Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa

Go down 
+9
Natalie Noriel Swallow
Marauder
Arya Darkmoon
Julie Straw
Lady Em
Tom Mark
Ariel Cullen Black
Luka Speed
Riflora
13 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:11

lol mogoče pa res ne Very Happy

drgač pa film ta petek vrtijo ob

15:30,16:10,18:00,18:40,20:30,21:10,23:40
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:13

Jst pa predlagam, da bi vsak imel majco barve svojega doma... recimo js k sm u gryfondomu-rdeče, spolzgad - zelene, drznwrran- modre, pihpuf-rumene ? A bi blo OK?
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:15

mhm, to bi blo tud fajn ja. newem no ... men je vseen.

drgač pa, jz bi rajš pol nasledn petek, ne ta k zdej pride.
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:17

kaj pa če nimamo usi take majce?? Naprimer kak me boš prepoznala če bom imela rdečo majco gor pa tigra pa še okraski zram?? Tam ena zram mene, ko pa bog ve kdo je bo mela pa čist rdečo majco??? In potem boš pršla do tte odebe in rekla: Zdravo js sm pa Mary Moole in sm iz tvojega doma. Shocked hallo? Upam da nism napisala preostro.
Za mene so še vedno trakeci! Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 574451
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:19

OK pač js bi raj šla u soboto, ker sm bol od dauč pa nism prepričana če bom u petek mela prevoz... a bi šlo?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:21

men je glede tega useen kak se bomo prepoznal...sm predlog ie biu :D
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:22

hmm...ja zkai pa ne? Iz kot pa si?Približn? Pa bi potem veljal za naslednjo soboto ob 14.30?
Sam uprašam
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:24

Js sm s koroške..
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:25

Kaj če se kr sedaj zmenimo kdaj kje itd. usaj približno, pa kako se bomo prepoznali in kje se bomo zbrali potem pa nekdo pošlje tistim aktivnim članom po PM "vabilo"??? In če se strinjate bom lahk js okol pošilala po PM? Lahk pa zdajle usi pridete na Šolski chat pa se zmenmo??? No ja, js bom na šolskem chatu!
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:26

Ura je tu vredi
Nazaj na vrh Go down
Julie Straw

Julie Straw


Število prispevkov : 741
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:27

Zaj pa jaz več nič ne štekam. A pol mormo met trakce?? Pa v Celju v planet tušu bo? Kdaj??
Al še to ni zmenjeno?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:28

Pridite usi ki hočete kai zvest na šolski chat
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 17:11

vstopnca je 4.80 € I think.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 11:51

s kom pa se bom poguvarju če pridem... jst sm edini fant se mi zdi Shocked
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 12:24

Jest ne bom mogla pridt, k sm iz Radovljice in je celje ful deleč, se pa strinjam da bi šli vsi skupi gledat HP 6, ampak v LJ. Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 574451
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 13:28

jz sm skor 100% da me ne bo, ker :
-Celje mam sicer kr bliz (lori res je. kokrat si pa že bla v celju. do tm ja Sam kakšna urca al pa tričetrt ure.)
-Me itak ne boste pogrešal tm
-Po mnenju mojih staršev me bo tm pričakou pedofil in me poslili pol pa ubil
- Me nočte vidt
- Vm bom šla na živce
- Že vnaprej vidm, da bom kej hotla povedat pa me bo takoj en prekinu
-...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 13:33

Aminia Cherry je napisal/a:
jz sm skor 100% da me ne bo, ker :
-Me itak ne boste pogrešal tm
- Me nočte vidt
- Vm bom šla na živce
- Že vnaprej vidm, da bom kej hotla povedat pa me bo takoj en prekinu
-...
eii, Ami ne tga govort js bi te mucho rada vidla, ne res bi te ful rada vidla *no joke*
sm vrjetn tud js neum pršla zaenkrat je 49% d pridm, 51% p d ne pridm
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 13:38

no, ja

jz sm še nekrat prašala. mal so se omehčal.
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 13:42

amm ... še nikol? In tud to NI bliz. Pa ne sam zame, tud za velik drugih je delč. In ena ura vožnje tud ni tok mal :)

Drgač pa, kot sm rekla ... tud moja mami še nikol ni bla tm, in jz čist štekam d ma v petek popoldne za počet kej pametnejšega kokr se vozt gor pa dol po Celju in iskat kino, d bo njena hčerka lahko gledala neki film. Recimo v Ljubljano bi me velik laži pustila. Pa en zato ker je bližje (vsaj ne samo zato). Tud zato, ker je v Ljubljani ona dejansko že bla (pa ne sam enkrat : Mr Green : ampak je vsak dan u Ljubljani), in bo velik lažje najdla pač tisto mesto kjer se bomo/bi se zmenl. In o tem, d so v Ljubljani pedofili ...
-a drugje jih pa ni?
-pomoje bi ns blo kr dost ... recimo kokr zdej gledam poste, ene 10 bi se ns nabral. In pomoje majo tud pedofili možgane in se ne-bi lih na ns spravl. Pa itak bi bli lahko tud starši zravn.

Aja, pa Luka ... a s puncami se pa ni mogoče pogovarjat *užaljen pogled*?
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 13:46

jah no drugič bomo pa šli u Lj. Sam js bom mogla pol non-stop žnarat d me bodo spustil. K pride HP 6 pridm js lohk u Lj :D sm mora en mojo mobi številko met d mi bo lepo povedu kam nj grem..js pa oči nimava nobene orentacije confused pol pa dve uri traja predn sploh najdema taprav mest pa prkirni plac pa... eh sj vete kk je.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 13:47

vidve sta sam eno uro stran od Celja, js sm skor dve uri stran od tm =[ . tko, d nwm, če bo moja lesena mami sploh našlo pot do tja :smesko1: .
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 13:53

kaj čš, tko je ... kamorkoli se zmenmo; en bo mel probleme. Al pa še več. Drgač pa, ja v Ljubljani najdt parkerplac je pa umetnija ... :samomor:

Drgač, a pol na šestko gremo pa v Ljubljano? K bi blo fuul fajn če bi šli skupi Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 82612 d če bo pretirano bedn, bomo vsaj klepetal : Mr Green : Drgač zdele sm mal primerjala SS in DH :samomor: A ma kdo žiletke za posodt? Moje že neki slabo režejo.
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 13:55

Aurence Voldem je napisal/a:
vidve sta sam eno uro stran od Celja, js sm skor dve uri stran od tm =[ . tko, d nwm, če bo moja lesena mami sploh našlo pot do tja :smesko1: .

ja js mam še več časa do lj confused vete kok časa bi se js pelala! no ja sj sem bla že velikokrat v Lj ampak... zmiri je bla vožnja neznostna - sm nestrpen človek. pol pa vse skupaj poteka takole

js: a bomo kmal?
oči: ja mal še počakaj
js:...je še dolg??
oči:ne, kmal bomo tam *laže*
js: res? kdaj kmal?
oči: čes prbližn eno uro.
js: ENO URO!?
oči:greš raje peš? saj lahko ustavim avto, če hočeš.
js:...lahko mal pospešiš?

dejansko je enkrat ustavu avto zarad mojga teženja in me nagnal vn, pa sm mogla par kilometru do doma prhodt confused me je u Zidanem mostu kr vn dau xD

drgač pa jeb.enti d pridm Lj šestko gledat! pa če pol takoj crknem!
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 14:00

Sej lori če jz prepričam te itq mi pelemo....
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 14:01

Uuu Aminia! tebe bi pa fuuul rada vidla u živo!! hip-hop stile :D
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 14:07

hmmm ... ja, če ti prepričaš, bi pa mogoče res lahko šla. Ampak mogoče. Nevem ... itak morš najprej ti prepričat : Mr Green :

Drgač pa, Mar, tok nestrpna pa še jz nism : Mr Green : Sam kadar gremo na morje ... takrat pa vsakih pet minut sprašujem, kok je še Laughing
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 14:27

uff..24.5. je že naslenji teden! to je full hitr..in zato ne morm 100% zagotovit d pridm..k:

1.) problem je prevoz..oz. avto
2.) trenutno se mam zlo zlo za učit..in to ponavad delam v soboto..
3.) tretji problem so starši..mama mi 100% ne bo dovolila k po njenem je najprej šola, pol pa ostale stvari..(mam skor iste starše kot julie)
4.) ...

drgač pa, v začetku junija bom nrdila tukj na Hogwartsu celotedensko praznovanje..vse sm si že zamislna kako bo kaj potekalo..samo še izvest mormo.no,preveč vam ne smem povedat (boste hmal zvedl), lahko pa vam povem d bodo vsak dan neke "igre" oz. "naloge" al nekj podobnega, kjer boste lahko prislužil točke domu.hmal bom vse razložila.. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 14:31

Celotedensko? Yesss!!! Bdw, a bo tud kakšen dan spamma *pupy-eyes*?

P.S. Prid mal v Slytherin. Plis. V novo temo.
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 14:33

jaja..tud spammal boste lahk =) se bom žrtvovala Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitimeNed 18 Maj 2008 - 14:36

Evo, to je naša Flora Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 82612 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 82612 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 82612 Zarad tega pravm, d bolše ravnatlce ne-bi mogl met.

MAAAAAARK!!!! A SI VIDU TOLE????? ŽUUUUUR!!!!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: BEHIND THE WALL :: Velika dvorana :: Praznovanje 2. rojstnega dneva Hogwartsa-
Pojdi na: