Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Dnevna soba Gryfondoma Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Dnevna soba Gryfondoma

Go down 
+3
Summer Choen
Tanya Bell
Luka Speed
7 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSob 26 Jun 2010 - 15:19

Luka je hodil po dnevni sobi in se spominjal vseh stvari, ki so jih teh 6 let tukaj počeli.

Zamislil se je. Čas zelo hitro mineva.

Usedel se je v naslanjač in začel prebirati čarobno knjigo z naslovom "Boj proti Zmaju" saj se je nameraval spopasti z zmajem naslednje leto v tri šolskem
turnirju. Komaj je čakal na naslednje leto.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSob 26 Jun 2010 - 15:31

Dolgčas naredi svoje in tudi to, da človek postane tečen. Ravno tako se je zgodilo pri Tanyi, ki je nameravala nadreti vsakega, ki ji bo prišel pred očmi, razen če je, khm, starejši. Sedla je v naslonjač pred ogenj ter komaj potem opazila lepega fanta, ki je sedel nasproti nje in prebiral knjigo. Malce se je sklonila, da je skoraj padla iz naslonjača, in prebrala naslov. "Boj proti zmaju? Zakaj pa potrebuješ to knjigo? Mimogrede; sem Tanya, peti letnik Gryfondoma, kot si že menda opazil, saj me drugače ne bi bilo tu. In ti si...?" Pogreznila se je v naslonjač in noge spodvila pod sebe.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSob 26 Jun 2010 - 15:35

Luka je zagledal lepo punco, ki mu je zastavila vprašanja. Pogledal jo je in se nasmehnil.

"Jaz sem Luka Speed. 6. letnik... Me veseli da sem te spoznal. Oh, knjiga... V 7. letniku se
nameravam udeležiti Tri šolskega turnirja. Vadim, ker predvidevam da bo vključen boj z zmajem.
Tudi sam rad prebiram o zmajih...". Hitro še ji je zastavil vprašanje "kaj pa ti počneš tukaj?".
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSob 26 Jun 2010 - 17:08

"Trišolski turnir..." je pobrskala po spominu. "NE! RAJE NE! NEVARNO JE!" Skočila je na noge kot totalen tepček. "Ups..." Sedla je in se poskušala skulirati. "Se nam pridružiš danes ponoči ob enih tukaj? Z mojima najboljšima prijateljicama in fanti se mislimo zbrati tukaj. Dobrodošel si." Rahlo se mu je nasmehnila in si spustila čop, da so ji lasje prosto padali po ramenih in hrbtu.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSob 26 Jun 2010 - 17:43

"Ne saj ni tako nevarno :) Bo šlo" je pripomnil glede turnirja. "Ah hvala za povabilo. Se že veselim" je veselo rekel.

Komaj čakam da spoznam vse njene prijatelje.

Zaprl je knjigo in šel v sobo za fante.
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSob 26 Jun 2010 - 18:53

Summer se je prebila do Gryfondomovske dnevne sobe za njo pa je kot vedno hodil Cedric. Ko se je pomikala skozi sobo je opazila nekaj čudnih, zmedenih in presenečenih pogledov, ki so bili brez dvoma namenjeni nje in Cedricu. Kmalu je zagledala Tanyo poleg nje pa še nekega fanta. "Hejla, kaj ostalih še ni?" Nato se je obrnili k fantu. "Jaz sem Summer iz 5. letnika sem pa iz Pihpufa." mu je dejala in mu podelila prijazen nasmešek. "No upam, da se bo soba kmalu spraznila, čudno, da je še toliko ljudi ob tej uri." Udobno se je napistila na fotelj in počakali so še ostale.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSob 26 Jun 2010 - 19:51

"oh, zdravo. Me veseli, jaz sem Luka Speed, 6. Letnik Gryfondoma...". Vrnil ji je nasmeh. "Ja, počakajmo še ostale.".
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimePon 28 Jun 2010 - 18:25

"Summer!" se je razveselila in objela prijateljico. "Cedric." Objela je še njega in ponovno sedla na naslonjač. Dnevna soba se je začela kmalu prazniti in Tanya je odabrovojoče prikimala. "Dean!!!" Poklicala je svojega fanta, ki je sedel v fotelj, in Tanya se je udobno namestila v njegovem naročju. "No, manjkata še samo Aurin in njen novi fant, pa bomo vsi." Naslonila se je na Deana in se nasmehnila. "Me veseli da sta se spoznala."
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimePon 28 Jun 2010 - 20:24

Aurin je z majhnimi koraki stopicljala proti Gyfondomovski dnevni sobi, za njo pa je hlačal Jacob. Ko je opazila, da zamujata, ga je prijela za roko in stekla. Jacob je godrnjal kot ponavadi.
"Oprostite, ker zamujava. Filch naju je kot nor lovil, čeprav mu nisva nič naredila"
Jacob se je namuznil, a ni opazila. Objela je Tanyo in Summer, saj ju je že močno pogrešala, čeprav ni minilo veliko časa odkar jih je videla.
Zagledala je znanega fanta, a ni vedela kako mu je ime. "Živjo. Jaz sem Aurin iz Drznvraana. Hodim v 6. letnik in če se ne motim, ti prav tako. Večkrat sem te že videla."
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeTor 29 Jun 2010 - 7:30

"O živjo. Ja res je, hodim v 6. letnik, Gryfondoma. Ime pa mi je Luka Speed. Me veseli."

Pogledal je po dnevni sobi in opazil da smo vsi tukaj. "No, pa smo vsi." [i]Hmmm kaj naj rečem?[/i
"In se vam je kaj novega zgodilo danes?"
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeTor 29 Jun 2010 - 8:24

"Aur, Jacob!" Skočila je na noge in obadva objela. "Kako sta?" Pomignila jima je na zofo zraven vseh teh naslonjačev in se sklonila nad mizo. "Samo nekdo se mi še mora pridružiti, ker grem v kuhinjo po hrano. Kakšne posebne želje, ali bodo čokoladne tortice, muffini, sadna torta, sladkorne paličice, turški med, sadne kupe, čokoladne krogle, sladoledne kugle in še nekaj drugih malenkosti dovolj?" Zasmejala se je in pogledala po prijateljih. "Aja; da ne pozabim nekaj litrov bučnega soka, vode, čaja in coca-cole." Naslonila se je na naslonjač in se ozrla po množici. "Če se nihče ne javi sam pa bom jaz izbrala; Jacob in Aurin, Dean pa Cedric, in ostala dva, vi pa počakajte kar tukaj..." "Hej, a mislišđ da te bom samo pustil, da se boš mučila z to hrano? Ni šanse, z vami grem!" Nemočno je zavzdihnila in se postavila pred kip, ki je stal v kotu, ter potrkala nanj. "Kuhnis!" Vrata so se odprla in stopila je mimo. "Eden od vas pa vseeno naj gre odpret Debelo gospo, saj tukaj nazaj ne moremo priti. Se vidimo!" Odšla je po predoru naprej in svetila s palico. "Pridite, vi trije!"
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeTor 29 Jun 2010 - 16:44

Aurin je kar sijala od zadovoljstva. Vsi, ki jih je imela rada, so bili poleg nje. Obenem pa je spoznala še novega fanta. Super dan.
Zdrznola se je, ko je Tanya omenila njeno ime in se takoj dvignila iz udobnega Jacobovega objema. Nihče ni vedel, kako ga je imela rada. Verjetno se še Jacob sam ni tega zavedal.
Seveda je bila takoj za izlet do kuhinje, Jacob pa še bolj, saj so ga bile same lumparije, zato sta se hitro odpravila za Tanyo. Hotela je še prej odgovoriti Luku, a so bile tortice in vse ostale sladkarije preveč mamljive, da bi počakale še nekaj minut. Mu bom že potem odgovorila, verjetno imam od vseh tukaj pripravljen najdaljši govor o današnjem dnevu, si je mislila in odcepetala proti kuhinji.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeTor 29 Jun 2010 - 19:32

Luka je čakal da se vrnejo z sladkornim ulovom. "mmmm komaj čakaam".
Počakal je da so ga poklicali in jim je šel odpret. Pa da vidimo kaj so prinesli. Odprl je vhod v sobo...
Osupel je. Na vratih je namreč stala njegova bivša punca Aurelia. "emmm, živjo?"
"Pozdravljen Luka" ter vstopila v dnevno sobo. Samo to mi še je manjkalo si je mislil.
Slišal je klic novih prijateljev in jim je odšel odpret. Zdaj pa se bo zapletlo.

Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeČet 1 Jul 2010 - 9:53

Aurin se je šibila pod sladkim ulovom in se zadovoljno smejala. To bo pojedina, si je mislila. Prispeli so do vrat in Luka jim je čisto počasi in prestrašeno odprl vrata. Le kaj se mu je zgodilo?
"Luka, je kaj narobe?" je vprašala in se ozrla mimo njega. Zagledala je precej znano dekle, a ni vedela, kje jo je že videla.
"Em, se poznamo?" je radovedno vprašala in obenem odlagala sladkarije iz svojega naročja. Jacob, ki je imel še večji kup, je vse skupaj postavil kar na tla.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeČet 1 Jul 2010 - 17:28

((nism se mogel spomnit drugega imena pa sm vzel ime ene ladje hh))

Aurelia jo je začudeno pogledala "Ne. Sem Aurelia, 6. letnik Gryfondoma."

Luka si je mislil Joj to pa je čudno...

"Emmm ja. Aurelia, Aurin. Aurin, Aurelia." ju je predstavil Luka.

"Kje pa so ostali?" je začudeno vprašal Luka. "Uau to pa bo slastno." in se je nasmejal.
Pogledal je velik kup sladkarij in slastnih posladkov, ki sta jih prinesla Aurin in Jacob...
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeČet 1 Jul 2010 - 20:09

((sej ni panike xD))

"Em, jaz sem tudi 6. letnik, ampak sem v Drznvraanu. Verjetno sem te videla že pri kakšni uri. Me veseli, da sva se spoznali," je rekla Aurin in Aurelii nerodno podala roko.
Zdelo se ji je, da je bilo med Aurelio in Lukom nekaj nerazrešenega, ampak se ni želela vtikati. Že tako je vedno tista, ki zmeraj sprašuje vse o vsem.
Ko je Luka omenil sladkarije, se je zopet zavedla kje je. Zmagoslavno se je spogledala z Jacobom in rekla: "Ostali bi morali biti takoj za nami. Ne vem, kod se obirajo. Upam, da jih ni kdo zasačil. Drugače pa dober ulov, kajne? Kaj, ko bi kar začeli s pojedino? Aurelia, se nam pridružiš tudi ti?"
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimePet 2 Jul 2010 - 6:58

"Spokajte že stran od vrat!" se je zaslišal Tanyin jezen. Odrinila je Aurelio, in se prerinila v dnevno sobo. "Kaj pa ona tukaj? Mislila sem, da bomo tukaj sami! Kdo jo je povabil?" Jezno je pogledala od enega do drugega. "Luka, prepričana sem, da nekaj veš!" Prekrižala je roke in kljubovalno zrla v tla. "AURIN!" Sedla je v enega izmed naslonjačev. "Ne maram je od mojega tretjega letnika. In ona že ve zakaj!" Dean jo je potegnil v svoj objem in stisnila se je k njemu. "NO??" Jezno je vstala in se postavila k vratom.


Nazadnje urejal/a Tanya Bell Pet 2 Jul 2010 - 11:06; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Bianca A. Estrada
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Bianca A. Estrada


Število prispevkov : 30
Kraj : brazil ! :)
Registration date : 26/06/2010

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimePet 2 Jul 2010 - 9:25

(upam, da je okej če se vam zdej kr pridružim? Mr Green )

Bil je eden tistih dnevov, ko je v Spolzgadovski dnevni sobi vladala popolna tišina s spremljavo smrčanja, saj so se Spolzgadovci po njihovi žurerski prejšnji noči vsi po vrsti poglobili v okrevajoč spanec. Bianca se je z močnim mačkom zbudila prva, kar je bil kar nekako zgodovinski dogodek, skočila pod tuš, se za silo uredila in se v tanki spalni srajčki živo roza barve in beli halji podala na hodnike Bradavičarke. Ostali domovi so verjetno preživeli lep, sončen dan, Spolzgadovci pa so cel dan prespali in je Bianca zdaj zvečer začela to bujenje. Razmišljala je, kam bi se napotila in se nazadnje odločila za dnevno sobo levčkov. Razumela se je z vsemi domovi in večinoma so jo poznali, zato je ponavadi imela prost vstop.
Pred portretom debele gospe je povedala geslo in vstopila. V prostoru je bilo nekaj fantov ter nekaj deklet, eno je celo stalo na vratih medtem ko so ostali zrli v njo. Bianca je v ozračju začutila nekakšno nelagodje, a je kljub temu z bleščečim nasmeškom vstopila in pozdravila vse skupaj. Ugotovila je, da nikogar ni ravno poznala, kar je bilo čudno, ji je pa bila večina znana.
"Hej, jaz sem Bianca. Poslušajte, v Spolzgadu je totalen dolgčas, pa sem mislila če se vam lahko pridružim pri ... hm, vaši nočni pojedini?" je kljub še vedno delujočem mačku v njeni glavi navihano začela in se nato spomnila na dekle pri vratih.
"Ali sem mogoče kaj zmotila?"
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimePet 2 Jul 2010 - 12:00

Odprla so se vrata, in vstopilo je dekle-spolzgadovka. "Živijo!" jo je pozdravila. "Hej, jaz sem Bianca. Poslušajte, v Spolzgadu je totalen dolgčas, pa sem mislila če se vam lahko pridružim pri ... hm, vaši nočni pojedini?" Tanya je prikimala in ji pokazala na naslonjač.
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimePet 2 Jul 2010 - 14:05

Aurin je odleglo, ko se je prikazalo novo dekle. Kljub temu, da je zgledala njene starosti ali malce mlajša, je ni še videla. Čudno. Ponavadi si je zapomnila vsak obraz, pa čeprav ga je videla le bežno.
"Živjo," je rekla, "seveda nimamo nič proti! Jaz sem že precej sita, tako da ti lahko odstopim polovico mojega plena. Mimogrede, sem Aurin."
Nagajivo se je nasmehnila in podala Bianci kup sladkarij, še vedno pa si jih je nekaj pustila, če bo mogoče pozneje še kaj pojedla.
"Tanya, daj no, bosta z Aurelio potem razčistili. Ne drži se vendar kot ena kisla repa.
Ostala druščina je bila presenetljivo tiho. Verjetno zato, ker so imeli pred sabo vsak svoj kup sladkarij in so se vneto mastili. Pogledala je Jacoba in ni mogla kaj, da se ne bi zasmejala, saj si je obupano tlačil vse vrste kolačkov in tortic v že tako polna usta.
"Fant, tebi pa res niso dali že eno leto jesti," je v glasnem krohotanju pripomnila in ga rahlo boksnila v ramo.
Nazaj na vrh Go down
Bianca A. Estrada
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Bianca A. Estrada


Število prispevkov : 30
Kraj : brazil ! :)
Registration date : 26/06/2010

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimePet 2 Jul 2010 - 19:32

Počila se je na naslonjač, ki ji ga je pokazalo dekle resnega obraza, na kar je verjetno vplivala trenutna situacija. Dekle po imenu Aurin ji je odstopilo nekaj njenih sladkarij, ki jih je Bianca takoj hvaležno napadla. Bilo je neverjetno, kako so se ji po prespanem dnevu in začetku noči prilegle. Med divjim polnjenjem ust je opazovala druščino, v kateri se je znašla, ki je na podobne načine počela enako kot ona, toda ni bila ravno v treznem stanju, da bi lahko ocenila dogajanje, zaradi katerih so bili nekateri obrazi nenavadno temni.
"Torej, tu ste vsi Gryfondomovci ali kako?" je spregovorila s polnimi usti. "In ne bi rada česa zmotila ali bila preveč radovedna, toda res me zanima, zakaj vas je polovica tako resna in zakaj to dekle še vedno stoji pri vratih."
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimePet 2 Jul 2010 - 19:59

Videl je vstopit dekle iz spolzgada. Veselo jo je pozdravil in rekel "Sem Luka Speed, 6. letnik Gryfondoma. Ah, me veseli. Njamiii" in pričel se je mastiti z ulovom. "Emmm, ja, Aurelia se je ravnokar odpravljala" Namenil ji je jezen pogled zaradi motenja. "Ravno kar je hotela iti na sprehod" Joj ta punca pa je res tečna in je zavil z očmi. Pogledal je Tanyo in spregovoril. "Kaj je pa s tabo da si tako jezna? Ah ja... Že vem.". Povedal je vic ... 5min kasneje ... "In tako pingvin leti na ognjeni streli." Vsi so se smejali in vzdušje se je popravilo. Je že bolje. "Kaj še čakamo. Napaaaad!" in začel je vse obmetavati s kolački. Tako se je to nadaljevalo... Naredili so dve skupini in priredili sladke vojne. Tako se je začela nova igra... "Hehe mislim da smo izumili novo igro. No, zakaj smo obstali? Aaaaaaa" in padel je ko mu je priletela bombna pita v obraz. Vrgla mu jo je seveda Tanya in se začela krohotati... "Jooj. Oh ta pita pa je dobra" in so se smejali...
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimePon 5 Jul 2010 - 17:53

"Sedaj pa nekaj drugega!" Se je zasmejala Tanya. "LUKE, VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN!" Nasmehnila se je in mu v obraz vrgla celo naročje tortic. "Accio pecivo!" Iz kuhinje so priletele nove porcije sladkarij. Imela pa je nesrečo, saj je od zadaj prišel Dean, in ji za vrat vsipal smetano. Grdo ga je pogledala, in mu sama za vrat vrgla več skutinih pit. "Tu imaš!" se je smejala.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSre 7 Jul 2010 - 6:59

"Hvala Tanya." Nasmehnil se ji je in se začel smejat, ko ji je Dean za vrat vsipal smetano.
Luka je zašepetal "Superior Kroži sladkorček" in vse v krogu 10m so zadele velikanske pite in slaščice.
"Hahahaha" se je smejal. In si v usta zbasal Muffin.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSre 7 Jul 2010 - 11:35

... tako se je noč končala in vsi so hitro šli spati saj so bili zelo utrujeni.

Sobota, 11:48

Luka je prihitel v 7. nadstropje in pred portretom debele gospe izgovoril geslo "La Resistance". Vrata so se odprla in vstopil je v dnevno sobo.
Videl je Tanyo in Aurin. "Ej. A se greste flaše resnice. Dva še prihajata iz nižjih letnikov tako da bo zabavno hehe". Vsedel se je na udoben sedež
in počakal da prihitita...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSre 7 Jul 2010 - 11:38

"Hehe zdaj bom lahko zagrenil življenje Tanyi.Luka mi pomagaš?Kdo ima steklenico"?
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSre 7 Jul 2010 - 12:38

"Haha to pa boš mogel sam izvesti... Emm nihče nima steklenice zato pa se lahko gremo
palica resnice, saj bomo uporabili kar mojo rezervno." Položil je palico na sredino in jo zavrtel.
"Ama. Resnica ali izziv?" ...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSre 7 Jul 2010 - 12:43

"Iziv"
(sori k je tok kratkos a morm it)
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSre 7 Jul 2010 - 12:47

((np :) ))

"Okej. Torej. Ko pride Loona jo moraš poljubiti... Vso srečo" Zasmejal se je in z njim tudi
vsi drugi. Ama je postal malo rdeč in pogledal je v tla. "Še malo pa pride Loona hh"...
To pa bo zanimivo

Nazaj na vrh Go down
Loona Lovelgy
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Loona Lovelgy


Število prispevkov : 49
Age : 27
Kraj : Kranj
Registration date : 02/07/2010

Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitimeSre 7 Jul 2010 - 12:55

(( ej to ti bom pa še vrnila :D ))

Loona je ravno pritekla do slike z debelo gospo in povedala geslo. Notri so bili že vsi zbrani in pozorno gledali, kaj se bo zgodilo. Ama ves rdeč v obraz je stopil do nje in jo poljubil. Na srečo je Loona slutila, da bodo izivi taki zato je obrnila glavo ravno takrat, ko jo je hotel Ama poljubiti. Namesto tega jo je poljubil na lice. Občinstvo, ki je sedelo okrog palice je bilo vidno razočarano, Loona pa se je le smejala. Pri sebi pa si je mislila, zelo uporaben trik hahha. Ko so se vsi umirili, so se spet posedli v krog in Ama je zavrtel palico."Ha, zdaj pa imaš!" je rekla Loona Luku, saj je palica pokazala na Loono in Luka ampak v drugačnem redu kot prej. "Resnica ali iziv?" je vprašala Luka in že začela razmišljati, kakšen iziv ali resnico mu bo dala.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dnevna soba Gryfondoma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Gryfondoma   Dnevna soba Gryfondoma Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dnevna soba Gryfondoma
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dnevna soba Spolzgada
» Dnevna soba Spolzgada
» Dnevna soba Pihpuffa
» Dnevna soba Pihpuffa
» Dnevna soba Drznvraana

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: RPG :: teme-
Pojdi na: