Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Pravilnik za drugo osebje Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Pravilnik za drugo osebje

Go down 
AvtorSporočilo
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Pravilnik za drugo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pravilnik za drugo osebje   Pravilnik za drugo osebje Icon_minitimeSre 30 Jan 2008 - 12:09

1.člen

Osebje mora redno opravljati svoje zadolžitve.

2.člen

Če osebje NE redno opravlja svojih zadolžitev, ne dobi plače.

3.člen

Tisti, ki ste poleg učenca/ke ali učitelja/ice še drugo osebje, se vam ni treba ponovno registrerati na forum.

4. člen

Tisti, ki želite biti samo osebje se morate registrerati na forum.

5. člen

Prepovedano je oglaševanje kakršnekoli spletne strani oz. foruma! Še posebej BRADAVIČARK! Osebje lahko oglašuje samo tako, da meni pošlje oglas in ga nato jst objavim v parku v temi oglaševanje. Seveda pod pogojem, da tudi on oglašuje Hogwarts.
Če zalotim, da osebje oglašuje brez moje vednosti na kakršnkoli način (zs, e-mail,..), bom zahtevala, da iz svojega foruma izbriše tiste člane oz uporabnike, ki so prijavljeni tudi na Hogwartsu! Če tega ne bo naredil, mu bom v grinngotu odbila 200 G. Če pa še zmeraj nekdo izmed osebja tega ne bo hotel narediti, bodo kazni sledile od opozorila naprej.

6. člen

Če se nekdo iz osebja želi izpisati iz Hogwartsa, mi more navesti natančen razlog zakaj želi to narediti
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
 
Pravilnik za drugo osebje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: THE BEGINNING :: Pravila :: THIS IS IMPORTANT :: Rules-
Pojdi na: