Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Kuhinja Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Kuhinja

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 19:20

Rosabell je bila gromozansko lačna. V želodcu pa ji je delalo GRUL GRLU, zato se je odločila, da se odplazi v kuhinjo. Tam bo zagotovo našla nekj za pod zob si je rekal in odšla. Pred sliko s sadjem je požgečkala hruško in vrata so se odprla. Rose je vstopila in zagledala majhno rdečo muco. Ta ji je takoj skočila v objem in jo začela lizati ter presti. Rosabell je oboževala mačke. Doma so imeli najmanj 10 mačk. A ta se ji je zdela posebna. Postavila jo je na tla ter poiskala 2 majhni posodi. Odprla je hladilnik, ter ven vzela mleko in čokoladne kosmiče, ki so ostali od zajtrka. Malo mleka je nalila muci in nato še sebi. Nato se je v posodico stresla kosmiče. Muca je začela mjavkati, Rosabell je dobro vedela, da bi muca rada jedla kosmiče, saj je bila to pri njih doma skoraj naavda za mačke. Dala ji je nekaj kosmičev ter nadeljevala z polnočno jedjo. Med tem je premišljevala "Kako ti je ime muca mala? Ali že imaš ime? Lahko bi bila Flora,Lorella, ali pa Karolina." Na koncu se je odločila za Fay. Ko jo je poklicala k sebi se je muca odvzvala presenetljivo dobro. Takoj je prišla k njej in začela presti. Rosabell je sklepala, da je Fay stara nekje od 2 do 3 mesece. Vzela jo je v naročje in jo razvajala. Kar na enkrat pa je Fay začela renčati. Hotela se ji je izviti iz naročja. Slišali sta stopocanje zato sta se Rosabella in Fay skrili pod kuhinjsko mizo. "Nekdo je prišel in jima pokvaril zabavo", si je mislila Rose. Bila je resnično presenečena, ko je v kuhinji zagledala Lorien. Z Fay sta stopili iz pod mize in Rosabella je vprašala "Živjo oz. Oprosti ker motim ampak kaj delaš ti tukaj, kaj ni malo pozno?" Je vprašala in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 19:28

Lorien jo je presenečeno pogledala. Tega, da bo v kuhinji srečala Rosabell ni niti slutila. Namesto, da bi odgovorila si je poiskala nekaj za jest. Nato je sedla za mizo, in prav počasi prežvekovala. Rosabell jo je nestrpno gledala. Ko je Lorien pojedla je končno rekla: "Isto bi lahko vprašala tebe. In čigav je ta maček?"
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 19:35

"Mene vprašaš je?", je posmehljivo odgovorila Rose. " In ni maček, je ženskega spola in je mladička, stara od 2-3 mesece. Ime pa ji je Fay." Je ostro rekla Rose. "Bila je jezna ker ji je pokvarila zabavo z Fay. "Oprosti, ampak je pozno in zato sem tako tečna." V trebuhu ji je grozno zakrulilo. In obe sta se začeli smejati. "Misliš to ker mislim jaz?" Je vprašala Rose to naj bi pomenili ( časi ko sta bili skupaj v koloniji so bili zelo zabavni). "Hvala ker si mi povedala z Amo. Vedela sem da nekaj ni prav ampak sem bila še vseeno malo zaslepljena."
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 19:41

"Hja to je povsem normalno" je rekla Lorien. "Kaj praviš? Si pripraviva polnočno požrtijo?"
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 19:52

"JA" Je zavpila nato pa si pokrila in tiho "rekla oprosti, rade volje, mislim, da je v hladilniku ostala čokoladna torta z lešniki, ter masleni piškoti."

Bi gospodična prva zečela z pojedino, jo je vprašala z smešnim francoskim naglasom?

" Veš slišala sem, da zelo rada bereš " je rekla " Tudi jaz obožijem knjige, včasih jih prebiram po cele dneve in pozabim jesti. Ravno včeraj sem prebrala super knjigo z naslovo: Onkraj
Super knjiga preberi jo.
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeSob 8 Maj 2010 - 6:05

Ponavadi ne berem bunkeljskih knjig, je rekla Lorien medtem, ko je iz hladilnika jemala hrano. Ampak to najbrž res lahko preberem.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeSob 8 Maj 2010 - 12:06

"Hja si že prebrala knjigo Čarobni zvitek?" Jo je vprašala in ji iz majhne torbe podala knjigo. "Moja ena najljubših" Je rekla ter si vzela košček torte. "Je še kaj mleka za Fay?"
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeNed 9 Maj 2010 - 10:08

Ja to knjigo sem že prebrala. Ampak zme je noter premalo podrobnosti. In vse je zmešano. Lorien je Rosabell podala mleko in ta ga je nalila v majhno posodico, ki jo je našla na pultu. Fay je takoj začela piti.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeNed 9 Maj 2010 - 11:05

"Ti misliš da bi lahko vzela Fay za svojo?Kaj ni luštkana?" Jo je vprašala in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeNed 9 Maj 2010 - 17:09

Najbrž bi jo lahko je rekla Lorien in skomignila z rameni. Ampak po moje ima lastnika. Kaj bi sicer počela tu?
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimePon 10 Maj 2010 - 12:06

"Hm mogoče imaš prav! Amapk vseeno jo bom pretihotapila pridi pojdiva"
Je rekla Rose in vzela Fay v naročje.
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimePon 10 Maj 2010 - 17:15

Ti kar pojdi. Pridem za tabo. Rosabell je pokimala ter odšla. Lorien je zavzdihnila in sedla za mizo. Vzela si je še en košček torte. Čokoladna torta sicer ni bila ravno njena najljubša hrana. Rajši je imela sadno. Rezino si je ponesla do ust in ravno hotela odgrizniti, ko je zaslišala strašen hrup na hodniku. Bližal se je kuhinji. Kaj se dogaja? Lorien ni pomišljala. Hitro se je zakotalila pod mizo in na plano privlekla palico. Tiho je čakala v temi.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeTor 11 Maj 2010 - 16:49

Rosabell je hitro pritekla nazaj Fay v naročju ter zašepetala Lorien, hej kje i učitelji so za mano prosim pomagaj mi da me ne vidijo
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeTor 11 Maj 2010 - 17:36

Lorien je Rosabell hitro potegnila pod mizo. Veliki hrup se je še kar približeval. Tole gotovo niso učitelji. Ne bi delali takega hrupa je pmislila Lorien.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeSre 12 Maj 2010 - 14:26

Bilo bi grozljovo če naju ugotovijo, je pomislila Rose. Loien je tiho čepela in gledala pred se. Čez nekaj sekund se je hrup pomiril in nadeljeval na drugi hodnik. "Lorien, kdo misliš, da je bil to? Le kaj delajo tako pozno ob 2 ponoči zunaj učenci ali kdor koli?"
Nazaj na vrh Go down
Lorien Hass

Lorien Hass


Število prispevkov : 303
Kraj : kranj
Registration date : 13/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeSre 12 Maj 2010 - 17:59

Nevem, je dejala Lorien počasi. Čudno je. Zakaj bi učenci delali tak hrup? No kakorkoli. Slediva jim. Lorien je zlezla izpod mize ter tiho odšla na hodnik.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeČet 13 Maj 2010 - 13:07

Rosabell ji je sledila. Hrup je prihajal iz wc-ja zato sta se odplazili do tja.
Nazaj na vrh Go down
Lauren Eire Griffin
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Lauren Eire Griffin


Število prispevkov : 1215
Age : 27
Kraj : the Shire
Registration date : 29/12/2009

Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitimeSre 19 Maj 2010 - 7:34

Lauren se je počasi odpravila skozi portret in stopila v kuhinjo. Stopala je po kuhinji in iskala krožnik. Ko ga je našla si je nanj požrešno naložila gore peciva. vsedla se je kar na tla in začela jesti. Doma ni nikoli jedla toliko sladkarij naenkrat, saj je njena mati skrbela za zdravo prehrano. ko je pojedla do konca, je zaspano pomislia zdaj grem pa spat.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kuhinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Kuhinja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kuhinja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kuhinja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: RPG :: teme-
Pojdi na: