Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Dnevna soba Pihpuffa

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 8:36

(( Dej prosim, piši daljše, vsaj tri vrstice npr. Ko je Ana stopila iz sobe, jo je Ama kar opžiral z očmi. Bila je noro lepa. " Zelo lepo si oblečena." Ji je rekel, ter se trapasto režal. Malce jo je gledal v oči, nato pa se zazrl v plašč, ki ga je držala v roki. " Zakaj je pa to?" Jo je vprašal in pokazal na plašč, v njeni roki.)


"Aha hvala." Mu je rekla ter malce zardela. Včasih je znal biti pravi kavalir. Nekaj časa sta se nemo gledala, nato pa mu je odgovorila. " Ta plašč, je plašč nevidnosti. Mama mi ga je dala." Veselo se je zasmejala ter se spomnila svoje mame.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 8:40

"Ana super zmeniva se tako da bom jaz pod plaščem,ti pa boš nakupovala prav?"Aja koliko denarja pa imaš"?
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 8:58

Ker je vedela geslo Pihhpuffa je prihitela notri. "A, super, tukaj sta. Poslušajta," je rekla Ami in Ani. "Odločila sem se, da ti, Ama, lahko greš, ampak... Plašč nevidnosti?" S prsttom je pokazala na Anin plašč. "No, saj je vseeno. Vglavnem, če želita lahko gresta pod plaščem, jaz pa nakupujem za vaju. Ker če vaju zalotijo..."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:00

Končno,končnosi je mislil Ama in ji rekel:"Hvala Tanya,dolžan sem ti uslugo kje se pa dobimo?Si prebolela Deana?"
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:11

"Emm.. Ja, saj bo" je odgovorila. "Eh, pozabi, vglavnem, dobimo se pred vhodom na šolsko posest. Ampak da bo brez oslarij, ker bom jaz odgovorna za vaju!" Malce je pomislila. "In ja, ko bomo šli mi, starejši na pijačo gresta vidva v šolo, saj boste imeli nekakšen dopolnilni pouk napojev, tako sem slišala."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:15

"Tanya v redu" Objej jo je.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:20

"Ja, ni za kaj" mu je odgovorila. "Emm... Katere trgovine bi pa rada obiskala? Lahko vama razkažemo Besnečo brunarico. Poznam jo kot lasten žep..." Sedla je na naslonjač.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:24

"Ja razkaži nama jo zelo rad bi te zaprl v njo."se je zasmejal Ama in se zresnil"Jaz bi šel rad v medenega carja in v trgovino za šaljivcce je še kaj zanimivega"?Tole bo še zabavno si je mislil Ama
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:31

"Glej, da ne boš ostal v šoli" mu je zagrozila. "Čisto možno je!" Jezno je prekrižala noge. Vstopil je tudi Alex, ki ga je povabila Tanya. "Ana, ne poznaš še, to je moj in Amicov brat, Alex." Alex je pokimal Ani in sedel na sedežno. "Tan mi je rekla, da je Ami dovolila iti. Ampak resno glejta, da ne bosta delala oslarij, saj je sedaj tudi skb za vaju na Tanyinih ramenih. Če se komu kaj zgodi, in bo Tan odgovorna, bosta videla, da bosta v težavah. In mimogrede, Ama, če boš ti Tany kam zaprl, boš videl, da bom jaz zaprl tebe."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:35

"Potem pa zapri zraven še Ano če ne vš kdo je ona je moja punca."se je zasmejl Ama aja Tanya prej sva ostala pri tem kaj je vredno ogleda.Ali ti veš Alex?"
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:39

"Brez skrbi, vem, da je tvoja punca" mu je mrko odgovoril. "Saj vsi vemo. Če pa sta povsod skupaj." Tan se je zahihitala. "Prav ima." Sedla je k svojemu bratu. "Ma Sovjo pošto se še splača ogledati..." "Ja, prav ima. Res je vredna ogleda."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:41

"Super. Gre še kdo z nama po predoru ali bova morala iti sama?"
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:44

"Ne gresta po predoru!" mu je rekla. "Ne, ampak pred nami. Čisto pred nami. In ko bomo ven iz šole, ne potrebujeta več plašča nevidnosti. Ampak tako da vaju vidim, bosta hodila. Alex, greš z nami?" "Ma lahko, ja" se je nasmehnil svoji sestri. "Ker si ravno ti, in ker sem te je ravno pustil fant... " "Hjao, ma to ni nič takšnega" je zamrmrala. "Haha, ma vseeno grem. Sedaj pa morajo malčki spati!" Se je še zahihital. "Tanya, imam prav? Ura je osem, prvi letniki več ne smejo bedeti, hehe!"
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:49

"Daj no Tanya ali grem lahko po predoru prosim te?Saj veš da ima filch tisti radar ali kaj je že.""Kam pa sploh vodi predor"
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 9:52

Ana jo je ostro pogledala, nato pa se zasmejala. " Dobro potem se vidimo jutri. In Alex vesela sem, da sem te spoznala." Mu je rekla ter se nasmehnila. " Pridi Ama greva spat." Mu je rekla, tr ga potegnila za roko.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitimePon 19 Jul 2010 - 10:03

"Ne, predor ni varen. Resno mislim, Ama!" Pokimala je Ani. "Hvala enako" ji je odgovoril Alex z rahlim nasmeškom na ustnicah. "In lahko noč" je še dodala Tanya in se skupaj z Alexom odpravila iz dnevne sobe.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Pihpuffa   Dnevna soba Pihpuffa - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dnevna soba Pihpuffa
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dnevna soba Pihpuffa
» Dnevna soba Spolzgada
» Dnevna soba Drznvraana
» Dnevna soba Spolzgada
» Dnevna soba Gryfondoma

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: RPG :: teme-
Pojdi na: