Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa

Go down 
+9
Natalie Noriel Swallow
Marauder
Arya Darkmoon
Julie Straw
Lady Em
Tom Mark
Ariel Cullen Black
Luka Speed
Riflora
13 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeSob 22 Mar 2008 - 16:37

Tukj lahko poveste ideje, kako bi lahko praznovali 2. rojstni dan Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeSob 22 Mar 2008 - 16:46

bilo kakšne ideje, za slike tud pa to?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeSob 22 Mar 2008 - 16:46

Lahk bi meli kakšen spam dan. Al pa npr. bi kaj skrili po celem hogwartsu pa bi mogli mi najt al pa bi spremenili temo hogwartsa v bolj praznično al pa bi meli en dan off al pa kaj takega Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa 82612

Ja, vem, malo sanjarim Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa 82612
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeSob 22 Mar 2008 - 16:54

ja sej maš dobre ideje Smile odzadje, logo bom jst mal preuredila (bolj praznično)..lahk pa mi tud kdo pomaga (če ma ustvarjalno žilico) in mi pošlje na gmail svoj izdelek Very Happy drgač to spamm oz. off-topic bi mogli met za kakšen en teden..k en dan je premalo..no, sej zakj pa ne bi praznovanje trajalo 1 teden? Very Happy pa bomo nadomestil še praznovanje 1. rojstnega dne (k takrat sm js pozabla in ga nismo praznoval Embarassed )..sam bi mogli določit še datum.. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeSob 22 Mar 2008 - 17:07

recimo cel naslednji teden
od ju3 pa do nedelje
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeSob 22 Mar 2008 - 17:11

mja..to je prehitro Very Happy mislem..najprej se mormo odločit kj bi še delal..jst mam skoraj suho glavo..no, lahk bi blo vsak dan nekj..nevem, mogoče bi blo to preveč ampk..d bi en dan blo tud kj za točke - d bi lahk točke dobil ipd. =)
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeSob 22 Mar 2008 - 17:24

bonus točke za post (en dan k se ga določ med praznovanjem)
velike večerje
quidditch tekme
ipd...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 7:02

Lahko bi tekmoval, ker dom bi imel lepšo praznično dnevno sobo, pa bi pol dobil 100 točk?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 7:23

js pa predlagm, da določmo en tedn in se tist tedn točke štejejo dvojno (kar pa ne bi veljalo za Quidditch tekme!!!)
ful dobr pa je tud Ginnyin predlog *si misli uf, kako težko sem priznala*
Nazaj na vrh Go down
Ariel Cullen Black
Profesorica
Profesorica
Ariel Cullen Black


Število prispevkov : 905
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 11:52

Lohk bi pisal zgodbe z naslovom 2. rojstni dan Hogwartsa in bi mel komisijo k bi to ucenila (Npr. Flora, jz, Tom Mark, Mary Kate (ravnateljica, učitelj - predstojnik, pisatelja FN - učitelj - predstavnik in učenec)). Pol bi se pa za 1 mesto dobil 150 točk, za drugo 50 za tretjo pa 15.
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/spreminjanjeoblike
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 12:01

ja to bi blo dobr, ampak jest sm zato da samo riflora ocenjuje, al pa en učitelj, k ga ona določ, ker če bi še predstojnik, lahko kdo goljufa, sej ne mislm da ste gulfivci, samo za vsak slučaj :P
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 12:35

Samo glede teh točk bi jih blo 150 po moje preveč. Za pro mesto bi lahk dubu 50 točk al pa 100. Kr 150 je pa res "mal" preveč.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 14:00

Selia Storm je napisal/a:
Samo glede teh točk bi jih blo 150 po moje preveč. Za pro mesto bi lahk dubu 50 točk al pa 100. Kr 150 je pa res "mal" preveč.
mogoče je res malo preveč
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 14:44

Lahko bi odprla kako posebno temo, kjer bi lahko vsi dali darila naprimer slike&verze Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa 658355
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 14:46

ja res bi blo dobr če bi mel dvojne točke... pa za zgodbo ne bi blo preveč 150 točk... sigurno d ne. Kdo bi pa te zgodbe ocenjevou pa ne vem... u glavnm jz ne bi biu pristranski. Pa mogl bi nardit tko d se ne bi vedlo ker učitelj je za koga glasvou...
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 15:18

uau zlo idej mate Very Happy uglavnem:

Emilie Ann L'Ohol je napisal/a:
bonus točke za post (en dan k se ga določ med praznovanjem)
velike večerje
quidditch tekme
ipd...

za vsak post se mi zdi pretirano..k nimajo vsi čas hodit vsak dan na hogwarts, pa še to se bo sam pod park pisalo tk da..velika večerja? kko to misleš?


Ginny Potter je napisal/a:
Lahko bi tekmoval, ker dom bi imel lepšo praznično dnevno sobo, pa bi pol dobil 100 točk?

ja to bi lahk nrdil sam vsak ma svoj okus..tk da lahk bi komu bla všeč lih tista k drugmu ni ipd. drgač pa dobra ideja Smile


Aimee Voldem je napisal/a:
js pa predlagm, da določmo en tedn in se tist tedn točke štejejo dvojno (kar pa ne bi veljalo za Quidditch tekme!!!)
ful dobr pa je tud Ginnyin predlog *si misli uf, kako težko sem priznala*

zlo dobra ideja aimee...sam jst ne bi lih podvojila točke ampak bi jih prištela..k če podvojiš pol..boga js Laughing


Ariel Black je napisal/a:
Lohk bi pisal zgodbe z naslovom 2. rojstni dan Hogwartsa in bi mel komisijo k bi to ucenila (Npr. Flora, jz, Tom Mark, Mary Kate (ravnateljica, učitelj - predstojnik, pisatelja FN - učitelj - predstavnik in učenec)). Pol bi se pa za 1 mesto dobil 150 točk, za drugo 50 za tretjo pa 15.

ja, sam kdo bi bla komisija? mislem lahk bi bla js sam 100% bi se potem komu zdelo d mam ker dom rajši al pa d sm zanalašč dala tistemu domu točke itd. ..


Lina Lowe je napisal/a:
Lahko bi odprla kako posebno temo, kjer bi lahko vsi dali darila naprimer slike&verze Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa 658355

ja, dobra ideja..lahko kdo odpre temo v parku al pa napišete kšn verz (oz date sliko) kr pod 5. obvestilo.. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeNed 23 Mar 2008 - 19:38

lah bi pa tko po forumu kao easter eggs skrila pa bi mi pol tisto iskal...pol nakoncu še kaki test in tistmu ka bi uspelo rešit bi pol mew nvm pr prvih 3 domačah +10 točk al ki tazga...
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 24 Mar 2008 - 9:11

Jennifer Morrison je napisal/a:
lah bi pa tko po forumu kao easter eggs skrila pa bi mi pol tisto iskal...pol nakoncu še kaki test in tistmu ka bi uspelo rešit bi pol mew nvm pr prvih 3 domačah +10 točk al ki tazga...

ja za easter eggs, to je full cool idea Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 24 Mar 2008 - 10:07

Jennifer Morrison je napisal/a:
lah bi pa tko po forumu kao easter eggs skrila pa bi mi pol tisto iskal...pol nakoncu še kaki test in tistmu ka bi uspelo rešit bi pol mew nvm pr prvih 3 domačah +10 točk al ki tazga...


aha, res dobra ideja. sm hotla jz tut to predlagat.. si dobila idejo iz Club Penguin? Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa 401244 : Mr Green :
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 24 Mar 2008 - 11:10

ja lahk bomo to nrdil..sam boste mogli še mal počakat..da se spomnem te teste itd. ..pa to praznovanje najbrž ne bo ta teden k sm preveč zasedena..tko da bo najbrž drug tedn..ok??..do takrat se bom že kj zmislna za te easter eggs..eno idejo sm že dobila, sam vam ne povem Very Happy :P boste že vidl Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 24 Mar 2008 - 11:32

Mary - Kate Black je napisal/a:
aha, res dobra ideja. sm hotla jz tut to predlagat.. si dobila idejo iz Club Penguin? Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa 401244 : Mr Green :
jaa!! XD Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa 401244
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 24 Mar 2008 - 12:45

Mary - Kate Black je napisal/a:
Jennifer Morrison je napisal/a:
lah bi pa tko po forumu kao easter eggs skrila pa bi mi pol tisto iskal...pol nakoncu še kaki test in tistmu ka bi uspelo rešit bi pol mew nvm pr prvih 3 domačah +10 točk al ki tazga...


aha, res dobra ideja. sm hotla jz tut to predlagat.. si dobila idejo iz Club Penguin? Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa 401244 : Mr Green :

hey, mary-kate a ti igraš Club Penguin?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 24 Mar 2008 - 12:48

jz ga
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 24 Mar 2008 - 13:03

jst tud... mojmu nicku je ime bingo time Very Happy
star pa sm nekje več kot 400 dni :happy:
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 24 Mar 2008 - 13:03

khem khem..to ni tema posvečena za Club Penguin (al kako že), ampak za ideje za praznovanje rojstnega dne..tko da prosm nehite spammat tlele, če nimate nobene ideje več. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 24 Mar 2008 - 15:02

Riflora je napisal/a:
uau zlo idej mate Very Happy uglavnem:

Emilie Ann L'Ohol je napisal/a:
bonus točke za post (en dan k se ga določ med praznovanjem)
velike večerje
quidditch tekme
ipd...

za vsak post se mi zdi pretirano..k nimajo vsi čas hodit vsak dan na hogwarts, pa še to se bo sam pod park pisalo tk da..velika večerja? kko to misleš?


misnla sm tako, da bi pač se zbrali v jedilnici in bi pol meli kao večerjo
sej vem da je ta ideja malo glupa :lol!:
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimeTor 25 Mar 2008 - 12:04

amm..mja sam kako bi prikazal večerjo?? pa v keri jedilnici to? kje? Smile sej mislem d vem na kj ciljaš..sam to je možno le v RPG-ju..
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 28 Apr 2008 - 13:58

po celi sq lahko skrijemo sladkarije,dnar pa take stvari pol pa išemo pa tist dobimo. Rečmo no
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 28 Apr 2008 - 14:08

alan dobra ideja al pa kš kviz nardimo pa pol za nagrado denar al pa darilo dobiš Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitimePon 28 Apr 2008 - 14:16

ja to je pa še bolš
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 6Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: BEHIND THE WALL :: Velika dvorana :: Praznovanje 2. rojstnega dneva Hogwartsa-
Pojdi na: