Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Park Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Park

Go down 
+3
Tanya Bell
Anastasya Karolina Gorova
Lorien Hass
7 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Park   Park Icon_minitimeSre 5 Maj 2010 - 17:59

Bil je lep sončen dan Lorien se je s prijateljicami sprehajala po parku. Bila je nedelja, kar je pomenilo, da so vse naloge naredile že prejšnji dan. Park se je bleščal v svetlobi že zahajajočega sonca. Prijateljice so sedle na klopco ter se ozrle po parku. Dobile so občutek, da se na tak lep dan ne more zgoditi nič nepričakovanega
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 14:25

Kar naenkrat pa je k njim pritekel fant ter vpil v grad v grad Tisti ki ga nesmemo izgovarati je v bližini.Zbale smo se zato smo pospešile korake ter oddekle v Veliko dvorano.
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 17:54

Lorien se je ustavila malo pred vrati šole in se vrnila. V trenutku panike je namreč pozabila, da grad in njegovo okolico obdajajo močni varovalni uroki in da tisti, ki ga ne smemo imenovati niti pod razno ne bi mogel udreti v grad. Lorien se je obrnilain zagledala fanta, ki jim je zakričal ta nesmisel o tistem, ki ga ne smemo imenovati. Nekaj metrov proč se je režal s svojimi prijatelji. Lorien je pomislila, da tega kretena noče nikoli več videti in stekla v grad.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 18:20

V gradu so jih vsi gledali zelo čudno saj so pritekle kot bi jih tisti hotel ubiti.Lorien se je vedla čudno kot bi nekaj vedela.Nato je Rosabell rekla"Mislim da nas je tisti fant povlekel za nos!"Potem pa se je oglasila Lorien
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 18:23

Seveda je. To je povedala zares zaničjivo. Ravno prejle se je zunaj režal s svojimi prijatelji. Prhnila je. Videti je bila resnično besna.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 18:29

Rosabell se je počutila slabo.Povlekla je Lauren k sebi ter ji rekla"Zakaj me nemarate več?Vse me sovražite,Lorien me gleda kot bi jo hekdo priklopil na elektriko"Lauren ni rekla ničesar.Rosabell se je namrdnila in stekla do svoje sobe, saj se je spomnila da mora poslati pismo Ceciliji.
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 18:34

Lorien je opazila, da Rosabell nekaj muči. Ampak to je zdaj res ni zanimalo tudi svojih težav je imela dovolj.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 18:40

Faith je prišla v park in ravno je še videla Rosabell oditi. Kaj se je zgodilo? "Lorien. Kaj je z Rosabell. Bila sem v sobi - knjiga je bila blazno zanimiva."
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 19:00

Lorien je pogledala Faith in rekla: Misli, da je nemaramo. Zdajle se je šla najbrž kam kujat.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 19:02

Vse kar je Faith uspelo izustiti je bil mučen in tih "Aaahh." Kaj pa če je res ne!!!
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 19:12

Lorien je nekako vedela kaj je pomenil tisti ahhhhhh. Hm...... Kaj imaš proti Rosabell?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 19:17

Faith je tako pomignila Rosabell in začeli sta se sprehajati po parku. "Ah ne vem. Poznam jo šele nekaj tednov! Misli, da smo najboljše prijateljice, kakor kaže ona tega ne ve, toda jaz SI SAMA izbiram prijatelje! Pa nekako se mi zdi, da se vse vrti okoli nje. Toda jaz nimam nič proti Ami. To me res nič ne moti - tako kot tebe. Moti me to, da "moram biti njena prijateljica!" Ko je Faith to izpljunila, se ji je kamen odvalil od srca. Vse kar je lahko zdaj delala je bilo čakanje na Lorienin odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 12:53

Bilo je jutro in Rosabell se je prišla malce sprehodit. Bila je zlo zaspana saj je bila ura pol šestih, ampak rekla si je"Punca nemoreš spati potem pojdi malo ven in se razgibaj". Hotela je premisltit vse skupaj.
Prijateljice je nemarajo, kaj naj naredi? In Ama nekaj na njemu jo moti ampak kaj? Po dolgem premisleku se je le odločila, da mu pove za 1 mesečno pavzo. Sama pri sebi je rekla, da bo tako najbolje in odšla do jezera.
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 15:00

Hm... ja strinjam se s tabo. Vidve se res poznata zelo malo časa. Je pokimala Lorien. Jaz sem jo spoznala med poletnimi počitnicami. Dva meseca sva bili v neki koloniji.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 17:03

Bilo je krasno sobotno jutro in Tanyi se je zazdelo, da se lahko malo kreaira. Zato si je oblekla oprijete kapri hlače in majico z naramnicami, lase spela v čop, obula teniske ter odšla na tek. Prehodila je čim več bližnjic, da bi se še pred zajtrkom dodobra razgibala in lepo počasi odšla proti parku. Vse se je bleščalo od jutranje svetlobe in nadela si je sončna očala. Kmalu za njo je prišel še Dean, ki je na sebi imel športne kratke hlače črne barve ter majico v istem odtenku. "Hej!¨" mu je zaklicala. "Lepo, da si se pridružil!" Nasmehnila se mu je in nasmešek ji je vrnil. "Veš, tebe je včasih težko dohitevati. Pozno greš spat in hitro se zbudiš" Zavil je z očmi.



(se pridužita, Summ in Aur??)
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 17:36

Aurin se je ravno odpravljala malo ven, ko je v daljavi zagledala dve tekajoči bitji ( Laughing ) Se mi samo zdi, ali sta tisto res Tanya in dean? Najbolje, da grem pogledat.
Odpravila se je po natančno tlakovani kamniti stezici naprej. Ni bila ravno športno oblečena, saj teka ni predvidevala, zato se je odločila, da bo malce hodila, malce pa počasi tekla. Opazovala je ostale učence okrog sebe. Nekateri so se veselo pogovarjali, nekateri lenarili pod drevesi, spet drugi so se zaljubljeno gledali in objemali. Jacob. Danes ga ni še videla. Prav prilegla bi se njegova družba. Ampak najprej moram pozdraviti Tanyo in najti Summer.
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 17:51

Summer in Cedric sta se sprehajala po parku in vživala v sobotnem dopoldnevu. vedno več sta se družila in med njima je nastalo prijetno romantično vzdušje. Summer se je malo ozirala naokoli. "Hej tam je Tanya! Tanyaaaaaaaaaaaa, Tanyaaaa!" Veselo ji je pomahala in stekla do nje. "Zadje čase se pa res nisva pogosto videli, tudi Aurin nisem ravno pogosto srečala." to je tako hitro povedala, da ni niti utegnila pozdraviti Deana. "Hej, kako kaj?" ga je pozdravila. Cedric je pristopil k Deanu in začela sta moško debato. "No torej kako se je začelo šolsko leto, nas so popolnoma zasuli z nalogami, kaj pa vas?" jo je vprašala. "Če se ne motim imamo nego skupaj, nisem sigurna, zadnjič je odpadla." "Bi imela kaj proti, če se ti pridružim pri teku?" Rada se je sprehajala po naravi, tek pa je tudi imela še kar rada. Ravno prav, da se je tistega jutra oblekla športno. Malo je že bila iz forme a vseeno. "Komaj čakam, da začnemo s treningi, letos je Cedric kapetan, to bo super, heheh." Čeprav ni nujno da pridem noter, upajmo. "Upam, da pride mimo Aurin res je zakon ko smo skupaj."
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 18:03

"aaaaaa tam sta tudi Summer in Cedric! Malo teka mi ne bo škodilo."
Z vso močjo je stekla proti skupini in se vsa zadihana ustavila pred njimi.
"Ha! Pa sem vas le ujela! Čisto sem brez kondicije," je komaj izdavila in se vmes skoraj zadušila.
"Mimogrede...ste videli kje Jacoba? Danes ga nisem še videla. ne vem kje se skriva."
Počasi se je njeno srce le umirilo in družba je začela živahen pogovor. Vse je bilo tako lepo, ko je bila z njimi, a počutila se je malce odveč, ker je bila tako zraven zaljubljencev. Sedaj, ko bi najbolj potrebovala jacoba, ga ni bilo. Upala je, da se kmalu prikaže.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 19:42

Začela sta teči in se pogovarjala, vmes pa Tanya ni gledala in se je zaletela-naravnost v Jacoba! Padla je po tleh na sošolca, ki je vsaj malo ublažil padec. Dean je priskočil in jo pobral, Jacobu pa pomagal na noge. "Oprosti" je zamrmrala. Tedaj je prišla Summer. "Summer!" je od veselja zavpila in objela prijateljico. Zašepetala ji je na uho: "Danes ponoči,, ob enih, v naši dnevni sobi". Nekaj je zamrmrala Deanu. Izvlekla je urnik, in ga pogledala. "Skupaj imamo nego, spreminjanje oblike, napoje, uroke, zgodovino čarovništva, letenje in obrambo pred mračnimi silami!" se je razveselila. Takrat je pritekla še Aurin, ki je bila tako zadihana, da je komaj govorila. "Mimogrede...ste videli kje Jacoba? Danes ga nisem še videla. ne vem kje se skriva." jim je rekla prijateljica in Jacob je ves rdeč v obraz stopil izza Tanye. "Mislim, da že veš kje je" ji je rekla. "Mimogrede. Danes ponoči ob enih v naši dnevni sobi!" Zadnji stavek ji je zašepetala in sedla na travo, Deanu k nogam. "Kaj, če bi imeli piknik?" Zamahnila je s palico, da se je na tleh pojavila koca, na njej pa so bile slastne jedi. Našlo se je od piščanca do majhnih tortic, pa tudi maslenuška in kozarcev ni manjkalo. "Postrezite si."
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 21:01

"Jacob!" Aurin je bila tako vesela, da bi ga najraje močno objela in nikoli več spustila. "Kaj si pa delal, da si tako rdeč v obraz? Aha, pa smo te dobili!" je navihano rekla.
"jaz...jaz...tekel sem in se zaletel v Tanyo, ki je padla name, nato pa naju je Dean pomagal pobrati." To je povedal tako zmedeno, da je Aurin prasnila v smeh in se skoraj valjala po tleh.
Tanya je nato predlagala, da bi se ponoči dobili v njihovi dnevni sobi. "Super! Še dobro, da vem za prehod iz Drznvraana do Gryfondoma."
Posedli so se na mehko toplo travo in Tanya je od nikoder pričarala pravo pojedino. "Uau," je presenečeno osupnila Aurin, "ti pa znaš res dobo čarati."
Tako so sedeli in se pogovarjali. Čas pa je mineval.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeSob 8 Maj 2010 - 8:15

"Raje povej, da sm se jaz zaletela vate" se je nasmehnila. "Pridite, no!" Deana je potegnila dol, k sebi in se prijazno nasmehnila Aurin, ko ji je rekla, da res zna dobro čarati. "Fantje in dekleta..." se je zasmejala, "Danes ponoči ob enih se dobimo v naši dnevni sobi. Cedric, tebi bo že Summer pokazala, kako se pride do nje, Dean, Jacob, vidva pa že menda vesta. Aurin, ti si si tudi zapomnila, kajne?" Malce je pomislila. "Kaj, ko bi se šli flašo resnice?" Naenkrat je od kdo ve kje privlekla steklenico. "No, kaj pravite?"
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeSob 8 Maj 2010 - 8:51

Aurin se je sramežljivo nasmehnila, ko se je Jacob usedel tesno zraven nje. V teh stvareh res ni bila ravno spretna.
Tanya je zopet govorila nekaj o nočnem srečanju, a je ni slišala. Vedela je samo, da je omenila tudi njeno ime. Pokimala je, čeprav ni vedela čemu. Bila je globoko v razmišljanju. Kaj bo z njo in Jacobom? Vse to ji je pričaralo čaroben občutek. Zasmejala se je izrazu "čarobno". Kot da ne bi moglo biti še bolj čarobno, če je čarovnica in hodi na čarovniško šolo. Danes je bila res zmedena. Hitro se je predramila iz razmišljanja, ko je Tanya omenila flašo resnice.
"Zakon!" je navdušeno zakričala, da so se vsi prestrašili. "Em...hočem reči...flaša resnice mi je všeč. Jaz sem za, da se tole igramo."
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeSob 8 Maj 2010 - 9:42

"Prav" je rekla, ko je preživela prvi šok, ob Aurininem silovitem ZAKON-u. "Em...hočem reči...flaša resnice mi je všeč. Jaz sem za, da se tole igramo." je še rekla njena prijateljica in Tanya se je zasmejala. "Bom jaz vrtel" se je oglasil Dean in zavrtel steklenico. "Ojoj" je zamrmral, saj je steklenica kazala, da mu da Aurin nalogo. Izziv" je zavzdihnil in Tanya se je skoraj zadušila od smeha. Tiho je odšla do nje in ji rekla: "Daj mu čim težjo nalogo!" Sedla je nazaj in Dean jo je prebodel z pogledom. "Veš, kaj?" jo je obtožil in Tanya je živo zardela. "To je res nesramno. Samo počakaj, bom te že dobil" ji je zagrozil in Tanyi je na ustih zaigral velik ter izzivalen nasmešek. "Boš že še videla... No, toraj, kakšna je naloga?"
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeSob 8 Maj 2010 - 18:39

Aurin se je zlobno zasmejala, ko je steklenica določila njo, da izbere izziv za Deana. Potem jo je opogumila še Tanya in nato je bila odločena, da mu bo dala res en težek izziv. Le vedela ni, kaj naj bi bilo to. Veliko časa je razmišljala, tako da so ostali že skoraj pozabili, kaj so se prej igrali, nato pa je na ves glas vzkliknila: "Že vem! Vem, kakšen bo izziv! Vidiš tisto skupino deklet tamle? Verjetno so prvi letnik. No, pojdi do njih in jih poskusi zapeljati." Nagajivo je pogledala Tanyo in čakala njenega odziva.
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeNed 9 Maj 2010 - 11:36

((Sorry kr me tolk cajta ni blo, sm bla zelo saposljena, sql npz pa to Wink ))

V daljavi j zagledala aurin, ki se jim je približevala, čez minuto je bila že pri njih. Tany je predlagala da se ob 1 ponoči dobijo v Griffondomskem stolpu, takoj je bila za. Nato je Tanya pričarala košaro in odejo. Imeli so res super piknik. Čez nekaj časa je na dan prišla ideja za igro "Flaša resnice" takrat se je Cedric izmaknil igri bil je namreč malo bolj sramežljiv in ne za take igre. "Ammm, jaz grem, ker ammm ja moram še nalogo za napoje napisat. Uživajte!" Pomahal jim je in odšel. Summer je zavila z očmi. Prvi je steklenico zavrtel Dean, pokazalo je na Aurin, ki mu je nato določila izziv. Summer je z zanimanjem opazovala kako bo Dean reagiral na zastavljeno nalogo, ni kaj Aurin si je res dobro izmislila zahihitala se je ko je pomislila kaj bi v tem primeru naredil Cedric. "Dajmo Dean!" je vzpodbuno zaklicala in se zahihitala.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePon 10 Maj 2010 - 6:42

Tanya je od veselja zaplesala in Dean jo je jezno pogledal. "Saj ti boš še videla" ji je zagrozil in vstal. Odšel je k skupinici hihitajočih deklet in začel: "Živijo punči, kako si? Saj me poznaš, kajne? Jaz sem Dean, šesti letnik Gryfondoma!" Punce so se zahihitale in ena se mu je vrgla okrog vratu, ter ga poljubila, da je Tanya od besa pozelenela. "Mislim... Kako si upa?!" Zazrla se je proti njim in eno dekle se mu je obešalo okrog vratu ter sedelo v njegovem naročju. "Veš, že dolgo si mi bil všeč" jo je Tanya slišala govoriti in mlada Gryfondomka je stisnila pesti. Dean se je končno premaknil stran od njih in ustih mu je igral nasmešek. "No?" se je pozanimal. Tanya mu je obrnila hrbet in vsa besna izjavila: "Kuševati pa se ti ne bi bilo treba" je izdavila in stisnila pesti. "Oprosti, no" ji je rekel in jo prijel za ramo. "Oprostiš?" Obrnila se je in oči s ji bliskale. "Če obljubiš" je začela ", da se jim ne boš vč približal!" Jezno je gledala naokrog. "Kdo sedaj vrti?" Dean ji je pokimal in nadaljevala je: "Oprosti no, saj se jim lahko približaš, samo poljubljajte se več ne." "Seveda" ji je odgovoril in se obrnil k Aurin. "Tretji letnik so bile" Zavrtel je na steklenico, ki je pokazala na to, da da Tanya izziv Jacobu.
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeNed 30 Maj 2010 - 9:46

Aurin je skoraj umrla od smeha, ko je gledala besno Tanyo in Deana pod kupom deklet. Tale mi je dobro uspela si je mislila in se še naprej hihitala.
Že naslednji trenutek je okamenela. Steklenica je določila Tanyo. Žrtev pa je bil kdo drugi kot Jacob. Seveda je izbral izziv. Napeto je čakala, kakšen izziv si bo izmislila Tanya in si okrog prsta živčno navijala pramen las. Opazovala je Jacoba, ki se je navihano smehljal in bil pripravljen na kakršenkoli izziv.
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePon 31 Maj 2010 - 15:06

Summer je veselo opazovala napeto igro in komaj čakala, da pride na vrsto. Vse bi bilo lepo in super, če se nebi ravno tisti trenutek vlil dež. V histeriji se je takoj dvignila in se pokrila majico ter začela teči, po sekundi je obstala. Si čarovnica ali nisi?! Stekla je nazaj do Tanye aurin in ostalih ter si snela majco. Zavihtela je palico ter vsakemu pričarala dežnik. "To bo vredu, razen če hočemo nadaljevati z igro potem potrebujemo kaj samostoječega. Čeprav mislim, da je bolje, če se preselimo na toplo v grad." Pa še Cedrica bom lahko našla. "No kaj pravite?2 jij je pogledala v pričakovanju.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimePon 31 Maj 2010 - 15:57

Amic je gledal skupino peto šolcev in tuhtal če b se jim pridružil.Odločil se je da bo rajši samo opazoval.KO je videl kako je eden izmed njih odšel h skupini prvošolk ter eno poljubil je vedel da igrajo flašo resnice.Hotel se jim je pridružiti ko je začel padati deš.Skupina je odšla noter ter Amic jih je vprašal če lahko igra z njimi.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitimeSre 2 Jun 2010 - 8:29

"Jacob, sedaj pa se pazi..." je zadovoljno zagodla. "Presneto! Dež. Ravno sedaj se je moralo uliti! Gremo v grad, v sovji stolpič?" Vstala je ter pojedino poslala tja gor. Pridite!" Povlekla jih je proti gradu, nakar je prišel en prvođšolec, Amic. "Jaz osebno ne želim tvoje družbe..." mu je zabrusil Dean. "Tudi jaz nisem prav navdušena" je še priznala Tanya. "Raje se igraj z ljudmi, ki so enako razviti in stari kot ti. Se ti ne zdi, da smo malce,... Preodrasli zate?" Zavila je z očmi. "Pridite. In še; Jacob, pojdi do Rawsa in ga ljubkuj. Saj veš, srči in podobno..." Zasmejala se je ter ga potisnila proti ječam, druge pa proti stopnicam.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Park   Park Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Park
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Park

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: RPG :: teme-
Pojdi na: