Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Quidditch igrišče - Page 3 Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Quidditch igrišče

Go down 
+3
Luka Speed
Lorien Hass
Anastasya Karolina Gorova
7 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul 2010 - 14:06

"Srečen ti!" je zamrmrala. "Ne vem, vsako leto sem že bila iskalka... In vedno smo zmagali. Daj no... Prosim!" Skupaj z Luketom sta pristala in Luka se je sklonil naprej in jo poljubil, Tanya pa mu je vrnila poljub. "Emm..."
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul 2010 - 14:12

Tanya mu je vrnila poljub in ostala brez besed. Luka jo je pogledal z sijočimi modrimi očmi in jo vprašal.
"Tanya, bi bila moja punca?" ter ji je namenil ljubezenski nasmeh....
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul 2010 - 14:20

"Ja!" Je rekla in zardela. "Me res zanima kako bodo gledali..." Še bolj je zardela in ga še enkrat poljubila.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul 2010 - 14:29

Tanya je rekla 'ja' in Luka je bil ves vesel. Poljubila ga je še enkrat in seveda, ji je vrnil poljub...
Nato sta se prijela za roke in odšla srečna na tribune...

((srečna xDDD ko v pravljici hh. nisn vedo al bi napiso srečna al vesela xD pa sem napiso srečna :P ))
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul 2010 - 18:45

((story <3 hehe))


Tanya je odšla za Luketom. "Me res zanima, kaj bodo rekli." Komaj čakam da povem Aurin in Summer! Takoj ju moram poiskati! Naslonila se je na Luketa. "Ko sem zraven ebe, sploh več ne pomislim na Deana" mu je zamrmrala.
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul 2010 - 19:22

Luka se ji je nasmehnil. "Kako pa jima boš povedala?" je vprašal Luka in skupaj sta se odpravila pakirat za izlet
v Meryascoveeno, ki bo bil naslednji dan. Na ta izlet se bodo udeležili vsi učenci.

((vsi učenci sm napisu tak da jih več pride xD))
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul 2010 - 19:28

Aurin je počasi stopicljala navzdol po hribu. Trava je bila še vedno mokra od rose in hladen občutek ji je dobro del. S svojo metlo pod roko je končno prispela do igrišča in ravno še ujela trenutek, ko sta se Luka in Tanya poljubila. Počutila se je, kot da bi ju motila, zato je obstala na mestu in se hotela obrniti.
Takrat pa sta se obrnila tudi onadva in postalo ji je nerodno, saj je izpadlo kot da bi ju gledala že ves čas.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul 2010 - 20:14

"Emm... Aurin" je zardela. "Ja, Luke me je vprašal, če bi bila njegova punca. Saj si videla, kaj je Dean naredil. In na koncu mi je še rekel da se bo prepisal na Durmstrang. Em... Kaj si naju že celi čas gledala?" je zardela. Ojej!
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul 2010 - 20:20

"Ne ne, pomiri se. Ravnokar sem prišla, da bi naredila par krogov z mojo ljubo metlo in vaju že od daleč opazila. Hotela sem se obrniti, da vaju ne bi motila, ampak sta se takrat vidva že obnila in prihajala proti meni. kaj se je sploh zgodilo, da je Dean odšel? Zakaj? Niti poslovila se nisem od njega. Obraz ji je spet oblila žalost."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimePon 12 Jul 2010 - 9:03

"Živjo Luka,živjo Tanya je kdo za igro?LUka kaj pa je s tabo datako drviš,A so ti crknile bremze"?Se je zasmejal Ama
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimePon 12 Jul 2010 - 9:12

"Yo. Ne haha. Blokado sem si ven vzel. Na skrivnem delu metle je. Ognjene strele IV... Vgradili so jo zaradi nevarnosti prevelike hitrosti.
In to je tudi razlog da sem si jo ven vzel... Ja, lahko se kaj gremo." mu je rekel Luka in se pri tem nasmehnil Tanyi, ki se je pogovarjala z Aurin.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimePon 12 Jul 2010 - 9:14

"Super mi jo daš za en krog"?
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimePon 12 Jul 2010 - 9:15

"Haha, lahko ja. Samo če tvoja sestra dovoli" se mu je smejal Luka. "Vprašaj Tanyo hh"...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimePon 12 Jul 2010 - 9:19

"Prav jo grem vprašat.Drugače jo bom pa nasrivaj".Stekel je k Tanyi in jo vprašal...
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeTor 13 Jul 2010 - 11:56

"Ama, a ne veš da si majhen otroček?" se je zahihitala. "Čeprav ne vem, zakaj si moral ravno v tem trenutku priti. Ne poznaš olike?" se je zgrozila. "Aur, ne skrbi, nič ni" je rekla prijateljici in sedla na metlo.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeSre 14 Jul 2010 - 17:19

"Tanya še zudaj mi nisi odgovira na vprašanje"
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeČet 15 Jul 2010 - 15:01

"Amic, ne teži!" je vzrojila. "Kakšna vprašanja? Kaj bi rad?" Jezno je zacepetala nogami.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeČet 15 Jul 2010 - 18:36

"Ali grem lahko en krog na ognjeni streli ali si gluha"?
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeČet 15 Jul 2010 - 19:50

"Saj sem pa ti že odgovorila!" je jezno rekla. "NE!"
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimePet 16 Jul 2010 - 13:12

Summer se je približala igrišču in zagledala svoje prijatelje, ki jih ni videla že celo večnost. Ker ji je nek mulc podtaknil slabo narejen ljubezenski napoj je morala zaradi zastrupitve en teden preživeti v šolski ambulanti, kjer so jo pitali z raznovrstnimi zvarki. "Hejla, kako kaj gre? jih je pozdravila. "Vidim, da vsi lepo vživate v letenju, medtem, ko sama še dva tedna ne smem na metlo." je zavzdihnila. malo se je ozrla po prijateljih in videla, da je nekaj drugače. Vsekakor se je nekaj dogajalo med Tanyo in Lukom. "Ej Tanya, sorry samo jaz trenutno nič več ne štekam dogajanja, toliko sem zamudila. Edino kar mi je še jasno je to, da Amic kot vedno nekaj teži. "A bi mi kdo na kratko pojasnil kaj vse se je zgodilo tačas, ko me ni bilo?" je vprašala z opravičujočim nasmehom.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Jul 2010 - 20:16

"Summer! Končno nazaj!" Malce se je nasmehnila. "Toraj: Dean ima drugo, sedaj pa sva z Luketom skupaj, in še z Amicom sva ugotovila, da sma brat in sestra." je poenostavila. "Ste že slišali da gremo jutri v Meryascoveeno? Seveda gremo samo mi, kajne?" Pokazala je na Aurin in Summer, Cedrica in Jacoba, ter nase in Luketa. "Ker tale malčki še ne morejo..." Za las se je izmaknila Amicovi brci in se zahihitala. "Ker če gremo skupaj, seveda po parih, kar je menda jasno, kajne, in bi se lahko dobili pred šolo in bi šli skupaj. Kaj pravite?" Zazrla se je v prijatelje.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Jul 2010 - 7:17

Ama je stekel do Tanye in ji hitro razložilkaj se mu je zgodilo v 4 nadstropju.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Jul 2010 - 8:15

"Mali, po zaslugi emm... Enega zemljevida mi to že dolgo vemo" se je zasmejala. "AMPAK nikomur NE smeš povedati!"
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Jul 2010 - 8:19

"Ne bom ampak da veš jaz grem zraven"
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Jul 2010 - 8:21

"Prvi letniki ne smete!" ga je opomnila. "Bo pa treba v šoli ostati..." Zasmejala se je. "Alo, vi, se gremo pripravit?"



((kar začnemo kot da smo tam?))
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Jul 2010 - 8:21

"Šel bom skozi skrivni prehod "
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Jul 2010 - 8:25

"Pozabi, ker bom povedala učiteljici!" mu je zagrozila. "Ne boš šel, jasno? Drugi zaradi mene lahko grejo, ampak ti pa ne!" Jezno je prekrižala roke.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Jul 2010 - 8:26

"Pa bom šel kar povej če hočeš briga me"
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Jul 2010 - 8:27

"Pa boš imel probleme" je zažvrgolela. "Se strinjate da gre z nami? Starejši, da ne bo pomote!" je opomnila Amica in Ano. "Premali si še."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Jul 2010 - 8:28

"Ti jih boš pa imela ko jim bom povedal da si zaklenila Rawsa."
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Quidditch igrišče - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quidditch igrišče   Quidditch igrišče - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Quidditch igrišče
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vse za Quidditch
» Quidditch Pihpuff
» Quidditch tekme
» Quidditch tekme

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: RPG :: teme-
Pojdi na: