Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Nobody's perfect Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Nobody's perfect

Go down 
+2
Aurin T. Macaan
Riflora
6 posters
AvtorSporočilo
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 15:31

Mhm, I know that, ampak vseeno odpiram to temo. Namreč, končno sm našla čas in si prebrala vaše rpg poste in če izpustimo tiste, ki so zares awful, ni tok slabo. Okej, razumem.. pač, nekateri prvič pišete v rpg-ju, ampak to ni razlog za vaše takoimenovane poste z dvemi povedmi. Potrudte se malo, ljudje no! Pa ne se zgovarjat na to, da nimate kj napisat.. kr vedno se da.. sam mal se morte 'pomatrat'.

Uglaunem ja, ta tema je namenjena temu, da bodo notr vaši posti oziroma vam bom tukaj povedla, kaj delate narobe in to. Kajti, le s tem ko boste vadli, vadli in vadli boste prišli do tiste stopnje, ko bo rekla 'ok, to je pa supr'. Ampak do tega je dolga pot, oziroma more bit v to vloženo kar velik truda in predvsem volje. Ker brez tega pri rpg-ju enostavno ne gre.. Wink Upam, da mi ne zdj ne zamirte al kj. Jst vam bom poskušala sam mal pomagat in to.. nč slabga ne mislem. =) No, za začetek vam bom sam povedla, kj približno delate narobe:

Tanya Bell:
Okej, recimo da so tvoji posti še kar uredu.. vsaj za začetek. Ampak še vedno ti manjka opisovanje, opisovanje in še enkrat opisovanje! Si prebrala Pokaži in povej v enostavnem vodniku po rpg-ju? Če si še nisi, naredi to čimprej. Tam ful dobr prkaže tole kar ti delaš narobe. Ti (in večina drugih) samo pripovedujete dogajanje in nč drugega. In potem, ko to delaš gre zgodba fuuul hitr naprej in kot ste zdj vidli ste popisal fuul tem že, ampak le s tem, da ste govoril obnove dogajanja.
Naj citiram iz vodnika:

Citiram :
- Pripovedovanje: "X je odšla na dvorišče in se usedla na klop. X je odprla knjigo in začela brati. X ni marala napojev, vendar je imela jutri esej in zato se je morala učiti. X je dvignila pogled in si samo želela, da bi lahko šla nazaj v posteljo."

Opazili ste, da se vsaka poved začne z 'X', kar predstavlja ime lika in to je prva šibkost rpg posta. Zgornji post je dolgočasen, saj samo opisuje, kaj se je zgodilo. Nikjer ni opisana okolica in/ali občutki lika. Vse je samo golo pripovedovanje in pri tem lahko samo domnevaš, kako se počuti. (npr. da je lahko zazehala na koncu.)

- Prikaz: "Zaradi gneče v dnevni sobi, si je bila prisiljena poiskati drug prostor za učenje. Nejevoljno je pograbila Čarobne napoje za maturitetno stopnjo, ki so še vedno ležali tam, kjer jih je še pred tednom dni pustila in pri tem s knjige otresla prah, ki se je v tem času nabral na njej. Prerinila se je skozi gnečo prvošolcev, ki so stali ob izhodu dnevne sobe in zavila z očmi. Na živce ji je šlo to, da so se študentje zadrževali ravno tam, kjer je najmanj potrebno. Takoj, ko je vstopila na dvorišče, jo je zajel prijeten svež zrak, prav nasproten tistemu v dnevni sobi. Usedla se je na eno izmed praznih klopi in s težavo odprla knjigo. Najraje bi kar vse skupaj pustila in odšla početi kaj bolj zabavnega, vendar je vedela, da jutrišnji esej odloča o njeni končni oceni pri čarobnih napojih."

To je veliko boljše, saj ustvarja živo sliko v mislih bralcev. V besedilu je predstavljena okolica, njena dejanja in občutki. Iz besedila je namreč razvidno kakšna je dnevna soba (vsa polna študentov), kakšni so njeni občutki ob tem, ko se pripravlja na učenje. Izvemo tudi, da ne mara čarobnih napojev in da esej, ki ga bo pisala naslednji dan, odloča o njeni končni oceni.
Aja pa ne smeš pisati za druge like, ki že obstajajo. V tem postu, si recimo pisala kar za Summer kar ne bi smela. Lahko bi npr. napisala le: Tu se je Tanya že želela vmešati, a Summer nadaljevala in Tanya je navdušeno prikimala...

Citiram :
"Ja tudi jaz zelo rada letim, sem pa zasledovalka. Upam, da bom v ekipi, ker dobimo novega kapetana. Aja pa hvala za maslenuške, seveda pa bom plačala jaz, ker sem vas jaz povabila." Tu se je Tanya že želela vmešati, a Summer nadaljevala: "Oh tudi jaz komaj čakam 1. september in to čisto vsako leto. Čez poletje mi namreč sestrica neizmerno teži. A imata kakšne brate ali sestre? Učasih so prava nadloga. Glede kupeja pa super, rada ga bom delila z vami. Stavim, da bomo pokupile cel voziček s sladkarijami."Tanya je navdušeno prikimala. "Imam brata Dreca, ki je v Spolzgadu, v sedmem letniku" Zavila je z očmi. Ozrla se je proti uri na steni in kriknila. "9 zvečer je že! Joj, čez 14 ur že gremo k Bradavičarki! Ne morem verjeti! Trgovinice so odprte do desetih, kajne? Prideta z mano? Aja, tako ali tako že imam vse. Prideta v Počen kotel? Tam imam sobo." Vstala je in stekla k Floreanu ter mu plačala. "Oprosti, Summer!" se je zahihitala in stopila k njima ter ju potegnila na noge. "Prideta? Summer, tebi še vedno nisem odgovorila. Imam fanta. Iz šestega letnika je. Kako pa kaj vidvi in fantje?"

Aurin T. Macaan:
Uredu pišeš. Ubistvu najboljše od vseh do zdaj.. pišeš pravilno, torej narekovaji, vejice, uporabljaš primerne besede (pridevnike) + opisuješ. Edin, poskusi še več tega, kako se Aurin počuti od tem in tem, kakšno je okolje itd.
Aja pa.. ni ti treba kar naprej ponavljati ime (Aurin). Lahko mirno spustiš, saj se že ve koga misliš. Lahko v postu samo enkrat omeniš in je dovolj..

Citiram :
Summer je planila v smeh, ko je v napeto vzdušje v kupeju z nasmeškom prikorakal Dean. Le kaj si je šele mislila Summer, da je bila tako presenečena, ko so so se začela odpirati vrata. Sklenila je, do bo to izvrtala iz nje.
Dean in Aurin sta se pozdravila in izmenjala še par besed, nato pa je šel Dean k Tanyi, ki ga je najprej okarala. Tako zardeti ga Aurin še ni videla. Skrivaj se je zahihitala. Tanya in Dean sta se nekaj časa pogovarjala, nato pa je dean kupil še en voziček sladkarij. Aurin je bila že tako sita, da je skoraj počila, zato se je vzržala nove pošiljke.
"Jacob praviš?" je z zanimanjem vprašala Aurin, ko je Dean omenil fanta, ki se zanima zanjo. "Jacob s tistimi lepimi temno rjavimi malce skodranimi lasmi? On, da se zanima zame? Uh, to moram pa izkoristiti," se je namuznila Aurin. Jacob ji je bil namreč že nekaj časa skrivaj všeč. Komaj je čakala, da pride na Bradavičarko in pristopi k njemu. Ne, pravzaprav bo počakala, da on pride k njej. Spet se je umaknila v svoje misli, ko pa je znova pogledala naokrog, je ujela Deanov pogled proti njej in Summer
"Dean, prosim ne glej naju tako, kakor da bi naju hotel požreti," je v hecu pripomnila Aurin in se mu glasno zasmejala. "Se zavedaš, da sva imela za Summer oba istega v mislih? Preveč klepetava med urami in sva se že nalezla podobnega mišljenja," ga je zbodla Aurin.


Summer Choen:
No, tud ti ne pišeš tok slabo, ampak tako kot Tanya ne dovolj opisuješ. In pa, prosim piši pravilno slovensko. Torej, brez tela, čene, pole ter ostalih pokrajinsko pogovornih besed. Pa tud, izogibaj se pretirani uporabi tvojih misli torej namesto tega: Ahahahhahaha sem imela prav samo, da je ta hot tip zaseden. lahko napišeš kako drugače.

Rosabell Kingsley:
Hogwarts je, Rosabell, Hogwarts! In ne Hogward al kako že ti pišeš. Torej, prosim brez vsebinskih napak. Drugače pa delaš iste napake kot večina;
1. slovnične napake (Za piko (ter ostalimi ločili) je presledek !!)
2. tako kot Tanya, si nekje v nekem postu govorila že za drugi lik, kar ne bi smela:

Citiram :
Ura je bila 8.Bilo je že pozno zato so se Lauren, Lorien, Rosabell in Faith poslovile ter odšle vsaka v svoj dom.
Rosabell sej je sprehajala po hodniku, ko je za njo pritekel Ama. Bil je ves zadihan ter rekel"Hej oprosti za prej bi mogoče šla kaj popit?" Rosabell ga je le hudobno ošinila in mu rekla"Veš kaj povej mi kaj je tvoj namen?Kaj hočeš od mene kreten?"Ama jo je ves prestrašen pogledal in dejal"Res ne zastopiš všeč si mi, zaljubljen sem vate odkar sem te prvič videl"Rosabell je vsa prestrašena hotela zbežati, ko jo je Ama prijela za roko ter jo znova poljubil, tokrat na usta.Ama je izrekel čarobne besede, ki so se jih učili pri uri Urokov"ALIJA ČARBANIJA KER PORTUS."Nad njima se je povzpela viseča se roža.Rosabell se je počutila kot boginja in ta njegov vonj Old Spice mmmmmmm si je dejala ter ga znova poljubila.Ko jo je prijel za glavo je mimo prišla Riflora ter ju vzhičeno pogledala.Hitro sta se ločila, se poslovila in odšla vsak v svoj dom.

3. tud ti piši pravilno slovensko
4. ne izmišljuj si urokov (npr. ALIJA ČARBANIJA KER PORTUS)
5. brez bunkeljskih (!!!) ter ostalih stvari, ki jih ne najdemo na Hogwartsu:
Citiram :
Rosabell je pritekla v dnevno sobo Pihpuffovcev se sunkovito usedla v naslonjač, ter prižgala tv. Iz hladilnika si je vzela Coca Colo ter jo požirala in nato na veliko rignila. /../


Lorien Hass:
1. uporabljaj narekovaje!
Citiram :
Lorien se je ozrla k vratom, da bi videla kdo jo je odgovoril. Punca, ki jo je ogovorila je bila videti precej starejša od nje. Lorien si jo je najprej previdno ogledala, nato pa odgovorila: jaz sem Lorien Hass. Iz drzzvrana.
/../ nato pa odgovorila: »jaz sem Lorien Hass. Iz drzzvrana.«

Citiram :
Lorien je dohitela Lauren ter jo vprašala: Komu si poslala pismo?

2. ne piši prekratko (beri: eno ali dve povedi). Potrudi se napisati več.
3. opisuj!



Ama:
Isto kot Lorien; uporabljaj navednice, piši več & slovnično pravilno.
Citiram :
Ama je prišel v dnevno sobo pihpuhovcev. Razgledal se je po sobi ter ni videl nikogar.hotel je iti na wc vendar je pred wc-ji srečal Rosabell.Odločil se je in vprašal:Rosabell,bi bila moja punca?...

Lauren MacDonald & Faith C. vor Ebonson:
Približno enake napake kot ostali.. torej prekratko, gola dejstva ter ostalo..
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 16:03

Hvala za popravke. :D Se bom potrudla, da bom manj uporabljala ime. :P
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 18:38

Nzk. Mr Green
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 18:40

Hm ja jest sem še mal zmedena ampak se bom probala popravt.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeČet 6 Maj 2010 - 19:35

Rose. Mene tudi zelo moti, da ne pišeš lepo. Ko gledam tvoje poste komaj kaj preberem. Pa za piko je vedno presledek.

Sry, Bby
Ly :<3:
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 12:49

OPROST!
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimePet 7 Maj 2010 - 15:55

sori Flo. se bom poskušala popravit :<3: :<3:
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeSre 2 Jun 2010 - 15:55

Amic, pri naši skupini ti nihče ni dovolil, da greš z nami!!!
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeSre 2 Jun 2010 - 17:01

Tanya Bell je napisal/a:
Amic, pri naši skupini ti nihče ni dovolil, da greš z nami!!!
si tečna...in zakaj ne
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeSre 2 Jun 2010 - 18:19

ker smo starejši od tebe. štekaš? upam da ja, in upam, da brez štekarja
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeSre 2 Jun 2010 - 18:25

A ni vsen no zehanje zehanje
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeSob 5 Jun 2010 - 16:22

ne, ni. in glej, mi se že kar nekaj časa spopadamo z rpg-jem, ti pa imaš, vsaj po mojem mnenju zelo kratke in slovnično nepravilne poste. štekaš??
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeSob 5 Jun 2010 - 16:29

pusti ga dej...se ne splača prepirat. Če ne razume pač ne razume.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeSob 5 Jun 2010 - 16:31

OK, sem že mirna... Vdih, izdih, vdih Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Aurin T. Macaan
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Aurin T. Macaan


Število prispevkov : 1371
Age : 30
Kraj : Baia
Registration date : 12/11/2008

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeSob 5 Jun 2010 - 16:39

Pridna Laughing kar tko naprej...čaki ti pomagam Very Happy vdiiiiiiiih izdih vdiiiiiih izdih

drugače pa ja, da ne bom pisala čistega spama, Amic tud pomoje piše zelo slovnično nepravilno, brez veliki začetnic tud učasih...in predvsem zelo zmedeno.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeSob 5 Jun 2010 - 16:42

Hvala, hvala Very Happy Vdih, izdiiiih, vdih, izdiiiih...



Mislim, kar nekaj si zmisli. Totalno za bv pride pa neke mu že vi dovolite...
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeNed 13 Jun 2010 - 12:29

lauren, ti si se zdaj precej popravla Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lauren Eire Griffin
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Lauren Eire Griffin


Število prispevkov : 1215
Age : 27
Kraj : the Shire
Registration date : 29/12/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeNed 13 Jun 2010 - 12:55

Embarassed
kj je blo pa narobe?
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeNed 13 Jun 2010 - 13:12

dalše poste maš
Nazaj na vrh Go down
Lauren Eire Griffin
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Lauren Eire Griffin


Število prispevkov : 1215
Age : 27
Kraj : the Shire
Registration date : 29/12/2009

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeNed 13 Jun 2010 - 13:12

aja to pa možn
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimePon 5 Jul 2010 - 16:04

Amic je napisal/a:
Amic je hodil po hodniku ko se je naenkrat vanj zaletelo neko dekle.Izgubil je zavest.Ko se je zbudil je bil v neki učilnici in deklo mu jepovedalo kako ji je ime ter ga vprašalo za njegovo ime.Odgovoril ji je Ammmiiiccc(jeclja)sem.Kateri letnik si?V katerem domu si?DEkle je amicu pomagalo da je vstal ter mu odgovorila na njegova vprašanja...

Amic, prosim uporabljaj navednice! Pa za piko je presledek.

Torej:
Amic je hodil po hodniku, ko se je naenkrat vanj zaletelo neko dekle. Izgubil je zavest. Ko se je zbudil je bil v neki učilnici in dekle mu je povedalo kako ji je ime ter ga vprašalo po njegovem. "A-a-amic sem," ji je jecljaje odgovoril. "Kateri letnik si in v katerem domu?" Dekle je amicu pomagalo, da je vstal ter mu odgovorilo na njegova vprašanja.
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Loona Lovelgy
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Loona Lovelgy


Število prispevkov : 49
Age : 27
Kraj : Kranj
Registration date : 02/07/2010

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimePon 5 Jul 2010 - 16:36

Riflora a lahk še mene čist popravš..da bom za naslednič vedla kaj delam narobe ok :D..če maš cajt sevede Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeTor 6 Jul 2010 - 9:59

Ja, ni problema. Nobody's perfect 401244 Am, no.. tvoji posti so še kr uredu, vsaj kar se tiče dolžine in slovnične pravilnosti. Ampak delaš vseen nekaj napak:

1. Ko pišeš, kar si lik misli, uporabljaj ležečo pisavo.
2. Ni ti treba kar naprej uporabljati ime (Loona), ampak ga lahko nadomestiš z zaimkom.


Loona Lovelgy je napisal/a:
Loona je kot ponavadi zamišljeno hodila okoli. Naenkrat pa se je zavedala, da ni prišla v svoj dom na varno v svojo posteljo ampak v hodnik. Čudno je pomislila ponavadi pridem tja kamor si želim. No če pa sem že tukaj spodaj bi bilo pa vredno malo raziskati. Previdno je hodila po hodniku naprej, ko je pred baklo zagledala temno senco. Roko si je hitro postavila pred usta in se skrila za vogal. Senca pa je prišla čisto do nje in obstala pred njenimi nogami. To ni bila nobena senca ampak gospodična Norris. Sranje je pomislila edino, kar se mi lahko še pripeti je, da me tukaj zvečer ujame Filch. Medtem, ko je premišljevala je gospodična Norris že začela mijavkati. Hitro, Loona je stekla in njeni koraki so odmevali po samotnem hodniku.

Loona je kot ponavadi zamišljeno hodila okoli. Naenkrat pa se je zavedala, da ni prišla na varno v svoj dom, v svojo posteljo temveč v hodnik. Čudno, je pomislila, ponavadi pridem tja kamor si želim. No če pa sem že tukaj spodaj bi bilo pa vredno malo raziskati. Previdno je hodila po hodniku naprej, ko je nenadoma pred baklo zagledala temno senco. Roko si je hitro postavila pred usta in se skrila za vogal. Senca je prišla čisto do nje in obstala pred njenimi nogami. Šele tedaj je ugotovila, da je bila to pravzaprav gospodična Norris. Sranje, je pomislila, edino, kar se mi lahko še pripeti je, da me tukaj zvečer ujame Filch. Medtem ko je premišljevala, je gospodična Norris že začela mijavkati. Hitro je stekla, da so njeni koraki odmevali po samotnem hodniku.

**

Loona Lovelgy je napisal/a:

To pa je res moj nesrečen dan, je pomislila Loona. Že drugič sem se zaletela v nekoga. Ko se je Loona poskusila oprijeti fanta, da bi se pobrala sta oba skupaj zopet padla po tleh. Tedaj se je fant predstavil. Da ne bi bila neolikana, se je tudi Loona predstavila. " Ime mi je Loona, hodim v 3 .letnik sem iz Drznvraana." Looni se je zdel fant zelo prijazen in simpatičen. Naslednjič se je raje prijela za zid in povlekla pokonci. "Oprosti, ker sem se zaletela vate," je rekla "nisem gledala, kot hodim." "Se ti lahko kako opravičim?"

To pa je res moj nesrečen dan, je pomislila Loona, že drugič sem se zaletela v nekoga. Ko se je Loona poskusila oprijeti fanta, da bi se pobrala, sta oba skupaj zopet padla po tleh. Tedaj se je fant predstavil. Da ne bi bila neolikana, je to storila tudi sama. "Ime mi je Loona, hodim v 3. letnik ter prihajam iz Drznvraana." Fant se ji je zdel zelo prijazen in simpatičen. ! Naslednjič se je raje prijela za zid in povlekla pokonci ! (Neustrezno tvorjena poved. Ne vem, kaj si tukaj želela povedati, op.p) "Oprosti, ker sem se zaletela vate," se je opravičila, "nisem gledala kot hodim. Se ti lahko kako odolžim?"
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Loona Lovelgy
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Loona Lovelgy


Število prispevkov : 49
Age : 27
Kraj : Kranj
Registration date : 02/07/2010

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeTor 6 Jul 2010 - 14:10

ja sj vem za to ležečo pisavo sam problem je...da je neznam naštimat...sm že prkrat probala pa ne gre ..pa sm obupala
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeTor 6 Jul 2010 - 14:16

To je čist lahko. Mislim, samo označiš tisto kar hočeš, da je ležeče nato pa zgoraj ko pišeš ti piše neki B, I, U in s ti pol k maš tist označeno klikneš I. =)
Nazaj na vrh Go down
Loona Lovelgy
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Loona Lovelgy


Število prispevkov : 49
Age : 27
Kraj : Kranj
Registration date : 02/07/2010

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeTor 6 Jul 2010 - 14:19

o tanks!! :D Loona se je odločila, da bo obiskala RPG forum v kratke, če bo imela kaj za napisati.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeTor 6 Jul 2010 - 14:23

Je že vredu. Samo nekaj dej naj eden tam v Veliki dvorani odpiše. Po možnosti ti Loona.
Nazaj na vrh Go down
Loona Lovelgy
Drznvraan, 2. letnik
Drznvraan, 2. letnik
Loona Lovelgy


Število prispevkov : 49
Age : 27
Kraj : Kranj
Registration date : 02/07/2010

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeTor 6 Jul 2010 - 14:33

že Wink samo še nisem videla tvojega odpisa v tej temi tle zto sm napisala za nov dan.
Nazaj na vrh Go down
Anastasya Karolina Gorova




Število prispevkov : 745
Age : 27
Kraj : London
Registration date : 12/01/2010

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeTor 6 Jul 2010 - 16:13

Ja pa kako lahko pišeš za nov dan če videš, da mamo mi oz. da se tam odvija pogovor? Dej zbriš tist post! Milsim, kliken križec.
Nazaj na vrh Go down
Riflora
Ravnateljica
Ravnateljica
Riflora


Število prispevkov : 3504
Registration date : 29/01/2008

Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitimeTor 6 Jul 2010 - 18:04

Zakaj bi pa mogla zbrisat? o.O Sej lahk piše tja, tud če ni udeležena v vaš pogovor. Lahk se dogaja istočasno. Drgač pa, prosm, da se o teh stvareh pogovarjate v za to namenjeni temi in ne tukaj. Mr Green
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts-forum.slovenianforum.com
Sponsored content





Nobody's perfect Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody's perfect   Nobody's perfect Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nobody's perfect
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nobody's perfect

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: RPG-
Pojdi na: