Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Pri Treh metlah Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Pri Treh metlah

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePet 16 Apr 2010 - 14:53

* Pri Treh metlah
Gostilna Pri treh metlah je med čarovniki zelo priljubljena, saj lahko v njej naročiš
tako slasten maslenušek kot tudi kuhano medico in ribezov rum. Natakarica je precej
suhljata gospa s čednim obrazom, ki takoj, ko vstopiš v gostilno, pristopi do tebe.
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Adele Coco Morel
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Adele Coco Morel


Število prispevkov : 25
Registration date : 08/03/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePet 24 Jun 2011 - 8:46

    Vstopila je v najbolj znano čarovniško gostilo Pri treh metlah. Razgledala se je po odprtem in prijetnem prostoru v katerem so po skupinicah sedeli čarovniki in čarovnice.
    Ni ji bilo do tega, da bi prisedla do kakšne že sestavljene skupinice, zato se je raje utaborila za ljubko mizico pri oknu. Pogledala je ven in se zatopila v rastlinje, ki je ravno v mesecu aprilu brstelo in zelenelo. Še tri mesece, pa bo spet doma v stari graščini. Spet bo sama preživljala dneve in noči in tožilo se ji bo po ljudeh in avanturah.
    Njeno razmišljanje je prekinila suhljata natakarica, ki je želela njeno naročilo.
    »En maslenušek,« je dejala in prekrižala roke na prsih. Pogledala je žensko, ki je prikimla.
    Nenadoma se je izza natakarice zaslišal glas: »Dva maslenuška. Še enega zame.«
    Kdo je to? se je vprašala in počakala, da se postava prikaže izza natakarice.



    kdorkoli.
Nazaj na vrh Go down
Amic
Pihpuff, 1. letnik
Pihpuff, 1. letnik
Amic


Število prispevkov : 106
Registration date : 23/06/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePet 24 Jun 2011 - 16:16

Amic se je vrnil na bradavičarko.Dolgo ga ni bilo ker je bil bolan.Tisti dan so šli ravno v Meryascoveno.USedel se je za mizo in naročil maslenušek nato jo je zagledal.Vanjo se je zaljubil v prvi pogled in prisedel k njej."ALi lahko prisedem?KAteri letnik pa si?In kako ti je ime.Mimogrede imaš zelo lepe oči.Punca je zardela in mu odgovorila...
ps:riflora je ponesreč mi zbrisala prejšn nick
Nazaj na vrh Go down
Adele Coco Morel
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Adele Coco Morel


Število prispevkov : 25
Registration date : 08/03/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePon 27 Jun 2011 - 18:15

    Opazovala je njegovo telo, ki se je približalo stolu.
    "Adele Coco Morel," je mirno rekla, brez da bi trznila s katerim koli delom telesa. "Spolzgad."
    Zatopila se je v natakarico, ki je ravno pripravljala maslenušek.
    "Šesti letnik," je zdolgočaseno dejala in pogledala po prostoru. "Pa ti? Si ravnokar prilezel na šolo?"
    Nenadoma so njene oči uzrle vrata, ki so se odprla in v gostilno izpustila svež pomladni zrak. Skoznje je vstopil Luke. Luke, samo njen Luke. Nenadoma se ji je na obrazu pojavil nasmešek in kmalu jo je opazil.
    Prisedel je in jo najprej stisnil k sebi in ji namenil dolg poljub.
Nazaj na vrh Go down
Luke Lefévre
Drznvraan, 1. letnik
Drznvraan, 1. letnik
Luke Lefévre


Število prispevkov : 421
Age : 29
Kraj : Total Eclipse of the Heart
Registration date : 05/04/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePon 27 Jun 2011 - 18:26

Stopil je skozi vrata in stopil na prste, da je zgledal še večji. Opazil je Adele in se nasmehnil. "Oj," je vedro pozdravil in poljubil Adele. Obrnil se je k Amicu in mu rekel dovolj glasno, da ga je slišal: "Moje." Potem je tiho zarenčal in se prikrito nasmehnil. Z konkurenco je opravil najbolje in vedel je, kaj narediti, da nasprotniki stisnejo rep med noge. "Ej, Rosmerta! Maš kaj močnega?" je vprašal in se ji nasmehnil. "Daj no, gotovo imaš še kaj... Medice?" Ponoven nasmeh je omehčal čarovnico in hitro mu je prinesla alkoholno pijačo. Podal jo je Adele, še prej pa naredil požirek.

"Kje si bila? Zadnje dni je na tej šoli prava katastrofa." Govoril je tiho, vendar so ga prisotni perfektno slišali. O, ja, znal je pritegniti pozornost in obnašal se je kot kakšen zvezdnik.
Nazaj na vrh Go down
Adele Coco Morel
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Adele Coco Morel


Število prispevkov : 25
Registration date : 08/03/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePon 27 Jun 2011 - 19:02

    Glasno se je zasmejla, ko je zarenčal na Amica in ga še enkrat poljubila. Svojo roko je ovila okoli njegovih ramen in glavo naslonila ob njegovo. Njegova roka je potovala po njnem hrbtu in najraje bi kar tam, sredi Treh metel skočila nanj in ga začela poljubljati.
    Opazovala je suhljato natakarico, ki je nelagodno gledala Luka, ki je naročil medico. Sevda se ni mogla upreti njegovi lepi prošnji in mu je tako prinesla zajetno kupico omamne pijače.
    "In Amic..." je začela, medtem ko je fant ob njej naredil nekaj požirkov. "V katrem domu si?"
    S svojimi tankimi prsti je v roke vzela kozarec in še sama cuknila ogabno dobro pijačo in se obliznila okoli ust.
    "Kje pa sem bila?" je zvedavo vprašala. "Zaradi nekoga sem bila zelo zaposlena."
    Glasno se je zasmejala, se spogledala z njegovimi očmi in mu pomežiknila.
    Prilepila se je na njegova usta in zlezla v njegovo naročje, tako da sta bila njuna trupa obrnjena drug proti drugem. Med tem ko so njegove roke počivale na njenih bokih je ona s svojimi polzela skozi njegove lase.
    "Je še tako katastrofalno?"
Nazaj na vrh Go down
Luke Lefévre
Drznvraan, 1. letnik
Drznvraan, 1. letnik
Luke Lefévre


Število prispevkov : 421
Age : 29
Kraj : Total Eclipse of the Heart
Registration date : 05/04/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePon 27 Jun 2011 - 19:54

Z roko je segel pod njen pulover in zdrsel po goli koži. Vračal ji je poljube, potem pa ponovno segel po pijači. "O, pa ne da sem bil to jaz, draga?" Ob zadnji besedi je bruhnil v krohot, potem pa potegnil iz žepa majhno škatlico. "Nekaj zate. In glej, da ti bo všeč. Ker nimam računa." Pomežiknil ji je, potem pa zanergal. "Tako ali tako pa lahko kupim novo, to pa podariva kakšni ustanovi, če ti ne bo všeč." Ko je to povedal, sta se začela strastno in divje poljubljati pred pričami. Najprej ga je zajel sram, trenutek pozneje pa se ni zmenil za nikogar zraven.

Sedla mu je v naročje in začutil je trdo stvar v njegovih boksarcah. "O, niti zamišljati si ne moreš. Prava katastrofa. Komaj sem čakal da se vrneš. Bilo je... Grozno." Z rokami je segel proti njenim bokom. Z usti se je nagnil k njej in ji zašepetal: "Prosim, ne segaj mi skozi lase v gostilni. Saj veš da me to rajca." Dvomil je, da bo ustregla njegovi prošnji. Z jezikom je zdrsel po njenem čudovitem vratu in okusil njen parfum. Od njega je komaj zaznavno vel vonj njegove kolonjske vodice in dezodoranta znamke Nike.

Pri Treh metlah ACE993_1lg__73449_std --> Da boš vidla kak zgleda :P
Nazaj na vrh Go down
Adele Coco Morel
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Adele Coco Morel


Število prispevkov : 25
Registration date : 08/03/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePon 27 Jun 2011 - 20:17

    Zadrhtela je in mravljinci so preplavili njeno celotno telo, ko je njegova roka polzela po njeni goli koži. Zaprla je oči, da bi mu dala še bolj vedeti kako uživa ob njegovih dotikih. Sploh po hrbtu.
    "Ne," je začela. "Absolutno nisi bil ti."
    V rokah je pridržala škatlico in po obraz se ji je razlezel prešeren nasmešek.
    "Ti odpri!" je dejala in se mu nasmehnila ter se naslnila na njegova ramena, tako da je lahko slišala njegovo globoko dihanje.

    Tiho se je zasmejala, ko je sedla nanj, a le onadva sta vedela čemu njen nasmejan obraz.
    Kljub njegovi prošnji, ni prenehala s sprehodi njenih rok skozi njegovo lasišče, temveč je to poskušala delati še bolj nežno in strastno.
    Začutila je njegove poljube na svojem vratu in prevzela jo je strast in huda potreba pa norem mečkanju nekje na samem, vendar jo je zatrla.
    "Hej," je zašepetala. "Umiriva se malo. Nisva sama."
    Zlezla mu je iz naročja, čeprav si je tako presneto želela, da bi lahko ostala na njegovem premoženju. Namesto tega, se je morala zadovoljiti s sedežom ob njegovem telesu in svojo roko za njegovim vratom.


    haha, pa ti nisi resen.

Nazaj na vrh Go down
Luke Lefévre
Drznvraan, 1. letnik
Drznvraan, 1. letnik
Luke Lefévre


Število prispevkov : 421
Age : 29
Kraj : Total Eclipse of the Heart
Registration date : 05/04/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePon 27 Jun 2011 - 20:32

Privzdignil je obrvi. "Ne?" je vprašal. "Mi boš povedala kdo je bil, da ga zadavim?" To je povedal čisto resno, vendar se je komaj zadržal, da se ni začel smejati. "Zakaj moram jaz odpreti? Darilo je zate!" Škatlico ji je podal nazaj in se nasmehnil. V njej je bila verižica, na njej pa obesek z družinskim grbom Morelovih. Našel ga je v nekem muzeju.


Zastokal je od navdušenja in tudi njega je prijelo, da bi se mečakl z njo. "Prav, oprosti, Amic, nekoliko naju je em... Zaneslo." Opravičujoče se je nasmehnil in se posvetil pijači. "Škoda ker te ni bilo v petek, Amic. Saj veš, razgaljena telesa, pa to. V učilnici 19 je bilo dogajanje. Omamno." Ponovno je naredil požirek in se obrnil k Adele. "Brez skrbi, ljubica, samo opazovalec sem bil, saj veš. In nove člane uvajam." Na levici ga je možno zapeklo, vendar ni ničesar pokazal razen s tem, da so se mu ramena nekoliko napela, potem pa se je sprostil.

Zakaj ne? o.O
Nazaj na vrh Go down
Adele Coco Morel
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Adele Coco Morel


Število prispevkov : 25
Registration date : 08/03/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePon 27 Jun 2011 - 20:49

    "Mogoče," je po krajšem premisleku dejala. "Če boš priden."
    Žametna škatlica je bila spet v njenih rokah in ni se ji zdelo več vredno pregovarjati, zato jo je nežno odprla in v njej zagledala njabolj prečudovito ogrlico, kar jih je kdaj uzlo njeno oko.
    "Morelovi!?" je skoraj da ne zakričala. "Luke, to je preprosto ... preveč!"
    Obesila se mu je okoli vrati in mu zašepetala v uho: "Če misliš, da bom darilce sprejela zastonj, se močno motiš. Danes zvečer v Kopalnici predstavnikov študentov. Naj ti niti na misel ne pride, da se ne bi prikazal. Hočem te!"

    Nasmenila se je Amicu, ki je le mirno sedel nasproti njiju.
    "Ja, oprosti." mu je rekla in položila svojo roko na Lukovo stegno. Začutila je, kako je trznil, a se je pretvarjala, kot da ni bilo ničesar.
    "Se lahko še jaz kdaj pridružim?" je prez zadržkov vprašala. "Ali je to le za zaprto družbo?"

    deodorant xD
Nazaj na vrh Go down
Luke Lefévre
Drznvraan, 1. letnik
Drznvraan, 1. letnik
Luke Lefévre


Število prispevkov : 421
Age : 29
Kraj : Total Eclipse of the Heart
Registration date : 05/04/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimeTor 28 Jun 2011 - 14:33

"Če bom priden? Imaš kakšen poseben kriterij?" Nasmehnil se ji je in najprej presenečeno zamežikal. "Um... Pomiri se, no." Ko se mu je obesila na vrat mu je nekaj škrtnilo in z obrazom se je zakopal v njene čudovite lase. "Prav, pomiri se, Ad. Tako ali tako je samo malenkost, no."

Ko se je dotaknila njegovega stegna je zadrhtel, spet ga je prijela želja da bi se divje mečkal z njo. "Itak." Preprost odgovor na preprosto vprašanje. "Njah, ne vem če ti ne sodiš v to zaprto družbo, ljubica." Ponovno je naredil požirek pijače, potem pa opazil da je vse spil.

"Ad, žal mi je, vendar moram iti. Priprave in to. Zabavaj se." Potem se je še enkrat obrnil k Amicu in ponovil: "Moje." Z očmi je jasno izražal da je bolje, da se ga pazi, če mu misli prevzeti punco. "Adijo. Žal mi je, Adele." Poljubil jo je in se odpravil proti vratom.
Nazaj na vrh Go down
Amic
Pihpuff, 1. letnik
Pihpuff, 1. letnik
Amic


Število prispevkov : 106
Registration date : 23/06/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimeTor 28 Jun 2011 - 15:47

Amic je potiho sedel in ju poslušal.ODgovarjal je edino na njuna vprašanja.Dobro je razumel kaj pomeni "moje".Poslovil se od Adele in stekel za njim:"Oprosti mislil sem da je samska.Ima pa lepe oči.Amic mu je pomežiknil in Luke mu je rekel...
Nazaj na vrh Go down
Luke Lefévre
Drznvraan, 1. letnik
Drznvraan, 1. letnik
Luke Lefévre


Število prispevkov : 421
Age : 29
Kraj : Total Eclipse of the Heart
Registration date : 05/04/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimeTor 28 Jun 2011 - 18:44

Luke je skomignil z rameni, ko pa je omenil njene oči se je obrnil in z ledenim glasom spregovoril: "Amic. Dobro me poslušaj. Ni mi mar, kako všeč ti je in kako si jo želiš bilo kaj. Ampak ta punca je M-O-J-A. Za njo sem pripravljen ubijati. Razumeš?" V njem je verlo ljubosumje in resno ga je imelo, da bi Amica preprosto preklel. "Pusti jo pri miru."

Obrnil se je stran od fanta in hodil naprej. Nepremičen obraz ni razkrival ničesar, globoko v sebi pa je vedel, da se to čustvo imenuje ljubosumje. Nikoli, res nikoli ga še ni izkusil v takšni meri.
Nazaj na vrh Go down
Amic
Pihpuff, 1. letnik
Pihpuff, 1. letnik
Amic


Število prispevkov : 106
Registration date : 23/06/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimeTor 28 Jun 2011 - 19:07

Če Luke Amicu ni zaupal mu ni zaufal.ČE mu ne zaupa.Zakaj poem ne bi osvajal Adele?Zdelo se mu jeda Luke ni tako močan kot se dela.Adele je šla ven iz krčme.Amic jo je povabil an sprehod.Adele se je strinjala.Bil topel aprilski dan,kot nalašč za sprehod debaterala sta o enem in drugim nato pa jo je Amic poljubil...
(Adele)
Nazaj na vrh Go down
Adele Coco Morel
Spolzgad, 1. letnik
Spolzgad, 1. letnik
Adele Coco Morel


Število prispevkov : 25
Registration date : 08/03/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimeČet 30 Jun 2011 - 6:57

    Opazovala je fanta, ki sta stala pri vratih. Luke je deloval precej razjarjeno, Amic pa je le tiho stal zraven in poslušal kot majhen kužek.
    Očitno sem ostala sama, si je mislila in tako je do konca izpraznila svoj kozarec maslenuška, na mizo vrgla nekaj srpcev in zapustila gostilno, za njo pa se je obrnilo kar nekaj poželjivih moških pogledov.

    Stopila je na svež zrak, ko se je od nekje prikazal Amic, ki je očitno čakal, da pride ven. Povabil jo je, da gresta skupaj do grada in ker bi v nasprotnem primeru hodila sama, je povabilo sprejela.
    Beseda je tekla o vsakdanjih stvareh, profesorjih, spomladanskem plesu, domačih nalogah, izpitih, praktično o ničemer pomembnem.
    Na pol poti se je Adele ustavila, da bi si popravila čevelj, ki jo je tako neusmiljeno žulil. Sklonila je glavo ter si dala obravka s čevljem, ko pa se je vzravnala, je k njej šmignila Amicova glava in njegove ustnice so se znašle na njenih.
    "Amic!" je uspela izustiti, ob misli Kje je moj znak za pavzo, kje je moj znak za pavzo. Globoko je zadihala in za trenutek zaprla oči.
    "Amic," je začela. "Ali tvojim butastim možganom ni uspelo razvozlati te megastične skrivnosti, kdo je bil tip po katerem SEM SE SLINILA pri Treh metlah?"
Nazaj na vrh Go down
Amic
Pihpuff, 1. letnik
Pihpuff, 1. letnik
Amic


Število prispevkov : 106
Registration date : 23/06/2011

Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitimePon 11 Jul 2011 - 17:52

"Jaz"? Je Amic vprašal sarkastično.Vedel je da je storil napako.Luke ga bo oddrl.Opravičil se je Adele in upal da bo sprejela opravičilo in ne bo povedala Luku.Adele ga je grdo pogledala.On se ji e jle nasmehnil in podala mu je roko...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pri Treh metlah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Treh metlah   Pri Treh metlah Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pri Treh metlah
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pri Treh metlah

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: FOR FUN :: RPG :: Hogwarts :: Meryascoveena-
Pojdi na: