Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa

Go down 
+9
Natalie Noriel Swallow
Marauder
Arya Darkmoon
Julie Straw
Lady Em
Tom Mark
Ariel Cullen Black
Luka Speed
Riflora
13 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AvtorSporočilo
Julie Straw

Julie Straw


Število prispevkov : 741
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeTor 10 Jun 2008 - 15:01

Tak kot pri quidditch piše - po vseh straneh (prečna ulica, ministrstvo za čaranje, kuhinja... - v glavnem piczo strani). Edina učilnica je čarobni napoji.
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeTor 10 Jun 2008 - 15:57

Julie Straw je napisal/a:
Eeeeeeeeeeej
To pa ni fer Mad
Zakaj pa piše iskanje pa še neki na prvi strani z rdečo?? Lahk bi blo z modro Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 401244

Z rdečo je zato k sm poudarla..pomembno..nism dala rdečo barvo zarad gryfondoma al kakor koli si kdo razlaga...sej, če v šoli pišete kakšna pravila ali pomembne stvari, ki si jih je treba zapomnit, z rdečim boš že vedla zakj sm dala rdečo barvo Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeTor 10 Jun 2008 - 19:12

Riflora je napisal/a:
Julie Straw je napisal/a:
Eeeeeeeeeeej
To pa ni fer Mad
Zakaj pa piše iskanje pa še neki na prvi strani z rdečo?? Lahk bi blo z modro Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 401244

Z rdečo je zato k sm poudarla..pomembno..nism dala rdečo barvo zarad gryfondoma al kakor koli si kdo razlaga...sej, če v šoli pišete kakšna pravila ali pomembne stvari, ki si jih je treba zapomnit, z rdečim boš že vedla zakj sm dala rdečo barvo Smile

flora, sj je biu sam štos... :lol!: : Mr Green : Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 401244 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 574451 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 574451 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 574451 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 574451 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 574451 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 574451 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 574451
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeTor 10 Jun 2008 - 19:33

ja sj vem Smile sam vseeno sm razložila..k vedn se najde kdo k misle narobe al pa ravno obratno ipd. :)
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeTor 10 Jun 2008 - 20:01

Aja pa te naloge od Iskanja in rešitve bom jutr objavla =)
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeČet 12 Jun 2008 - 18:12

Riflora Embarassed jest sem se pa spomnla, da mamo v nedelo en piknik za sorodnike in popoldne pa zvečer nam mogla nč čistt Embarassed samo dopoldne Sad Crying or Very sad Shocked :točno:


A pol bom čistilc al ne? Shocked
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeČet 12 Jun 2008 - 18:16

ja sej čistiš cel dan lahko..ni določene ure Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeČet 12 Jun 2008 - 18:33

vem sam mene večino dneva ne bo Sad
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimePet 13 Jun 2008 - 10:07

aja..ja pol boš počistla pa takrat ko boš bla na compu..sam mislem d čistilna akcija ne bo trajala več kot eno uro Very Happy k to boste (pomojem) zlo hitr počistl
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeSob 14 Jun 2008 - 5:48

no pol pa vredu Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 574451
Nazaj na vrh Go down
Transcedence A. Aurel

Transcedence A. Aurel


Število prispevkov : 3966
Kraj : The cottage in the forest near the Cullens house ;P
Registration date : 31/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeSob 14 Jun 2008 - 6:04

Riflora je napisal/a:
Julie Straw je napisal/a:
Eeeeeeeeeeej
To pa ni fer Mad
Zakaj pa piše iskanje pa še neki na prvi strani z rdečo?? Lahk bi blo z modro Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 401244

Z rdečo je zato k sm poudarla..pomembno..nism dala rdečo barvo zarad gryfondoma al kakor koli si kdo razlaga...sej, če v šoli pišete kakšna pravila ali pomembne stvari, ki si jih je treba zapomnit, z rdečim boš že vedla zakj sm dala rdečo barvo Smile

Ja sam z rdečo je ponavad neki, kar je narobe. Že že, da jo takoj opaziš, sam k je velikokrat kej prečrtano z rdečo (npr. Tekme danes NE BO), z zeleno pa tisto kar je prou. : Mr Green :
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeSob 14 Jun 2008 - 6:46

Transcedence A. Aurel je napisal/a:
Riflora je napisal/a:
Julie Straw je napisal/a:
Eeeeeeeeeeej
To pa ni fer Mad
Zakaj pa piše iskanje pa še neki na prvi strani z rdečo?? Lahk bi blo z modro Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 401244

Z rdečo je zato k sm poudarla..pomembno..nism dala rdečo barvo zarad gryfondoma al kakor koli si kdo razlaga...sej, če v šoli pišete kakšna pravila ali pomembne stvari, ki si jih je treba zapomnit, z rdečim boš že vedla zakj sm dala rdečo barvo Smile

Ja sam z rdečo je ponavad neki, kar je narobe. Že že, da jo takoj opaziš, sam k je velikokrat kej prečrtano z rdečo (npr. Tekme danes NE BO), z zeleno pa tisto kar je prou. : Mr Green :

Akhem! Mad Rdeča je čist vredi barva! :smrt:
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeSob 14 Jun 2008 - 9:08

Arya je napisal/a:
Transcedence A. Aurel je napisal/a:
Riflora je napisal/a:
Julie Straw je napisal/a:
Eeeeeeeeeeej
To pa ni fer Mad
Zakaj pa piše iskanje pa še neki na prvi strani z rdečo?? Lahk bi blo z modro Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 401244

Z rdečo je zato k sm poudarla..pomembno..nism dala rdečo barvo zarad gryfondoma al kakor koli si kdo razlaga...sej, če v šoli pišete kakšna pravila ali pomembne stvari, ki si jih je treba zapomnit, z rdečim boš že vedla zakj sm dala rdečo barvo Smile

Ja sam z rdečo je ponavad neki, kar je narobe. Že že, da jo takoj opaziš, sam k je velikokrat kej prečrtano z rdečo (npr. Tekme danes NE BO), z zeleno pa tisto kar je prou. : Mr Green :

Akhem! Mad Rdeča je čist vredi barva! :smrt:

aha
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitimeSob 14 Jun 2008 - 15:57

Riflora je napisal/a:
aja..ja pol boš počistla pa takrat ko boš bla na compu..sam mislem d čistilna akcija ne bo trajala več kot eno uro Very Happy k to boste (pomojem) zlo hitr počistl

a je pol kkšna posebna ura?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: BEHIND THE WALL :: Velika dvorana :: Praznovanje 2. rojstnega dneva Hogwartsa-
Pojdi na: