Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Peron 9 in 3/4 Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Peron 9 in 3/4

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimePon 3 Maj 2010 - 7:24

Skoraj pritekla je na postajo. Do odhoda vlaka je bilo še 15 minut. Odšla je do peronov 9 in 10 ter stopila čez steno. Znašla se je naa peronu 9 in 3/4. Stopila je v vlak in vmes gledala, če sta Summer in Aurin že tam. Ni še ju bilo, zato je zasedla kupe in dala prtljago na zgornjo polico. Stopila je k vratom in oprezala za prijateljicama.
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimePon 3 Maj 2010 - 13:20

5 minut do odhoda vlaka. Summer je vsa zasopihana pritekla skozi pregrado, za njo pa še ostali člani družine. Kot ponavadi bi kmalu zamudili. Tokrat je bila kriva mlajša sestra Sara, ki je nekje založila Summerin učbenik za obrambo. Da so ga našli je trajalo 15 minut. Nato je še maček Kalipso totalno zblaznel in opraskal očeta, mama, ki je zdravilka je mhitro ukrepala in naposled so bili nared. No ja, če Summer ne bi pozabila metle. Tako nekako v različnih verzijah je to potekalo vsako leto. Hm zdaj res nimam časa, da bi iskala Tanyo in Aurin gotovo sta že na vlaku. "Čao mama, tata Sara, se vidimo za božič!" Vsakega je še objela in s kovčkom, metlo in Kalipsotom dobesedno zdirjala na vlak. Ko je za sabo zaprla vrata se je že začel premikati. "Uff, that was close!" si je dejala kar v angleščini, ki jo je zelo rada uporabljala. Malo je pregledala kupeje in v 6. našla dekleti. "Živjo!" je dejala zadihano "Komaj jutro je, pa je že zelo zanimivo" jima je dejala in opisala kaj se je zgodilo zjutraj. Medtem se je Kalipso že udobno zleknil na prostor zraven nje. "Aja pa še tisto od učeraj in fantov- lani sem z enim končala sedaj pa iščem novega." je pomežiknila in se nasmehnila.
Imela je prijeten občutek, da bo to leto še posebej zanimivo!
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimePon 3 Maj 2010 - 15:39

((Še Aurinin post:))

Aurin je kot vedno v zadnjem trenutku prihitela na vlak. Postala je na vratih, da je prišla do sape, nato pa se malce razgledala naokoli. Na vlaku je že bilo veliko znanih obrazov, nekaterih pa ni še nikoli videla. Hodila je od kupeja do kupeja in s sabo vlekla prtljago, ki je bila zanjo resnično težka. Končno je našla kupe, kjer je bila Tanya, s katero se je spoznala včeraj. Aurin je imela njej in Summer še veliko za povedati, zato je komaj čakala poti do Bradavičarke.
"Živjo!" je veselo vzkliknila Aurin, "kako si kaj danes? Summer še ni prišla?"
Odložila je prtljago in se udobno namestila.
V istem trenutku je skozi vrata prisopihala Summer. Začela je govoriti, kakor da bi bila ura, ki so jo ne dolgo nazaj navili. Opisala jima je, kaj vse se ji je danes že zgodilo in Aurin je bila osupla, ker je ugotovila, da je lahko še nekdo tako raztresen kot ona.
"Torej iščeš fanta?" je z rahlim nasmeškom dejala Aurin. "Lahko se ti pridružim pri iskanju. Imela sem fanta, ampak ga verjetno ne poznata, ker ne hodi več na Bradavičarko. Vse je bilo tako lepo, a kaj ko je bilo hitro konec," je žalostno odgovorila Aurin.
Nekaj časa je razmišljala, nato pa spet z veselim glasom začela govoriti naprej. "Včeraj vama sploh nisem utegnila nič povedati. Vse smo preveč zgovorne, da bi v tako kratkem času vse premlele. Summer, včeraj si me spraševala iz katerega doma sem. Torej, sem v Drznvraanu in sem 6. letnik. Lahko ti predstavim sošolca, ki bi bil verjetno ravno zate," je nagajivo zaključila.
"Tanya, tvojega fanta poznam. Pri napojih sedi zraven mene. Super fant je," je še dodala Aurin nato pa utihnila, da je lahko prišla do sape.

_______________________________

"Živijo dekleti!" je vzkliknila. "Kako sta? Summer, ne boš verjela, ampak meni se pogosto tako dogaja. Ja, Dean je res prekrasen. Ponavadi mi ob večerih pomaga delati nalogo in vse..." Kar sijala je od sreče. "Skupaj sma od mojega tretjega letnika. Summer, midvi pa imama letos malo maturo. Aurin, je res da je grozno?" jo je zaskrbelo. "Ne bi rada pogrnila..." Zastrmela se je v polja, mimo katerih so hiteli. Spet je začelo deževati in tudi grmeti. "Res ne vem, kako se bosta..." "Sladkarije, SLADKARIJE!" Se je zaslišalo iz hodnika in neka stara čarovnica je prišla do njih. 2Bi sladkarije, ljubice?" jih je vprašala in Tanya je navdušeno prikimala. "Kar vse!" Čarovnici je podala denar in voziček potisnila v kupe. "Čarovnica ga je s pomočjo čarovnije spet do konca napolnila. Tu imata!" Pokazala jima je na voziček ter s kretnjo glave pokazala, naj si kar vzameta. "Toraj;" je začela. "Danes zjutraj sem prišla iz Počenega kotla in nek bunkeljski bebec me je skoraj povozil. Začela sem kričati in želeli so me pomiriti, pa ni šlo. Skorja vsi so že kričali, jaz pa sem samo odkorakala naprej. Tile pulicaji ali nekako tako so me mirili..." Zahihitala se je.
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimePon 3 Maj 2010 - 16:12

((mja js sm pisala kar na vlak :D))

"Jaz sem super. Pa vidve?" je navdušeno odgovorila Aurin, ki je sedaj že prišla do sape.
"ja, Dean je res zakon. Vesela sem, da sta skupaj," je vskočila Aurin in že v istem trenutku poslušala Tanyo, ki je začela tarnati o mali maturi."Ah, ni bilo tako hudo, čeprav nisem ravno oseba, ki bi se veliko učila. Ti rečem, da ne boš pogrnila."
Mimo kupeja je prišla stara čarovnica razmršenih las z vozičkom sladkarij. Bila je ista kot vsako leto, a vendar je bila vsakokrat malce drugačna. Kaj vse dela čarovnija,si je mislila Aurin. Ravno je hotela izbrati nekaj zase, a jo je Tanya prehitela in kupila kar cel voziček.
"Preveč si radodarna, Tanya. Hvala res. Se ti bom že oddolžila" je potarnala Aurin in že grabila po sladkarijah. To je bila ena od stvari, katerim se ni mogla upreti. Hlastala je po dobrotah in zraven razmišljala. To je počela vedno. Ko je bila sama, v družbi, celo ko je klepetala. Globoko razmišljanje je bil neizogiben del njenega življenja.
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimePon 3 Maj 2010 - 16:48

"Dean? Na videz ga poznam, res zgleda super. Aurin čisto niči nebi imela proti če mi predstaviš tistega tipa o katerem si govorila, hihihihi." S puncami iz njenega doma ni bilo ravno prijetno govoriti o fantih saj so bile same kokoši, a z njima ni bilo nobenega problema. "Jah mala matura, mene je res groza, samo če pomislim nanjo. Tako sem zmedena, da bom pozabila čisto vse ko zagledam maturitetno polo. Aurin zavidam ti, ker je že use za tabo." Je dodala malo v šali malo zares. Takrat je ustopila čarovnica z vozičkom. Že je hotela predlagati, da vzamejo večino je Tany pokupila čisto vse kar je bilo na njem. "Uau Tanya, torej res nisem edina, ki požre vse sladko, ki mi pride pod nos, Go Girl! Hahahahha." Vedela je, da denarja nebo zlahka sprejela, zato je malo pobrskala po torbici in vrgla vanjo nekaj denarja. "Še moj prispevek, glede na to, da bom zagotovo pojedla velik delež." Odvila si je čokoladno žabo. Vonj je očitno privabil Kalipsota ki je sedaj previdno stopal prek kupa sladkarij in pričel ovohavati čokoladno žabo.
V pol ure so se punce že valjale v papirčkih, vrečkah in ovitkih sladkarij, a še zdaleč niso pojedle vsega polovica je ležala nagrmadena na sedežu. "Ko bi vse te sladkarije vsaj privabile kakšnega lepega tipa v ta kupe, hihihi." Summer je skoraj kap ko so se sekundo za tem odprla vrata.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimePon 3 Maj 2010 - 17:00

Ura je bila 9.00 Amadej je hitel da ne bi zamudil vlaka.šel je skozi pregrado med peronoma 9 in 10 toda...Na tabli je pisalo:Ekspresni vlak do bradavičarke 10.00.Prišel sem prehmalu.Tam ni bilo še nikogar razen..Tam je zagledal neko punco.vprašal jo je kako ji je ime.Rosabell je odgovorila.Vprašal jo je če je prišla prekmalu in odgovorila mu je samo z preprostim JA.Imela sta dolg pogovor in Amadeju je Rosabell postala všeč.Ura je bila 9.45 in šla sta na vlak oba sta zbrala svoj kupe in se poslovila.Ama je ves žalosten odšel naperj ter globoko v sebi premišljeval kaj mu ta punca pomeni...



Kaj kej mislte slabo ne?moj prvi pravi rpg post nasploh...


Nazadnje urejal/a Ama Pon 3 Maj 2010 - 19:05; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimePon 3 Maj 2010 - 19:34

"Ni problema, Summer," se je namuznila Aurin. "Če ti poznaš koga zame, mi ga tudi lahko predstaviš, ne bi se branila, hehe." Tako sproščena Aurin že dolgo časa ni bila. Končno je našla dve sorodni duši, s katerima se je lahko pogovarjala karkoli.
" Summer, Tanya, res ni treba da tako skrbita glede male mature. Samo mirno kri pa sta glavno že opravili. Saj vem, bila sem enaka kot vedve, vsa panična in prestrašena, ampak zdaj vidim, da tisto res ni bilo potrebno."
Aurin je še vedno razmišljala in zraven grizljala in lizala razne sladkarije. Sploh ni vedela, koliko je že pojedla, a ko je pogledala papirčke okoli sebe, se je skoraj zgrozila, nato pa pogledala dalje in videla, da ni pri ostalih dveh stanje nič boljše. Nasmehnila se je in že začela odvijati naslednjo čokolado, ko so se začela odpirati vrata. Spogledala se je s Tanyo in Summer, ki je v šoku opazovala odpirajoča se vrata.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimeTor 4 Maj 2010 - 7:38

Zasmejala se je in pobrala dnar, ter ga dala Summer nazaj. Vrata so se začela odpirati in vstopl je Dean. "Hej!" je pozdravil vse tri in sedel k Tanyi. "Kako ste?" jih je vprašal. "Vredu" mu je odgovoila Tanya in seglapo čokoladno žabo. "Tu imaš" mu je rekla ter podala čokoladico. "No, in kako si?" ga je vprašala in ko je skomignil z rameni je rekla: "Nisi obljubil, da boš poleti prišel k nam?" Grdo ga je pogledala. Dean je zardel. "Oprosti, šli smo v Egipt. Starši so naredili presenečenje za Mayo. Aja, veš, da sem kapetan naše ekipe?" Kar sijal je in Tanya se je zasmejala. "Upam, da boš me sprejel v ekipo." "Kaj si pa misliš?" Zmajal je z glavo. "Brez tebe ni zmage. Preden si prišla v ekipo je vedno zmagal Spolzgad. Sedaj pa je drugače." Dal ji je poljub na čelo in vstal. "Sedaj pa jaz častim sladkarije" se je zasmejal in še sam kupil en voziček. Spet je sedel in jim ponudil. " Summer, Tanya, res ni treba da tako skrbita glede male mature. Samo mirno kri pa sta glavno že opravili. Saj vem, bila sem enaka kot vedve, vsa panična in prestrašena, ampak zdaj vidim, da tisto res ni bilo potrebno." Tanya je hvaležno prikimala in se naslonila na Deana. Tedaj se je olasil Dean: "Veš, Aurin, Jacobu si všeč. Summer, saj ti je tako ime, kaj?" Tanya je prikimala in Dean je nadaljeval. "Vidva z Cedriom bi tudi bila lepa skupaj..." Zazrl se je v njiju.
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimeTor 4 Maj 2010 - 13:31

Summer je planila v smeh, ko je v napeto vzdušje v kupeju z nasmeškom prikorakal Dean. Le kaj si je šele mislila Summer, da je bila tako presenečena, ko so so se začela odpirati vrata. Sklenila je, do bo to izvrtala iz nje.
Dean in Aurin sta se pozdravila in izmenjala še par besed, nato pa je šel Dean k Tanyi, ki ga je najprej okarala. Tako zardeti ga Aurin še ni videla. Skrivaj se je zahihitala. Tanya in Dean sta se nekaj časa pogovarjala, nato pa je dean kupil še en voziček sladkarij. Aurin je bila že tako sita, da je skoraj počila, zato se je vzržala nove pošiljke.
"Jacob praviš?" je z zanimanjem vprašala Aurin, ko je Dean omenil fanta, ki se zanima zanjo. "Jacob s tistimi lepimi temno rjavimi malce skodranimi lasmi? On, da se zanima zame? Uh, to moram pa izkoristiti," se je namuznila Aurin. Jacob ji je bil namreč že nekaj časa skrivaj všeč. Komaj je čakala, da pride na Bradavičarko in pristopi k njemu. Ne, pravzaprav bo počakala, da on pride k njej. Spet se je umaknila v svoje misli, ko pa je znova pogledala naokrog, je ujela Deanov pogled proti njej in Summer
"Dean, prosim ne glej naju tako, kakor da bi naju hotel požreti," je v hecu pripomnila Aurin in se mu glasno zasmejala. "Se zavedaš, da sva imela za Summer oba istega v mislih? Preveč klepetava med urami in sva se že nalezla podobnega mišljenja," ga je zbodla Aurin.
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimeTor 4 Maj 2010 - 15:37

V kupe je vstopil Tanyin fant. Ahahahhahaha sem imela prav samo, da je ta hot tip zaseden.Očitno je bil tudi on velik sladkosnedec saj je po pogovoru s Tanyo kupil še en voziček sladkarij."Opaaaa, kaj bi me radi načrtno zredili?" je dejala Summer v smehu. Dean je pogovor obrnil na fante. "Waw Aurin Jacob je res kul, kakšna srečnica si, stavim, da se fantje lepijo nate, hihihi. Cedric? Opa, on tudi ni slab, če povem po pravici bi mu dala eno 9,5. Mislm, ammm ja s tem sem tela povedat da.... mi je ušeč" je rahlo zardela. "Samo še priložnost rabim, hej Aurin kaj ko bi izdelali bojni načrt, mislm ti ga itak ne rabiše ker si mu že ušeč jaz pa bi ga." Zazrla se je skozi okno, bilo je že dokaj temno, gotovo se bodo vsak čas približali Bradavičarki. "Kaj ko bi se preoblekli?" je predlagala. Iz kovčka je izvledkla plašč in se naglo preoblekla. Vrata kupeja so bila očitno rahlo priprta saj se je skoznje izmuznila bela mucka. Kalipso je takoj skočil s stola k njej in jo začel ovohavati. "Oh, poglejte, še Kalipso si je našel punco!" je dejala v šali. "Le komu si ušla, mala gospodična?" je Summer za hec dejala muci. Odgovor že bil tu. Skozi vrata je pogledla......le kdo drugi čene........Cedric! "Oh" je dejala malo presenečeno."Je ta mala mačja kraljica osvajanja tvoja? Ravno mi je hotela speljati mačka." je pomežiknila. "Am ja moje je ja je dejal. Imaš pa že sexy mačka, veš zelo je izbirčna. Veš nič nebi imel proti če bi se skupaj malo pozabavala glede na to, da ima ta tvoj muc tako čedno lastnico ;P." Okeeeeeeeeeeeeeeej, tega niti slučajno nisem pričakovala. Aniway, not bad at all, hehehehehhe In tako jo je čakalo že prvo prijetno presenečenje izmed mnogih drugih.
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimeTor 4 Maj 2010 - 16:23

"em...ja...ne vem...ne bi ravno rekla, da se lepijo name. Ta je do sedaj drugi," je sramežljivo rekla Aurin. Na bledih licih sta se ji pojavila dva živo rdeča krogca. povesila je pogled, da ne bi opazili, kako je zardela.
"uuu, Summer, nekdo je pa rahlo zaljubljen," je hitro nadaljevala Aurin, da ne bi začel Dean kaj govoriti o njeni rdečici.
"hmm...bojni načrt. Samo malo, da razmislim katera strategija bi bila prava, hehe."
Summer se je ta čas hitro preoblekla, Aurin pa je začela tuhtati tehniko osvajanja Cedrica.
"Veš kaj," je rekla po nekaj minutah, "mislim da sem našla idejo. Lahko bi uporabili Deana. Tako ali tako je vsega vajen." Pomežiknila mu je. Dean se je že začel pripravljati na izbruh jeze, a je Aurin hitro nadaljevala. "Dean bi Cedricu rekel, da ima oboževalko in tako bi bilo vse najbolje enostavno. Drugače pa bi lahko C..."
Aurin je presenečeno odprla usta. Že drugič danes se ji je zgodilo, da je takole presenečeno zazevala. Na vratih se je pojavil kdo drug kot Cedric. Poslušala je pogovor med njim in Summer. Eh, zastonj sem razmišljala o bojnem načrtu. Kar sam se je predal... je z navihanim nasmeškom na ustih razmišljala Aurin. Všeč ji je bilo, da vse poteka kot po Merlinovi gladko počesani bradi. Zanimalo jo je le še, kako se bo odvijalo med njo in Jacobom. Tega simpatičnega fanta je navidez poznala, nekajkrat sta se tudi pozdravila, saj sta hodila v isti letnik. Razmišljala je, da bi odšla ven iz kupeja, saj se je počutila odveč. Vstala je in se pomaknila proti vratom. Pogledala je nazaj, če je kdo opazil da gre in ozirajoč se nazaj stopila iz kupeja.
tresk
"Au bedak prismojeni, glej kod hodiš!" je v navalu jeze zakričala Aurin. Dvignila je oči in pred sabo zagledala znani obraz. Nežno modre oči in temno rjavi lasje. Jacob. Danes se res dogajajo same čudne reči, je osuplo pomislila Aurin.
"Živijo," je prijazno rekel Jacob, "oprosti, nisem te videl."
Aurin je še vedno sedela na tleh, saj sta tako močno priletela, da se ni mogla obdržati na nogah. Jacob ji je ponudil roko. Prijela jo je in lahno jo je dvignil nazaj na noge. Nekaj časa sta se samo gledala, saj nihče ni vedel, kaj naj reče.
"Em...če mogoče še ne veš...jaz sem Jacob," je tiho dejal.
"am...hem...jaz sem pa Aurin. Bi se mi pridružil v kupeju? Poln je že zaljubljencev, ampak mislim da bo naju še prenesel." je z nasmeškom rekla.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimeTor 4 Maj 2010 - 18:26

"Še Kalipso si je našel punco" je rekla Summer in Tanya se je zasmejala. "Hej, točno!" se je udaril po glavi in stekel v svoj kupe. Oblekel se je v plašč in kotel prinesel do kupeja, v kateri so bile Tanya, Summer in Aurin. "Veš Tanya,..." je začel, a Aurin je vstala in stopila iz kupeja. TRESK! Skočila je na noge in pomagala Aurin, da je lahko vstala. "Ooo..." se ji je zasmejala na uho in jo potegnila na noge. "Tudi ta ni slab..." Zahihitala se je. Dean je vstal in si z obema, Cedricom in Jacobom počil v dlani. "Ti!!!" se je razjezil Jacob, ko je videl, kaj je Dean naredil. "Vse izčvekaš!" Zvlekel ga je iz kupeja in od zunaj so se zaslišali kriki bolečine. Sprva od Deana, potem pa tudi od Jacoba. vmešal se je Cedric in Tanya je stopila ven, na hodnik, da bi videla, kaj se dogaja. "Ojej" je zamrmrala in si zagrizla v ustnico. Pridita!" Dekleti je potegnila na noge, da bi ji pomagali ločiti fante, ki so že imeli pravi pravcati pretep. "Hej!" je zasikala Deanu na uho. "Saj menda nočeš, da bo Gryfondom že takoj ob točke, kajne?"Tale Jacob! Zavila je z očmi in Deana potisnila v kupe. Tudi Cedric in Jacob sta se tepla, saj je Cedric izzival Jacoba, češ, tebi pa je ona všeč! "Tu počakaj!" mu je naročila in dekletoma pomagala ločevati druga fanta.
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimeTor 4 Maj 2010 - 18:56

S Cedricom se je nato zapletla v pogovor. S kotičkom očesa je opazila Aurin in Jacoba. Heh, danes je pa res dan za parčkanje Nato pa se je začel pravi "moški fight" ker je bil Jacob jezen na Deana. Izpred kupeja se je kmalu zaslišal krik. Tanya, Aurin in Summer so stekle k fantom, da bi jih ločile. Tanya je najprej uspešno proč zvlekla Deana. Nato so se posvetile še ostalima dvema. Ko so bili vspešno spravljeni narazen so šli v kupe. Prav smešnoje bilo videti, kako so fantje sedeli vsak na svojem koncu kupeja, strmeli v tla in kuhali mulo. "Ej, fantje, dajte se malo pomirit no, saj ste hujši kot ženske!" jim je rekla Summer. "Spričkali ste se za brezveze, itak ima sedaj vsak takorekoč "kar je želel", mislim no saj veste...eee....kaj sem tela povedat." je nekoliko zmedeno zaključila. ozrla se je po kupeju bil je v totalnem razsulu. Po tleh in po stolih so se valjali papirčki in ovitki ter še povsem nedotaknjene sladkarije. Kalipso je opazoval z vrha police za kovčke in bil sploh zelo napadalno razpoložen. Vsak par je sedel na svoji strani. Po tem res nobeden ni vedel, kaj reči.
Po nekaj minutah mučne tišine se je vlak zaustavil. takoj so pozabili na zamere in zadrego. "Wiw, Hogwarts, here we come!" Pograbila je kovček in Kalipsota ter se prva stlačila iz vagona, v torbico je natlačila še nekaj sladkarij"za hude čase" je dejala, da nebi mogoče kdo zamirl če bi jih uzela. A je tako ali tako nobeden ni slišal ker so bili usi navdušeni in hiteli vleči kovčke s polic. To leto bo še zabavno!
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimeTor 4 Maj 2010 - 20:03

Aurin sploh ni bilo nič jasno. Kar naenkrat so se začeli fantje tepsti in Tanya jo je potegnila v kupe. Nato, ko je ugotovila, kakšna je situacija, je pomagala Summer in Tany zvleči Cedrica in Jacoba narazen. V kupeju je vladalo napeto vzdušje. Vsi so bili resni, le Aurin se je skrita pod grivo las hihitala. Summer jih je poskusila pomiriti ampak na koncu je bila ona tista zmedena duša.
Aurin se je tik pred prihodom spomnila, da se sploh še ni preoblekla. Skočila je pokonci, tako da je vse prestrašila, in začela iskati plašč. Ravno, ko si ga je oblekla, se je vlak ustavil in vsi so se trli ven in neučakano hiteli proti Bradavičarki.
Hitro je pograbila kovček in sovo Emily in se počasi premikala ven iz vlaka. Od nikoder se je znašel Jacob in jo vprašal, če bi lahko nesel njen kovček.
"Ne, hvala. Zmorem sama," je trmasto vztrajala Aurin.
Ko je videl, da s tem ne bo nič dosegel, je upočasnil korak in hodil zraven nje. Spregovoril ni niti besede, Aurin pa je imela preveč dela s prtljago, da bi sploh kaj rekla.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimeSre 5 Maj 2010 - 15:56

Sedla je k Deanu, ki je pasel mulo. "Hej!" mu je rekla. "Daj no, potolaži se. Tukaj imaš še eno čokoladno žabo. Ne kuhaj mule... HOGWARTS!" Zadnjo besedo je zavpila in potegnila kotel z zgornje police tako, da ji je skoraj padle na glavo, a ga je Dean pravi čas prestregel. "Hvala" se mu je zasopla zahvalila. "Rešil si me, da me ni pomečkal!" Z nasmehom je razkazala vse svoje svetleče zobe. "Zato sem pa tu" se je nasmehnil in v vsako roko priljel en kovček. "Lahko prosim neseš Volframa?" jo je poprosil in se odpravil proti vratom.



(Velika dvorana?)
Nazaj na vrh Go down
Loona Lovelgy
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Loona Lovelgy


Število prispevkov : 49
Age : 27
Kraj : Kranj
Registration date : 02/07/2010

Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitimeNed 4 Jul 2010 - 13:54

Oče je Loono na postajo King's Croos pripeljal točno deset minut do odhoda vlaka. Ker sam od ločitve ni hotel imeti nič opravka s čarovnijo vred je Loono samo odložil na postaji in odvihral naprej. Loona se je lepo počasi sprehodila do perona 9 in 10 ter neopazno švignila skozi zid. Hogwarts Express je že čakal na peronu. Loona je prtljago v roke porinila prvem, ki je imel proste roke in z kletko od svoje sove Aryne stopila na vlak.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Peron 9 in 3/4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peron 9 in 3/4   Peron 9 in 3/4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Peron 9 in 3/4
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Peron 9 in 3/4

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: RPG :: teme-
Pojdi na: