Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Predlogi za ponovno oživitev foruma! Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Predlogi za ponovno oživitev foruma!

Go down 

Bi hodili na forum, če bi ga nam uspelo spraviti v pogon?
Da, zagotovo!
Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty100%Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
 100% [ 1 ]
Ne, HP je nekako že mimo.
Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty0%Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
 0% [ 0 ]
Ne vem, občasno.
Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty0%Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
 0% [ 0 ]
Itak vam ne bo uspelo.
Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty0%Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
 0% [ 0 ]
Skupaj glasov : 1
 

AvtorSporočilo
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimeNed 9 Jun 2013 - 12:58

Zdravo!

Kar nekaj časa je že minilo od zadnjega aktivnega delovanja Hogwartsa, razlog temu je verjetno odraščanje fanov Harryja Potterja, in s tem tudi manj zanimanja za tovrstne forume.

Ker pa vem, da je nekaj fanov še takšnih, ki bi si želeli delovanja tega foruma, odpiram to temo za zbiranje predlogov, kako bi forum ponovno spravili v tek. Pri tem se seveda sklicujem na to, da ste nekateri še zainteresirani in bi pomagali pri samem procesu obujanja foruma (uresničevanju vaših predlogov).

Lepo vas pozdravljam,

Lady Em
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimeNed 9 Jun 2013 - 14:37

    Torej, jaz sem nova & sem pisala v chat kot urška. Imam ogromno izkušenj s forumi, imam tudi nekaj svojih, ki so na vsake toliko časa na lestvici najboljših slovenskih forumov. Ukvarjam se s kodami, od katerih vam lahko dam tudi primere + artam že nekaj let in menim, da je zadostno in ni tako slabo :') Priporočam vam, da vse podforume uredite in jih ponovno odprete, seveda pa bi vam jaz pri tem pomagala - torej, če me dodate med admine seveda :'D
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimeNed 9 Jun 2013 - 18:33

Dobrodošla na forumu!

Aha, ja verjetno bi bilo res dobro obnoviti vse podforume. Čeprav bo šlo kar nekaj prispevkov v nič, ampak je tako res bolje, ker so zastareli. :)

Ukvarjaš se s kodami, programiraš? Kaj pa npr? (Men je to ful v interes, hehe.):)

Pri obnavljanju podforumov se bomo že sami znašli, to sploh ni problema. Potem ko bo to storjeno, ali pa že sedaj, pa bi bilo dobro, da začnemo z nekakšno promocijo ali kaj podobnega? S tem mislim kakšne mass maile, oglaševanje... pri tem bi rabil promotorje. :D
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimePon 10 Jun 2013 - 15:12

    Hvala še enkrat :)
    Kode - css, html, javascript, pač kot primer vzamimo, da se neko besedilo na sliki pojavi v trenutku, ko greš z miško čez. In moj art, bom dala primere:
    klik:

    če povem po pravici, sem izdelala že najmanj 500 izdelkov, ampak se mi ne da vseh iskati po forumih :p

    v bistvu bi lahko celoten forum zaprli, ga popolnoma obnovili, izbrisali člane, ki so bili na forumu šele leta 2012 itd. v glavnem, imam preveč izkušenj, so you can use me well ^^
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimePet 14 Jun 2013 - 22:19

Aha, ja, vidim da obvladaš sceno.

Ma nekako se mi zdi, da se jaz osebno ne bi imela časa spopasti z vsem tem, četudi bi imela pomoč. Sicer pa avtorskih pravic za ta forum tako ali tako nimam, in bi bilo treba povprašati idejno vodjo vsega, Rifloro. ^^

Sicer me je pa bolj zanimal odziv samih članov, in pa mnenje, koliko je HP še aktualen in a se sploh splača truditi s tem... sploh ob taki konkurenci VB...

Pa nisem pesimistična ali pa kaj, ampak mogoče je res mal prepozn, oz. vsaj kar se tiče mene, ker nimam več časa za take reči. :)
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimeSob 15 Jun 2013 - 11:58


    hvala :p
    no, potem pa bi jo lahko vprašala kako in kaj, da pač pove še svoje mnenje.
    v bistvu virtualna bradavičarka nima velikega vpliva na forummotion,
    saj je sedaj toliko harry potter rpgjev, zato te to naj ne skrbi. :3

    sej, vprašaj glavno adminko, pa vam lahko pomagam Wink
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimePet 21 Jun 2013 - 16:25

Jaz sem premislila zadevo in sem prišla do zaključka, da sama odstopam od celotne zadeve, ker nimam časa in ker imam občutek, da bi bilo v to vloženo ogromno nekega dela, na koncu pa nič vidnih rezultatov. Tako da žal zapiram temo. 

Vsem želim lepe počitnice.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimePet 21 Jun 2013 - 21:01

Prav. Vseeno škoda foruma. Sem vam dala priložnost :)
Bi me lahko potem prosim izbrisali iz foruma? Ker ne bi bila na neaktivnem. Hvala.
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimePet 21 Jun 2013 - 21:03

Seveda.

Hvala tudi tebi za ponujeno pomoč. :) Verjetno si boljše res ne bi mogli zaželeti (če bi le bili tudi mi na polno zagreti za obnovitev, tako kot si ti :)).
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitimeSre 26 Jun 2013 - 12:49

Ni kaj :) Drugače pa lahko v admin. kotičku vidite moj mail, tako da me lahko tam kontaktirate, če boste pripravljeni prenoviti forum :)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Predlogi za ponovno oživitev foruma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi za ponovno oživitev foruma!   Predlogi za ponovno oživitev foruma! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Predlogi za ponovno oživitev foruma!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila foruma

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: THE BEGINNING :: Members' stuff-
Pojdi na: