Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
FN komentarji - Page 2 Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 FN komentarji

Go down 
+12
Arya Darkmoon
Natalie Noriel Swallow
Ariel Cullen Black
Mavis
Hermiona Potter
Transcedence A. Aurel
Lady Em
Julie Straw
Beatrice Shadow
Riflora
Kyyneleet C. Kinney
Tom Mark
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 10:02

ja s tem opravičevanjem s strinjam..sm razmišljala d bi tud za v preroške novice pod šolstvo napisala en članek in zravn opravičilo..sam problem je d tega ne bo nikol prebrala če je ni zdj na hogwartsu..oz. ..lahk je bla ona vanessa in ni res mela nobene zveze z love arcade..une pikice so me res zmedle..ampk..mja..zdj se bo tukj spet začel off-topic Very Happy še enkrat morm pohvalt FN k so res odlične..do zdj sm jih prou že pogrešala.ampk lepo je vidt k so redne Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 19:07

lordi, zadne čase si pa res začela ful uporablat besedo mucho...

Flora, kokr vem maš ti dostop do useh članov pa njihovih emailov... tut če jih zbrišš, kr se sam nekam prestaujo, njihov profil pa to pa lahk useen gledaš... pa pošl eno res lepo opravičilo tem k si jih zbrisala. pa v FN se še opravič

Ja, redne so. Pa ne zarad mene. Zarad MK.
Nazaj na vrh Go down
Mavis

Mavis


Število prispevkov : 3934
Kraj : Somewhere Over the Rainbow.
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 19:18

Čaki kwa je zdej?
Js sm rahlo zmedena. V obvestilih pišete neki tuki pa neki. Help? Shocked
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 19:29

to sm še prej pisala..predn sm ugotovila d je ona res jessica laba..mark ne štekam te kj misleš povedat..
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 19:36

Riflora je napisal/a:
to sm še prej pisala..predn sm ugotovila d je ona res jessica laba..mark ne štekam te kj misleš povedat..

zj še jz ne štekam Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Kdo je zdj kdo???
Nazaj na vrh Go down
Mavis

Mavis


Število prispevkov : 3934
Kraj : Somewhere Over the Rainbow.
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 19:39

Jessica Alba je Vanessa in ona nam je uničla forum.

p.s.: dej prid na msn.
Nazaj na vrh Go down
Transcedence A. Aurel

Transcedence A. Aurel


Število prispevkov : 3966
Kraj : The cottage in the forest near the Cullens house ;P
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 19:41

Če js provrazumem so vse osumljenke ena oseba. Ki je res vdiralka. Jessica Alba alias Vanessa alias Tejč ... Whoever. In nihče ni dolžan opravičila, če se ne motim.
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 20:01

Transcedence A. Aurel je napisal/a:
Če js provrazumem so vse osumljenke ena oseba. Ki je res vdiralka. Jessica Alba alias Vanessa alias Tejč ... Whoever. In nihče ni dolžan opravičila, če se ne motim.

sm lihkar skaperou Rolling Eyes dj zapros floro d greš v nš dom!

Mavi: kaj je pa z Tejč?
Nazaj na vrh Go down
Mavis

Mavis


Število prispevkov : 3934
Kraj : Somewhere Over the Rainbow.
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 20:03

ja tebe takrt ni blo gor. Cel foum je zaspamala z bedno mi posti.

krneki krneki -> skos je to pisala.
al pa je kr ene črke dajala. confused
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 20:05

Mavis je napisal/a:
ja tebe takrt ni blo gor. Cel foum je zaspamala z bedno mi posti.

krneki krneki -> skos je to pisala.
al pa je kr ene črke dajala. confused

sm biu gor sj sm jz napisu člank taprvi o tem. pol pa je MK s tejč nadaljevala


kdo je Tejč??????

aia... sm na msn.ju. sj sm napisu vo sebnem sporočilu.
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 20:11

*puppy eyes* Marky, a maš kej proti besedi mucho? jz jo mam mucho rada, in je ne bom nehala uporabljat, capito? *[nedolžen videz kdaj zavaja.] ogenj v očeh.*
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 20:26

Lordika Malfoy je napisal/a:
*puppy eyes* Marky, a maš kej proti besedi mucho? jz jo mam mucho rada, in je ne bom nehala uporabljat, capito? *[nedolžen videz kdaj zavaja.] ogenj v očeh.*

ne, nimam proti.sam odkar k si kao spet v celoti si mucho navalila

*eyes gor al pa dol*

a bi mi kdu že povedu kaj je s Tejč???????????????????????
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Feb 2008 - 20:46

za tejč nevem..sam mislem d je tejč in nicole tud ta jessica alba...sam zdj nevem kko bi se lahk o tem prepričala..lahko je ona z unim forumom k sm ji ga kao uničla mislna tastar Hogawrtst ko je bla ona Riflora..a štekate?? k takrat sm js cho deep naročila naj pospamma z unim obvestilom po vseh temah..in k je to cho deep nrdila ni s Hogwartsem mela kj več počet k ji pol ne bi noben več vrjel, pa nastala bi zmeda in zato se je odločila da forum zbriše (pomoje)..k hotla ga je ona prevzet..to je napisala tud men ko sm jo vprašala zakj je to nrdila...nevem če me boste razumel..
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeNed 17 Feb 2008 - 10:45

Tom Mark je napisal/a:
Ja nevem zakaj nis že ti to nardila...

U glavm se je pa ogromno dogajal od zjutri naprej... ma dns je en čudn dan nasploh...


ker ti objavljaš ankete in bi bilo čudno, da bi pol jz ustvarla temo, ker nimam nč pri tem...
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeNed 17 Feb 2008 - 13:08

Mary - Kate Olsen je napisal/a:
Tom Mark je napisal/a:
Ja nevem zakaj nis že ti to nardila...

U glavm se je pa ogromno dogajal od zjutri naprej... ma dns je en čudn dan nasploh...


ker ti objavljaš ankete in bi bilo čudno, da bi pol jz ustvarla temo, ker nimam nč pri tem...

Ja če pišš članke boš pa ja mela dovoljenje za urejanje ostalga? Brez skrbi, nared kr hočš, jz se bom strinjou...
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeNed 17 Feb 2008 - 14:12

ok
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeNed 17 Feb 2008 - 14:19

pa anketo treba spet zamenat k je Tejčže znana... pa kakšn rezultat ankete je... sm mislu d bo bolj razporejeno.
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimePon 18 Feb 2008 - 22:18

MK dej se ti spomn novo anketo... jz nimam pojma kaj naj bi bla.
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 10:41

A ma kdo kkšn predlog za novo anketo? Kr sm prejšnga umaknu kr je biu rezultat popolnoma jasn... pa tut že razkrito vprašanje je blo.
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 11:25

maah..sej ni nujn d je nonstop anketa..ko bo pršla nova novica pa nared anketo za tisto temo..Wink
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 14:49

Ja... sam trenutno tut če bi bla kkšna tema se mi je ne bi dalu pisat...
zto pa MK, spomn se kej...
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 15:05

joj mark d se ti zdj ne boš polenu slučajn Smile glede teh novic..k ne bo pol mogla vse MK sama pisat.. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 15:23

ok, sm že.. pa s3njam se z Rifloro Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 15:25

že vem za kj boste vsi glasovali..za 1. odgovor seveda Very Happy Very Happy Very Happy ampk sej ni tkaj hudo kot se sliši.. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 15:27

Evil or Very Mad Evil or Very Mad glasovala za 1. odgovor : Mr Green :
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 15:41

no no no..50 točk pa že ne bom odbila..to je pe že preveč...kot sm rekla - v primeru pretiravanja bom res kj odbila ja.. ampk 50 točk pa 100% ne..
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 15:42

Riflora je napisal/a:
no no no..50 točk pa že ne bom odbila..to je pe že preveč...kot sm rekla - v primeru pretiravanja bom res kj odbila ja.. ampk 50 točk pa 100% ne..

sej sm napisala, da sam jz tko mislm Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 17:44

1. Upam d to ne bo off- topic.

2. MK, bdw, predouge odgovore pa uprašanja daješ, pa se je zdj vse pomešalu... mal krajše poste morš začet pisat, pa se boš navadla. hec, hec...

3. Ne morm vrjet d se jih tok strinja z mano. 1 odgovor, seveda. No po mojm bi blo bolš, d je off-topic dovoljen sam če je pa npr. več kot 10 postov zaporednega spama d se pa da opozorilo in šele pol lahko odbije točke. Kr bi se itaq pol vse vrlno na staro temo kr bi ble pol posledice odbijanja točk in tega noben ne želi.

4. Morm prebrt MKjin člank k ga še nism.

5. Flora, pa mnde nis tole uvedla zto d bi ble FN bolj redne??? res se mi tko zdi tut mal

6. Mja ne vem s čem sm naenkrat staknu -15 točk plus opozorilo. Ob naslednjem opozorilu bom meu enotedenske počitnce pr Hogwartsu, pa uživou bom lahku čist Azkabanski zrak. Z Jedci k majo zdj v lasti tole stavbico se pa itaq poznam, še piškotke mi bojo spekl. Upam d ni tale 6. točka prevelik spam... čeprou se namaša na glasovanje, sj sm točke zgubu zard nouga pravila proti spamu. Čeprou ne bi smeu kr pravilo še ni blo uvceljavljeno, ali pač??? me zanima kj bo riflora na tole odgovorila

popravek: opozorila so se začela na začetku, tku d sori Riflori če sm se mal zmotu kr se mi pa ne da preveč popraulat tegače besedilca...

7. A je že kdu probu dršat ctrl pa prtiskat tisto tipko desno od pike? naj proba, prou lep izziv je...

8. omg, spet doug post...


Nazadnje urejal/a Tom Mark Tor 19 Feb 2008 - 17:47; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 17:47

no s tistim pretiravanjem s mislna na spammanje v 2 straneh (tk kt ste v temi Vprašanja spammal)..to je pretiravanje..za 3 poste že ne bom odbijala točk Wink
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Tom Mark
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Tom Mark


Število prispevkov : 5545
Age : 32
Kraj : Slytherin
Registration date : 31/01/2008

FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Feb 2008 - 17:53

Riflora je napisal/a:
no s tistim pretiravanjem s mislna na spammanje v 2 straneh (tk kt ste v temi Vprašanja spammal)..to je pretiravanje..za 3 poste že ne bom odbijala točk Wink

d ne boš odbijala zard 3 spammčkov??? a si sploh prštela poste spama (moje) v temi Vprašanja??? kje drgje pa tut jz ne vem d bi prepogosto spamou...

v temi Vprašanja sm napisu 3 spame in nič več, čeprou se ti mogoče čudn zdi, kr se je tut men. Kr zgleda velik več zard tega kr smo quoteral (trenutno se ne spomnm kaku se že temu po slovensku reče). Prejšnji posti, tisti na začetku pa so bli odgovori v zvezi z tisto k se je delala d nima pojma o forumu in sm ji par odgovorou dau, tk k Mavi mislm d 2...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





FN komentarji - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FN komentarji   FN komentarji - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
FN komentarji
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Komentarji
» Komentarji
» Komentarji
» Komentarji
» Komentarji

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: FOR FUN :: Forumske novice :: Arhiv-
Pojdi na: