Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa

Go down 
+9
Natalie Noriel Swallow
Marauder
Arya Darkmoon
Julie Straw
Lady Em
Tom Mark
Ariel Cullen Black
Luka Speed
Riflora
13 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:20

če so ti na NW pustil it... imaš tut tukaj možnosti ^^ drgač pa brez skrbi js nism pedofil al pa seriski morilec XD
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:22

To pa res nisi, Ravbi. Samo R/S slashica :lol!:
Mavis zraun? Itak, tut ona je iz Hogwartsa, pa da vidm kak zgledajo zeleni : Mr Green :
Pa če še je kdo blizu tebe ga tut uzam sabo!
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:29

Sm bi šli u kino pa na pico (u Celju) pred počitnicami? Najbolš bi blo kr pol grejo nekateri na morje... npr.: js. Drgač pa sj vsi ne morjo zmeri pridt ampak če nas je ene par je čist okay.
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:32

Aminia je moja soseda .. sam vprašanje, če bo hotla it&če ji bojo pustil. Bomo vidl
Mar, jz to vem, moja mami pa ne more vedt. In če ti nisi, mogoče pa kdo drug je. Pa NW je bil v Ljubljani ... čeprav je pa res, d je bla povprečna starost obiskovalcev tm mal višja ... pa tud metalci niso znani kot ravno ... mirni. Well, poskusla bom. Ampak najprej se mormo itak točn zment kje kdaj kako ...


P.S. Mhm, pred počitnicami. K polet bomo ful težko najdl termin, k bi vsem ustrezal.
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:38

Ja js tut grem v počitncah u Anglijo, tak da sm mislala, dačez kašna 2 tedna al pa kej takšnega?
Da bi mogoče šli v Planet tuš u kino, nato pa lahko na pico, ki jo prodajajo "pod" kinom, če kdo ne mara pice, je zraven tut nekaj podobnega McDonaldsu, še zram je pa slaščičarna!
Nazaj na vrh Go down
Julie Straw

Julie Straw


Število prispevkov : 741
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:41

Men je to ful dora ideja Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 82612 Sam pri meni je problem, da mi nebojo pustli. Če mi še do europarka (ki je lahk rečem zlo blizu) ne pustijo it. Še prespat ne smem pri sošolkah confused Moji mislijo, da je cel svet hudoben pa da me bojo ugrabli pa kaj jaz vem še vse. Če pa bi jih že prepričala pa bi cela vojska z mano prišla confused

Aja, pa če bi men uspelo prepričat bi lahk sam med počitnicami.
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:42

S kot pa si drugač?
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:43

Ja! Točn tam sm tt js mislla ^^ sj js sm skor usak mesc tam :D če ne še večkrat. Tkod js 100% pridm ;D

uhh Julie pr teb so pa še hujši k pr men confused vseen probi vprašat. js sm že očija pa je reku d če u celje pol d ni problema.
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:48

To sm prejle tut js mislala rečt: Julie, tvoji so še hujši kot pri men huh Brez zamere.
K sm šla prej povedat mami pa ateku za to, je mami pač bla bol tiho (kar je zanjo zelo čudno), oči je pa reku, da vredi, se strinja!
Js sm takle zgledala-----> Shocked In čez pet sekund-----> Laughing
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:51

js sm zdele še mami uprašala in ona se tut strinja! Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 4922
Nazaj na vrh Go down
Julie Straw

Julie Straw


Število prispevkov : 741
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:54

Jaz sem z maribora pa mami pravi da bi mogoče lahk če bi blo na kakem javnem placu pa bi ona bla zravn... confused
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 10:57

Am *se popraska po glavi* sj bi se lohk ona pa moj oči zmenla - on me prpelje - sj veš adult talk pa bi mogoče bla manj zaskrbljena. Mislm sj bi lohk šla zravn ne če gremo u kino, pr pici pa.. pač usede se za drugo mizo pa je. Sj nas lohk upazuje, sm d ne bo mislla d sm js nora če bom umenjala kej geje Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 82612

ja pa vi morte še slike objavt d se bomo sploh prepoznal
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:00

hmm ... Mar, a če men ne bojo dovolil, lahko tud govori s tvojim očijem? K bi pomoje tud ful pomagal ...

Drgač zdej slik pomoje eni ne bojo hotl sm nalept, ne? Tko d jz predlagam, d se pač zmenmo recimo, d bomo mel vsi en trak zavezan na zapestju or something.
Nazaj na vrh Go down
Julie Straw

Julie Straw


Število prispevkov : 741
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:04

Ja, to "adult talk" bi po mojem kr pomagu. Drgač pa am... lahk svojo sliko objavim sam sam za par dni. Ja, pa Lordi to bi res lahk meli kaki znak, bi blo lažje Smile
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:21

jap pa točno na določenem mestu se mormo dobit... js vam bi dala mobi sm mi že dva tedna ne dela kr sm ponesreči ekran razbila k sm preveč torbo zabrisala u njej pa je biu mobi...

drgač pa je reku oči d bi on tt šou na pico xD pač če hočjo starši zravn nej se usi za eno mizo blizu nas usedejo pa nas stražijo xD hmmm drgač pa njegove številke ne smem devat lohk se pa zmenjo pred kinom udrasli. tko d grejo res lak zavn se jih bomo že kasnej ostresl XD
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:24

Pa moja starša bota tut mogoč šla zraun, sam da bota sedela mal dlje. Tak da, Ravbi, če se bo kir res s tvojim atijom menu lahk rečeš, da bodo še od ene starši zram (če ne oba pa usaj eden. in upam da bo to ati)

JAz pa moja slika...
1.Bi rada da najprej še kir objavi slikco, da pol ne bom js...no confused
2. Zdej sploh ne vem kak se objavi slikca ko ni na internetu.

Drgač se pa strinjam z Lordi! Da bi imel kej na zapestju or something. Pa tak, da se bo vidl že na par metrov, pa da ne bo zgledal mal čudn :mr.green4:
Drgač js bi že Lodri in Ravbarko prepoznala in bi kr šla pa rekla: Hey, js sm pa Arya! Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 574451 Čeprav je to kr mal smešn pa useeno.
Drgač po čem bi se še lahko prepoznali??? huh Mene bi tudi lahko prepoznal po barvi las Rolling Eyes Rdeči seveda (js vedno pravim da so oranžni in NE rdeči!)
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:26

Pa to sm že tut mislala! Na točno določenem kraju! To sm js mislala, da naprimer gor pri kinu, pri unih klopcih ko so bolj na sredi in blizu blagajne...?Ali pa mogoče kar pri stopnicah???
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:28

Ammm ... well, jz ostajam pr svojem predlogu. Vsak si zaveže an zapestju trakec v barvin njegovega doma. Sej če je sam en takšen, ne zgleda tok čudaško ... sam mal nenavadno. pol, k bomo vsi na kupu, bomo ap itak dol dal. Al pa en pride pol ure prej, pa drži eno vijolčno marelo u zrak :lol!: pol se pa lepo vsi okol njega zberemo.

Drgač mojamami pride čez kakšne pol ure dam, pa če ne bo preveč slabe vole bom vprašala. Približno čez dva tedna?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:29

Js sm tut za... sm zdej bi en mogu naredit spisek useh k pridejo... pa zment bi se mogli za določen prostor...pa recimo kak bi se prepoznali...
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:29

Arya come on sj sm js tut objavla svoje slike pa sem grozna XD drgač pa če neveš kako se slika objav... greš na shrani.si ne! sj si to že delala! ja js bi tut rekla "js sm pa Ravbarka a.k.a. Neva" aia sm če bom bla bol tih na začetku - js učasih rabm čas d se tko navadm. Natalijo so pa sama usta, ona je bol samovestna. XD

Hmmm po čem bi se lohk prepoznal,... kak trakec sm uprašanje če... jah lahk povemo prej u kaj bomo oblečen..
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:35

Ja, lahko bi tud to .... sam pomoje ns ne bo lih mal. Pa recimo d ns bo 10 ... a si boš zapomnila za vsakega, kako bo oblečen? Al boš pa z listkom okol hodila ... ˝čak, a ni ena rekla d bo v črnem? Amm ... a, glej no, Lori! Čak, kej je zdej una deklina, k je bla v črnem? Demn, zginla je ...˝ Ok, ok, sej vem d kompliciram ... sam pač ... rajš takoj povem, kokr d se nm bo pol kej takega dogajal.

Drgač je pa tud res, d je trakev čist lahko zgrešt ... newem no. A ma še kdo drug kakšno idejo? D ne bomo zdej sam jz, Mar in Arya razmišljale :)
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:36

Ravbi, ko si rekla, da si bol tih na začetku....Js tut! Pa če sm u kakšni taki družbi sm čist tiho pa to...Pol me pa majo za pridno tiho deklico sick
Kr ko se js oživim v družbo so me tut ponavad sama usta Embarassed
Kak si rekla? na shrani.si? scratch
Lordi je rekla za trakec v barvi tvojega doma! Jaaa! Sam kaj če si potem kr en rdeč šal okol zavežeš?? :mr.green4: Za violično marelo....Js je ne držim!!! Angel
Men bi blo pa bol zanimiv, če ne bi vedl kak kir zgleda, in bi se iskal po trakcih na zapestju :haha: Men bi blo ful zanimiv!! Za obleko kot si rekla MAr, pa kaj če si po pomoti umažeš minutko preden greš u kino? Men je trakec še najbolj! Nek dolg, da bi od tebe videl...Pa gor bi lahk biu tvoj nick!!! :toothy3:
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:42

Ja Arya pr men je isto... pol me majo pa za neko pridno mirno deklico *roll* sm pa še zdaleč od tega. Sam a ne bo čudn k bomo slišal kak glas mamo? Mislm js mam u svoji domišliji že za vsazga predstavo (ki se izoblikuje po karakterju kr avtomatsko, pa kak glas ma kdo). Drgač pa zdej smo PREPRIČAn d gremo gledat Indy, ne? Ok. PREPRIČAN smo d bo to u Celji - natančneje v Planet Tušu? Ok. Emmm kdaj bi bil čas..hmmm js mam usak petek in soboto čas,...ampak u nedeljo pa ne kr takrat je za mene čas za učit...

drgač pa ja tist z oblekam bi blo po moje preveč zakompliciran XD in ja lahko nardimo seznam :)


Nazadnje urejal/a Ravbarka Sob 17 Maj 2008 - 11:43; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:42

Še najbolj bi bilo, če bi meli kakšne majce, npr. od Hogwartsa!
Majica s kratkimi/dolgimi rokavi, napis na majici---->Hogwarts+barva tvojega doma!

Sam to bi bilo pa že nemogoče
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:46

Pa kir teden to? Js sm mislala, da čez 2 tedna?? Lahk pa že kr nasledn tedn? Pa ob kulki uri? Pri tem je fain, če upoštevamo kdaj se film začne in da se usi zberemo je lepo če bi bili tam kakšno uro prej??? Bo usak dal denar za vstopnico? Potem tudi najboljše, da ima usak zram kakšnih 10€? Vstopnica+kokice+pijača, po kinu pica/kebap/hamburger/sladoled....+pijača??
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:49

ja zbrat se mormo vsaj eno uro pred filmom... em ja vsak nj prnese pač dnar... men je useen ker vikend. Za film pa bomo mogl še pogledat kdaj ga vrtijo, ne? Pa ustopnce mormo tko kipt d bomo u isti vrsti sedel. Pravzaprav bi lohk že vse razrveral!
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:50

Mhm, na začetku tud jz nism lih newem kok zgovorna ... sam sčasoma se sprostim in začnem nakladat. Pol je pa težko do besede pridt :)

Jah, lahko tud šal. Sam ne okol vratu :)
Jz tud ne držim marele. Mam alergijo nanje :)

Se strinjam, ja. Bol bi blo zanimiv, če se nm ne-bi niti sanjal, kako kdo zgleda. Ok, samo moje mnenje ... Sam ja, lih kakšnih kratkih, skoraj nevidnih trakcov pa tud ne-bi mela. K pol sploh ne opazš.

jaah, sam tole z majcami bi blo paspet težko izvedljivo ... k spet, kje nej jih dobimo? lahko se pa zmenmo, d bomo vsi v majci iste barve.
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:54

Za te trakce....Da se to zmenmo, da se dobimo enkrat ko bo sončno in bomo v kratkih majcah? In potem bi lahk mel tiste "trakce" ko jih majo naprimer tenisači?? Ampak v barvi doma seveda??? Čeprov mam js neki podobnga v modri barvi Rolling Eyes Mogoč kakšne vezalke si zavežeš okol na debel? Al pa krep papir?? Sej vete, tist ko delaš rože iz tega? Al pa kr en zokn!!! :lol!: (hec hec)
Nazaj na vrh Go down
Marauder
Gryfondom, 2. letnik
Gryfondom, 2. letnik
Marauder


Število prispevkov : 3718
Age : 30
Registration date : 07/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 11:56

A ne bo mal čudn če bomo držal marelo? Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 765163 kakorkoli js je ne bom XD

Če se nam ne bi niti sanjal kok ker zgleda... a ne bi bil pol mal šok? Nwm no... no ammm se da komu pogledat kdaj vrtijo Indy? Sj bom js tut zdele pa kok je ustopnina. wiii Indy! Drgač pa sm se spomnla k pride HP bi tut lahk šli :D navsezadnje smo pa le HP fani! (čeprow so filmi zanč)
Nazaj na vrh Go down
Arya Darkmoon
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Arya Darkmoon


Število prispevkov : 3940
Age : 30
Kraj : Eressea
Registration date : 12/03/2008

Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Maj 2008 - 12:06

To pomen pol, da bi šli zdej enkrat in potem jeseni al kadarkoli bo že 6ti film??? Laughing

Drgač pa ja! Js ko te bom zagledala ne vem dlih, da bom bla šok, ko sm te že videla na sliki :toothy3: Pa za Lordiko je isto! Drgač pa mal šoka sigurno ne škoduje wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa   Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ideje za praznovanje 2. rojstnega dne Hogwartsa
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: BEHIND THE WALL :: Velika dvorana :: Praznovanje 2. rojstnega dneva Hogwartsa-
Pojdi na: