Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
FN komentarji - Page 3 Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 FN komentarji

Go down 
+12
Arya Darkmoon
Natalie Noriel Swallow
Ariel Cullen Black
Mavis
Hermiona Potter
Transcedence A. Aurel
Lady Em
Julie Straw
Beatrice Shadow
Riflora
Kyyneleet C. Kinney
Tom Mark
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 18:01

MK, tist hudičk pa res paše na konc novice...

Pa kako d ne morš bit naenkrat ob 50 točk??? napišš 20 spamov in to je to, tku d je tu tut možno... lahk jz dokažm, če zard tega ne bom ob točke. to je pa ja otročje lahko...

MK, v zvezi z novico: mal več nepretrganega besedila pa vsega mal več naj piše (ma neki glumiš k jz, pa je to to). Pa tisto spodi, opozorilo, dj raj tko napiš, npr. "MK o tem sklepa tako: "citiraj nek stauk" pa d se ti ni treba pol otrest d mogoče d si se zmotla... ampak drgač je pa dobr.

mal preveč težim k sm dons vse bolj slabe vole, tku d ne zamer...
Nazaj na vrh Go down
Mavis

Mavis


Število prispevkov : 3934
Kraj : Somewhere Over the Rainbow.
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 18:27

Nezaslišano. Saj smo vendar na forumu. Zakaj mora biti spam oz. off topic prepovedan? FN komentarji - Page 3 765163
To sm js obkljukala.
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 18:50

jasj so skor usi. mogoče je pa tist k je pam 1 glas Flora obkljukala... Laughing
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 20:35

Tom Mark je napisal/a:
Riflora je napisal/a:
no s tistim pretiravanjem s mislna na spammanje v 2 straneh (tk kt ste v temi Vprašanja spammal)..to je pretiravanje..za 3 poste že ne bom odbijala točk Wink

d ne boš odbijala zard 3 spammčkov??? a si sploh prštela poste spama (moje) v temi Vprašanja??? kje drgje pa tut jz ne vem d bi prepogosto spamou...

v temi Vprašanja sm napisu 3 spame in nič več, čeprou se ti mogoče čudn zdi, kr se je tut men. Kr zgleda velik več zard tega kr smo quoteral (trenutno se ne spomnm kaku se že temu po slovensku reče). Prejšnji posti, tisti na začetku pa so bli odgovori v zvezi z tisto k se je delala d nima pojma o forumu in sm ji par odgovorou dau, tk k Mavi mislm d 2...

ja pospammani sta ble skor 2 strani..jst sm mislna samm 3 poste v katerih je spamm..pa ni nujn d to lahk sam en napiše..a štekaš..dobr..zdj bo že tukj off-topic ratu :
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 20:36

Tom Mark je napisal/a:
jasj so skor usi. mogoče je pa tist k je pam 1 glas Flora obkljukala... Laughing

??? kj?? jst nism nč obljukala!! res ne!! Shocked Shocked Shocked


Nazadnje urejal/a Riflora Tor 19 Feb 2008 - 20:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSre 20 Feb 2008 - 9:46

Tom Mark je napisal/a:
MK, tist hudičk pa res paše na konc novice...

Pa kako d ne morš bit naenkrat ob 50 točk??? napišš 20 spamov in to je to, tku d je tu tut možno... lahk jz dokažm, če zard tega ne bom ob točke. to je pa ja otročje lahko...

MK, v zvezi z novico: mal več nepretrganega besedila pa vsega mal več naj piše (ma neki glumiš k jz, pa je to to). Pa tisto spodi, opozorilo, dj raj tko napiš, npr. "MK o tem sklepa tako: "citiraj nek stauk" pa d se ti ni treba pol otrest d mogoče d si se zmotla... ampak drgač je pa dobr.

mal preveč težim k sm dons vse bolj slabe vole, tku d ne zamer...

a ne da paše? Evil or Very Mad

a ni anketa prov dobra? men so boljše take, ki imajo malo daljše odgovore in ne samo ''da'' in ''ne'' oz. ''nevem''... Evil or Very Mad
tisto z besedilom.. no se bom probala tega držat FN komentarji - Page 3 612576 ok, bom tisto popravla
hvala k si mi povedu! FN komentarji - Page 3 82612


Nazadnje urejal/a Mary - Kate Olsen Sre 20 Feb 2008 - 9:53; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Feb 2008 - 19:11

MK, spet anketa. Je pravilo spet spremenjeno. Dj se ti kj zmisl, jz sm čist out z forumom zarad "tistga"...

ja sj veš d zmeri povem kaj mi leži na duši :happy:
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeNed 24 Feb 2008 - 10:55

ej, jz tut nimam idej glede ankete.. sej se bom spomnla sam trenutno mam velik dela z mojim novim forumom FN komentarji - Page 3 401244
Nazaj na vrh Go down
Ariel Cullen Black
Profesorica
Profesorica
Ariel Cullen Black


Število prispevkov : 905
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeNed 2 Mar 2008 - 9:08

Nevem. Po eni strani je to dobro zaradi preglednosti tem po drugi strani je pa omejeno prosto pogovarjanje.
To sem jz dala sam itak obvestilo ne vela več.
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/spreminjanjeoblike
Hermiona Potter
Gryfondom, 5. letnik
Gryfondom, 5. letnik
Hermiona Potter


Število prispevkov : 570
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 4 Mar 2008 - 15:28

kdaj bo spet kšna novica? ka zdej je ni blo že dougo.al pa nova anketa?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 4 Mar 2008 - 15:34

najprej komentar: FN so ql, ful so domislne, in Mary-Kate pa tudi Tom pišesta ful dobro
glede ankete: ja nevem no, (skoraj) vsi radi spamamo sam mislm d je res po eni strani boljše, d je to opozorilo in kazen, kr pol če ful spammaš je pol cela stran tkoj polna in če hočš, kj pametnga prebrt morš dost časa brat tud tiste spame (sj če so zanimivi je OK, sam če ne )
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeČet 6 Mar 2008 - 16:23

Hermiona Potter je napisal/a:
kdaj bo spet kšna novica? ka zdej je ni blo že dougo.al pa nova anketa?

Ko se bo na forumu kaj dogajalo.
Anketa ponavadi pride istočasno z novico.


Aimee Vertuck je napisal/a:
najprej komentar: FN so ql, ful so domislne, in Mary-Kate pa tudi Tom pišesta ful dobro
hvala FN komentarji - Page 3 401244
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeČet 6 Mar 2008 - 19:11

Ne skrbet zard novic... jutr pride ena. ni tem, ja. vsaj dobrih ne.
Nazaj na vrh Go down
Mavis

Mavis


Število prispevkov : 3934
Kraj : Somewhere Over the Rainbow.
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSob 19 Apr 2008 - 14:19

Kdaj bo tole kej naprej? o.O
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSob 19 Apr 2008 - 14:29

Sam res ... Mark, tale ˝jutr˝ je že zdavni mem ...
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSob 19 Apr 2008 - 16:05

Laughing Mogoče grem zdj kj skup spacat. Ampak mogoče. Zadne dni me vsi neki lovijo na besedo...
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSob 19 Apr 2008 - 19:13

uuu. končno novica.. sicer bi pa res lhko jz kej napisala, pa nism dobila ideje.. pa še jz sm več novic napisala od tebe in ti kr mal prepuščam besedo.. :P
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Apr 2008 - 10:07

ja, končno spet ena novica Smile sam jo morm malce pokomentirat..namreč tisto kar si napisal mark d jst sam površinsko pregledam dn, ni res..jst jih natančno use pregledam, sej zato pa sm tud uveljavla to, d mi use naloge pošiljajo učitelji na en email..d lahko pol jst vidm če so dal preveč oz. premalo oz. ravno prav točk =) za dn si skos uzamem čas =) drgač pa kot vedno dobra novica Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Apr 2008 - 17:26

Tom Mark je napisal/a:
Laughing Mogoče grem zdj kj skup spacat. Ampak mogoče. Zadne dni me vsi neki lovijo na besedo...

Veš kaj, srček, če ti ne-bi dal besede, te ne-bi nihče mogel držati zanjo. Tako pa iz tega stavka sklepam, da si veliko stvari obljubil, besede nisi izpolnil, zdaj pa se nam pritožuješ in želiš izpasti kot neki cool frajer. *phhh*

Sicer pa, končno nekaj življenja v FN ... novica je kar vredu, sploh zadnji odstavek mi je všeč. Ni pa mi všeč tisto o Flori, konec koncev ne moreš vedt, ali ona podrobno pregleda naloge, ali ne. To ve samo ona. Mi pa naj bi ji (in jaz vsekakor ji, da ne bo pomote) zaupali na besedo. Vsi vemo, da je Flora najbolj fer ravnateljica/adminka kar jih lahko imamo, zato se mi tisti (od)stavek zdi preprosto nesprejemljiv. In, če mene vprašaš, če ona komu pogleda čez prste, stori to tudi pri drugemu, ki je naredil isto napako. Evo, iztočnico sm ti dala ... zdej se pa odloč, al boš dokazu d nisi sposoben doumet mojih stavkov in me boš napadal, al pa boš zakapiru kaj sm hotla povedat in se opraviču Flori.
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 22 Apr 2008 - 5:27

Lordika Malfoy je napisal/a:
Tom Mark je napisal/a:
Laughing Mogoče grem zdj kj skup spacat. Ampak mogoče. Zadne dni me vsi neki lovijo na besedo...

Veš kaj, srček, če ti ne-bi dal besede, te ne-bi nihče mogel držati zanjo. Tako pa iz tega stavka sklepam, da si veliko stvari obljubil, besede nisi izpolnil, zdaj pa se nam pritožuješ in želiš izpasti kot neki cool frajer. *phhh*

Sicer pa, končno nekaj življenja v FN ... novica je kar vredu, sploh zadnji odstavek mi je všeč. Ni pa mi všeč tisto o Flori, konec koncev ne moreš vedt, ali ona podrobno pregleda naloge, ali ne. To ve samo ona. Mi pa naj bi ji (in jaz vsekakor ji, da ne bo pomote) zaupali na besedo. Vsi vemo, da je Flora najbolj fer ravnateljica/adminka kar jih lahko imamo, zato se mi tisti (od)stavek zdi preprosto nesprejemljiv. In, če mene vprašaš, če ona komu pogleda čez prste, stori to tudi pri drugemu, ki je naredil isto napako. Evo, iztočnico sm ti dala ... zdej se pa odloč, al boš dokazu d nisi sposoben doumet mojih stavkov in me boš napadal, al pa boš zakapiru kaj sm hotla povedat in se opraviču Flori.

kot prvo- me pa že kr dost poznaš. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ne, nism nč oblubu in nism izpolnu. sam, npr. sm v sredo reku d se bom mogoče javu nek predmet v school, ampak d ni sigurno, pol me pa nasledn dan lovijo kao d sm reku d se bom sigurno javu... k si kr neki zmišlujejo. en je celo tako men izjavu d se ni učiu zto kr sm reku d se bom javu... besedo mogoče pa kr preprosto vsi spustijo... pol k jim pa nazaj povem kaj sm v resnic reku pa se nardijo sam neumni pa k d tega niso slišal k vejo kaj je res. pa gonjo svoje.

Citiram :
Kljub temu pa lahko učitelj pogleda skozi prste in

Nism mislu na Rifloro ampak na učitle nasploh. Drgač pa, ponavad k mislm tut rifloro, bi jo poudaril z besedo "ravnateljica" al pa "Riflora", v tem primeru pa nism tega naredu...

OK, še zmer se smejim. režim. skor sm s stola padu.

Riflora je napisal/a:
ja, končno spet ena novica Smile sam jo morm malce pokomentirat..namreč tisto kar si napisal mark d jst sam površinsko pregledam dn, ni res..jst jih natančno use pregledam, sej zato pa sm tud uveljavla to, d mi use naloge pošiljajo učitelji na en email..d lahko pol jst vidm če so dal preveč oz. premalo oz. ravno prav točk =) za dn si skos uzamem čas =) drgač pa kot vedno dobra novica Smile

ja pa preberš vse kr je napisano? kr je razlika, če je kr neki napisano pa je ful lep izgled pa to... pa al pregledaš če so podatki, napisani v dn, res skladni z lekcijo? lih zto sm takrt predlagou d bi mel za predmete knjige, kr bi blo pol tm vse napisano... npr.za vedeževanje je blo v domačih nalogah neko vprašanje, pa ne dodatno (ponavad dam jz za dodatno nalogo tko d zahtevajo še kj več kot pa sam pobrskat po lekciji). Če je ne bi nardil, bi ostal brez dela točk. pa tut po mojm bo treba nardit učni načrt glede predmetov. pa nekateri so ful simpl (npr. tvoji), za vedeževanje je pa groza. napisat esej, dolg 500 besed, pa sama lekcija jih je mela neki več kt 400. halo, tole ni sprejemljivo. ja, mal sm zašu.
no po mojem bo nasledn let k bomo mel knigce bolš.
Nazaj na vrh Go down
Julie Straw

Julie Straw


Število prispevkov : 741
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 22 Apr 2008 - 11:04

Tom Mark je napisal/a:


Riflora je napisal/a:
ja, končno spet ena novica Smile sam jo morm malce pokomentirat..namreč tisto kar si napisal mark d jst sam površinsko pregledam dn, ni res..jst jih natančno use pregledam, sej zato pa sm tud uveljavla to, d mi use naloge pošiljajo učitelji na en email..d lahko pol jst vidm če so dal preveč oz. premalo oz. ravno prav točk =) za dn si skos uzamem čas =) drgač pa kot vedno dobra novica Smile

ja pa preberš vse kr je napisano? kr je razlika, če je kr neki napisano pa je ful lep izgled pa to... pa al pregledaš če so podatki, napisani v dn, res skladni z lekcijo? lih zto sm takrt predlagou d bi mel za predmete knjige, kr bi blo pol tm vse napisano... npr.za vedeževanje je blo v domačih nalogah neko vprašanje, pa ne dodatno (ponavad dam jz za dodatno nalogo tko d zahtevajo še kj več kot pa sam pobrskat po lekciji). Če je ne bi nardil, bi ostal brez dela točk. pa tut po mojm bo treba nardit učni načrt glede predmetov. pa nekateri so ful simpl (npr. tvoji), za vedeževanje je pa groza. napisat esej, dolg 500 besed, pa sama lekcija jih je mela neki več kt 400. halo, tole ni sprejemljivo. ja, mal sm zašu.
no po mojem bo nasledn let k bomo mel knigce bolš.

Tud če ni vse prebrala, je to pol tak velika napaka? Sej nikjer ne piše, da se ocenjuje ali je vskladno z lekcijo (čeprav je to kr mal logično). Piše sam, da se dajo točke za izgled pa če je kaj narjeno več kot je treba.
Pa tud grem stavit, da riflora še zdaleč nima časa vse prebrat skoz pa pol še iskat lekicje pa pogledat če je skladno itd. Pol bi mogli met še eno določeno osebo, ki bi to delala namest nje, sam pol pa spet mogoče ta oseba nebi bla fer.

Nekateri predmeti pač majo nesmiselne domače naloge in je res nefer, ampak ni riflorina naloga, da gleda kak učijo učitli.

In zakaj bi blo bolš pri knjigah?? Sej bo isto, sam da bojo lekcije v knjigi ne pa u učilnici.


Drgač pa mi je večina novice všeč Smile
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 22 Apr 2008 - 12:01

hmm..ja..jst res ne berem vsebine, to morm prizant..sam pr svojem predmetu pa preberem =)..no, drgač pa bi lahk že učitelji mal pregledal dn..d ne bi jst mela še dodatno delo..=) in za une knjige..hmm..kdo bi jih pa napisal?? k ne verjamem d bodo vsi učitelji šli pisat knjig..al zato kr ne bodo mel časa al pa se jim ne bo dalo..tk da..to bi mogli prou vsi napisal al pa nč. Pomojem. In res, kaj bi blo tukj boljše? sorry ne razumem Embarassed pa ta vsebina lekcij..to je tud različno od predmeta..npr. čarobni napoji je (pomojem) lahek predmet..in tukj ne moreš pisat težkih lekcij, tud če bi hotel ne..drugo so pa težji predmeti..že snov je težka, če razumeš =) za domačo nalogo jo pa učitelj nrdi..ne morm jst pisat domače za vse predmete d bodo ble enakovredne..
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 22 Apr 2008 - 13:13

ja.. mark, ti tud tega ne moreš vedet ali naloge preleti.. tko, da bi blo fer, če bi tisto spremenu oz. zbrisal.. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeTor 22 Apr 2008 - 15:47

Tom Mark je napisal/a:
Lordika Malfoy je napisal/a:
Tom Mark je napisal/a:
Laughing Mogoče grem zdj kj skup spacat. Ampak mogoče. Zadne dni me vsi neki lovijo na besedo...

Veš kaj, srček, če ti ne-bi dal besede, te ne-bi nihče mogel držati zanjo. Tako pa iz tega stavka sklepam, da si veliko stvari obljubil, besede nisi izpolnil, zdaj pa se nam pritožuješ in želiš izpasti kot neki cool frajer. *phhh*

Sicer pa, končno nekaj življenja v FN ... novica je kar vredu, sploh zadnji odstavek mi je všeč. Ni pa mi všeč tisto o Flori, konec koncev ne moreš vedt, ali ona podrobno pregleda naloge, ali ne. To ve samo ona. Mi pa naj bi ji (in jaz vsekakor ji, da ne bo pomote) zaupali na besedo. Vsi vemo, da je Flora najbolj fer ravnateljica/adminka kar jih lahko imamo, zato se mi tisti (od)stavek zdi preprosto nesprejemljiv. In, če mene vprašaš, če ona komu pogleda čez prste, stori to tudi pri drugemu, ki je naredil isto napako. Evo, iztočnico sm ti dala ... zdej se pa odloč, al boš dokazu d nisi sposoben doumet mojih stavkov in me boš napadal, al pa boš zakapiru kaj sm hotla povedat in se opraviču Flori.

kot prvo- me pa že kr dost poznaš. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ne, nism nč oblubu in nism izpolnu. sam, npr. sm v sredo reku d se bom mogoče javu nek predmet v school, ampak d ni sigurno, pol me pa nasledn dan lovijo kao d sm reku d se bom sigurno javu... k si kr neki zmišlujejo. en je celo tako men izjavu d se ni učiu zto kr sm reku d se bom javu... besedo mogoče pa kr preprosto vsi spustijo... pol k jim pa nazaj povem kaj sm v resnic reku pa se nardijo sam neumni pa k d tega niso slišal k vejo kaj je res. pa gonjo svoje.

Citiram :
Kljub temu pa lahko učitelj pogleda skozi prste in

Nism mislu na Rifloro ampak na učitle nasploh. Drgač pa, ponavad k mislm tut rifloro, bi jo poudaril z besedo "ravnateljica" al pa "Riflora", v tem primeru pa nism tega naredu...

OK, še zmer se smejim. režim. skor sm s stola padu.

Riflora je napisal/a:
ja, končno spet ena novica Smile sam jo morm malce pokomentirat..namreč tisto kar si napisal mark d jst sam površinsko pregledam dn, ni res..jst jih natančno use pregledam, sej zato pa sm tud uveljavla to, d mi use naloge pošiljajo učitelji na en email..d lahko pol jst vidm če so dal preveč oz. premalo oz. ravno prav točk =) za dn si skos uzamem čas =) drgač pa kot vedno dobra novica Smile

ja pa preberš vse kr je napisano? kr je razlika, če je kr neki napisano pa je ful lep izgled pa to... pa al pregledaš če so podatki, napisani v dn, res skladni z lekcijo? lih zto sm takrt predlagou d bi mel za predmete knjige, kr bi blo pol tm vse napisano... npr.za vedeževanje je blo v domačih nalogah neko vprašanje, pa ne dodatno (ponavad dam jz za dodatno nalogo tko d zahtevajo še kj več kot pa sam pobrskat po lekciji). Če je ne bi nardil, bi ostal brez dela točk. pa tut po mojm bo treba nardit učni načrt glede predmetov. pa nekateri so ful simpl (npr. tvoji), za vedeževanje je pa groza. napisat esej, dolg 500 besed, pa sama lekcija jih je mela neki več kt 400. halo, tole ni sprejemljivo. ja, mal sm zašu.
no po mojem bo nasledn let k bomo mel knigce bolš.

1. Srček ... motiš se. Ne poznam te. Mislila sem, d te poznam. Ampak ti nisi tista oseba, k je prišla na Hogwarts, in ki sem jo poznala. Ta osebe, k jo zdej berm ... je meni povsem tuja.

2. Ok, ok ... ampak tist ˝jutr˝ si pa sam napisu. In nism nobene besede zgrešla, ker sm vsaj desetkrat prebrala. Je pa res, d si napisu mogoče ... ampak ni važn. Napisu si.

3. Ok ... a si ti res neumen, al se samo delaš? Merila sem na ta stavek:

[quote=Markec]Nadzorovanje je torej površinsko, kajti Riflora naloge le preleti. [/quote]

Kapiš?

4. Vesela sm, d sm te spravila v smeh. Ampak zdele sm jz tista, k se reži ^^
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSre 23 Apr 2008 - 4:27

Lori no... jz sm optimist, ej! Optimist k ga trenutno boli glava.

pa ne pravim, da bi riflora morala vse natančno do potankosti preštuderat, oz. prebrat celo dn pa to... sj sm napisu d ji tega ne moremo zamerit.

drgač pa če bi učitli mel knjige in začrtano učno snov (predvidevane dn in podobno), bi najprej riflora pogledala če je sploh skladno... al pa bi namest nje pregledu nekdo drug. Vzameš si 2 uri časa in vse pregledaš... in so vsi predmeti enakovredni (po težavnosti) ter je vse jasno pri nalogah. Ker če so navadne lekcije, potem moraš sprot vse delat in se ti vse zmeša.
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSre 23 Apr 2008 - 11:37

sm pol bi stavr še bolj zakompliciral in bi večina mela občutek k d so v pravi šoli...js bi stvari pustila take kot so. Nevem. Za sebe vem d domače pregledam dobro in tko da je čimbolj fer, za podrobnosti pa sory nimam časa gledat kr mam tud jst v resničnem življenju (vsaj zadnje čase) zlo dela in ne sam tukj na hogwartsu =) če pa kdo misli, da so njegove domače naloge nepošteno ocenjene, se lahko pritoži in bomo stvar uredil =)
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSre 23 Apr 2008 - 16:37

pa ja, Mark.. kdo pa mislš, da bi gledu te naloge 2 uri? Rolling Eyes
si kr prevelik optimist.. FN komentarji - Page 3 401244

ja in strinjam se z Riflorinim zadnjim stavkom v prejšnem postu.. ^^

Nazaj na vrh Go down
Mavis

Mavis


Število prispevkov : 3934
Kraj : Somewhere Over the Rainbow.
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSre 23 Apr 2008 - 18:06

Mah Mark .. pumojem je to vse skupi egoistično od tebe. Flora je velik vložila v ta forum, in da bi mogla še vsako nalogo posebi pregledovat .. sej bi se ji zmešalo.
Sploh pa nima človek vedno dve uri na razpolago, niti časa ni, niti volje da bi vse pregledoval. Mislm pa res .. kot je sama napisala .. preveč kot da bi bli v šoli bi blo in folk bi z foruma ušou. Tko da nwm zakwa kle kompliciraš. o.O
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeSre 23 Apr 2008 - 19:00

Tom Mark je napisal/a:
Lori no... jz sm optimist, ej! Optimist k ga trenutno boli glava.

pa ne pravim, da bi riflora morala vse natančno do potankosti preštuderat, oz. prebrat celo dn pa to... sj sm napisu d ji tega ne moremo zamerit.

drgač pa če bi učitli mel knjige in začrtano učno snov (predvidevane dn in podobno), bi najprej riflora pogledala če je sploh skladno... al pa bi namest nje pregledu nekdo drug. Vzameš si 2 uri časa in vse pregledaš... in so vsi predmeti enakovredni (po težavnosti) ter je vse jasno pri nalogah. Ker če so navadne lekcije, potem moraš sprot vse delat in se ti vse zmeša.

In kakšno vezo ma tvoj optimizem s tem, d je.beš Floro u glavo in si obenem niti približno ne predstavljaš kok je njej težko???

Well, izpadlo je pa točn tko. In ne mi rečt, d ti nisi tko mislu ... jz tega ne morm vedt, ker ne obvadam Čitljivije.

O tem je pa Flora že vse povedala ...

Podpis pod post od Mavis (my love, misli mi bereš), MK in logično se 100% strinjam tudi s Florinim postom.

P.S. Sorry za izraze ... ampak ne znam lepš povedat.
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitimeČet 24 Apr 2008 - 17:23

Sj nism reku d bi mogla pregledat, ker vem, da je to nemogoče. Mah brez veze se kregat. Ne da se mi pisat, pa si miste kr si pač hočte.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





FN komentarji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
FN komentarji
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Komentarji
» Komentarji
» Komentarji
» Komentarji
» Komentarji

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: FOR FUN :: Forumske novice :: Arhiv-
Pojdi na: