Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Sladoledni vrt Floreana Fortescurja

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sladoledni vrt Floreana Fortescurja   Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Icon_minitimeNed 2 Maj 2010 - 15:25

Vstopile so v slaščičarno in Summer je že takoj zadel vonj sladoleda. mmmmm slastno upam, da imajo karamelo Vreme se je umirilo in skozi okno so že sijali tanki žarki sonca, tudi ogrelo se je. "No ravno pravšnje vreme za sladoled. Kaj pravite na mizo ob oknu? Mogoče pa še koga vidimo, rada opazujemo dogajanje skozi okno." Počakala je na njihovo mnenje in nato se je usedla. K njim se je približal Florean s sijočim nasmehom. "NO draga dekleta, kaj boste?" Takoj je vedela kaj bo, zato je kar hitro naročila "Sladoledno kupo s karamelnim, capuccinovim in tiramisujevim sladoledom posuto z lešniki in čokoladnim prelivom. Če lahko seveda." Za bolj drobno dekle je imela izredno velik apetit. Počakala je, da sta punci naročili. Dekleti je želela bolje spoznati, zato bi ju najraje uprašala veliko stvari, ki so ji ravno padle na pamet, a ni hotela biti brezobzirna. Zato je začela z najbolj običajno, a tudi malce dolgočasno temo - šolo. "No kateri je vajin najljubši predmet? Meni je zelo všeč spremninjanje oblike, vendar je precej težko, tudi napoji so mi dokaj všeč."
Dan je potekal odlično, spoznala je nove prijateljice in upala je, da bo tudi naprej šlo use tako super kot do sedaj.
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sladoledni vrt Floreana Fortescurja   Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Icon_minitimeNed 2 Maj 2010 - 16:30

Aurin je veselo vstopila v slaščičarno. Kot vedno je imela problem z izbiro, saj se nikoli ne more odločiti, kateri okus ji je najbolj všeč. Počakala je, da sta ostali dve naročili, nato pa naročila rafaello kupo.
Summer je načela temo o šoli. Aurin se je takoj veselo vključila v pogovor, čeprav šole ni imela ravno rada. Povedala je, da ima najraje Astronomijo in OPMS.
Florean jim je postregel s kupami in nekaj trenutkov je bilo slišati samo zadovoljno mlaskanje.
Aurin ni vedela, kaj bi dekleti še lahko vprašala, zato je čakala, da bosta onidve načeli temo. Kot ponavadi se je zagledala skozi okno in se izgubila v mislih. Opazovala je kaljice dežja na oknu, ki so počasi polzele navzdol in se v soju sončnih žarkov sproti sušile.
Vesela je bila, da je spoznala tako prijazni dekleti in upala, da bo lahko postala njuna prijateljica.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sladoledni vrt Floreana Fortescurja   Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Icon_minitimeNed 2 Maj 2010 - 17:48

Tudi sama je vstopila v Sladoledni vrt in sedla za mizo-zraven Summer in Aurin. "Meni so pa bolj všeč uroki. In spreminjanje oblike je tudi super. Zelo rada pa tudi letim. Upam, da bom letos spet v ekipi. Do zdaj sem čisto vedno ujela zviz in upam, da bom dovolj dobra tudi za naslednji dve leti. In mimogrede; tudi jaz sem peti letnik. Aja, jaz bom banana-kupo, z dvema kepicama toffefeja, in z prelivom čokolade. In prosim, z štirimi palčkami!" Zahihitala se je, saj jo je natakar malce čudno pogledal. "In zraven tega prosim maslenušek, za vse tri. Kakšna škoda, da smo v različnih domovih" se je spet obrnila k dekletoma in se spet obrnila k Floreanu, ki se je skoraj spotaknil čez nek stol. "Je vse v redu?" ga je zaskrbljeno vprašala, a prodajalec je le prikimal in odšel po njihove kupe. "Komaj čakam na jutri! Prvi september je! Bomo skupaj v kupeju?" Zazrla se je v njiju. "No, kaj pravita?" Zasmejala se je in srknila malo maslenuška, ki ga je Florean postavil prednjo in njeni sošolki.
Nazaj na vrh Go down
Summer Choen
Pihpuff, 2. letnik
Pihpuff, 2. letnik
Summer Choen


Število prispevkov : 393
Age : 29
Registration date : 30/05/2008

Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sladoledni vrt Floreana Fortescurja   Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Icon_minitimeNed 2 Maj 2010 - 19:07

"Ja tudi jaz zelo rada letim, sem pa zasledovalka. Upam, da bom v ekipi, ker dobimo novega kapetana." zajela je nekaj žličk sladoleda, ki se ji je božansko topil v ustih. "Aja pa hvala za maslenuške, seveda pa bom plačala jaz, ker sem vas jaz povabila." jima je veselo pomežiknila. "Oh tudi jaz komaj čakam 1. september in to čisto vsako leto. Čez poletje mi namreč sestrica neizmerno teži. A imata kakšne brate ali sestre? Učasih so prava nadloga."Ubistvu skoraj vedno hihihihi "Glede kupeja pa super, rada ga bom delila z vami. Stavim, da bomo pokupile cel voziček s sladkarijami." se je zahihitala. No usaj jaz ga bi, preveč sem požrežna, ufff! "Ja res škoda, da nismo v istem domu, Tany ti si v Griffindoru ne? Aurin iz kje si pa ti?" Summer je bilo res žal, da so bile iz različnih domov, saj so bile v njenem domu večinoma same kokoši, katerih res ni prenašala, večino časa so zalezovale fante po hodnikih in se hihitale na vsakem koraku. Tudi sama se je rada smejala, in to zelo a ne za vsako neumno malenkost.
"No kaj pa kakšni fantje?" je še dodala z nasmeškom.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sladoledni vrt Floreana Fortescurja   Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Icon_minitimePon 3 Maj 2010 - 6:37

"Ja tudi jaz zelo rada letim, sem pa zasledovalka. Upam, da bom v ekipi, ker dobimo novega kapetana. Aja pa hvala za maslenuške, seveda pa bom plačala jaz, ker sem vas jaz povabila." Tu se je Tanya že želela vmešati, a Summer nadaljevala: "Oh tudi jaz komaj čakam 1. september in to čisto vsako leto. Čez poletje mi namreč sestrica neizmerno teži. A imata kakšne brate ali sestre? Učasih so prava nadloga. Glede kupeja pa super, rada ga bom delila z vami. Stavim, da bomo pokupile cel voziček s sladkarijami." Tanya je navdušeno prikimala. "Imam brata Dreca, ki je v Spolzgadu, v sedmem letniku" Zavila je z očmi. Ozrla se je proti uri na steni in kriknila. "9 zvečer je že! Joj, čez 14 ur že gremo k Bradavičarki! Ne morem verjeti! Trgovinice so odprte do desetih, kajne? Prideta z mano? Aja, tako ali tako že imam vse. Prideta v Počen kotel? Tam imam sobo." Vstala je in stekla k Floreanu ter mu plačala. "Oprosti, Summer!" se je zahihitala in stopila k njima ter ju potegnila na noge. "Prideta? Summer, tebi še vedno nisem odgovorila. Imam fanta. Iz šestega letnika je. Kako pa kaj vidvi in fantje?"


((nadaljujemo na vlaku??))
Nazaj na vrh Go down
Luka Speed
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Luka Speed


Število prispevkov : 1033
Age : 27
Kraj : Hogwarts
Registration date : 11/02/2008

Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sladoledni vrt Floreana Fortescurja   Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Icon_minitimeSob 26 Jun 2010 - 15:51

Luka je vstopil in spet zagledal veselo skupino, ki se pogovarja kot jo je tudi videl v Sovjem Stolpu.

"O zdravo Tanya. Ah ostali še me ne poznate. Sem Luka Speed, 6. letnik iz Gryfondoma. Slišal sem da ste se
pogovarjali o Quidditch-u. Javil sem se za novega kapetana. Upam da me sprejmejo, saj pravijo da se najboljši za to..."

Videl je kako so zavili z očmi in še hitro dodal: "Seveda, če se vsi strinjajo" ter si odšel naročit sladoledno kupo. "Vsega po malo" in je naročil.

((odgovorite :) ))
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sladoledni vrt Floreana Fortescurja   Sladoledni vrt Floreana Fortescurja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sladoledni vrt Floreana Fortescurja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Sladoledni vrt Floreana Fortescurja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: RPG :: teme-
Pojdi na: