Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Hodnik - Page 2 Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Hodnik

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Hodnik - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodnik   Hodnik - Page 2 Icon_minitimePon 5 Jul 2010 - 12:02

Amic ji je rekel da ni mislm da bi ona hodila ampak da ga je samo zanimalo.In nato je ponovil svoje če je čistokrvna
Nazaj na vrh Go down
Loona Lovelgy
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Loona Lovelgy


Število prispevkov : 49
Age : 27
Kraj : Kranj
Registration date : 02/07/2010

Hodnik - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodnik   Hodnik - Page 2 Icon_minitimePon 5 Jul 2010 - 12:05

Loona mu je odgovorila, da je mešanka in ga povprašala po njegovem krvnem statusu. Naenkrat pa se je spomnila na uro. "Poglej kako čas beži," je urno rekla se vidiva jutri in odhitela po stopnicah v temo.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Hodnik - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodnik   Hodnik - Page 2 Icon_minitimePon 5 Jul 2010 - 17:49

Luka je videl kako se podi znana punca po hodniku. Naenkrat se je zaletela vanj. Iz sebe je spravil le "Aaaaaaaaaa" in padla sta po tleh. Pobral se je in se predstavil. "Luka Speed, 6. letnik Gryfondoma.". Začudil se je ko ga je porinila ko se ga je hotela oprijeti in spet sta padla po tleh...
Nazaj na vrh Go down
Loona Lovelgy
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Loona Lovelgy


Število prispevkov : 49
Age : 27
Kraj : Kranj
Registration date : 02/07/2010

Hodnik - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodnik   Hodnik - Page 2 Icon_minitimePon 5 Jul 2010 - 17:55

To pa je res moj nesrečen dan, je pomislila Loona. Že drugič sem se zaletela v nekoga. Ko se je Loona poskusila oprijeti fanta, da bi se pobrala sta oba skupaj zopet padla po tleh. Tedaj se je fant predstavil. Da ne bi bila neolikana, se je tudi Loona predstavila. " Ime mi je Loona, hodim v 3 .letnik sem iz Drznvraana." Looni se je zdel fant zelo prijazen in simpatičen. Naslednjič se je raje prijela za zid in povlekla pokonci. "Oprosti, ker sem se zaletela vate," je rekla "nisem gledala, kot hodim." "Se ti lahko kako opravičim?"
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hodnik - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodnik   Hodnik - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Hodnik
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hodnik 2
» Hodnik 1
» Hodnik 4
» Hodnik 3
» Hodnik

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: RPG :: teme-
Pojdi na: