Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
My World of dreams Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 My World of dreams

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

My World of dreams Empty
ObjavljaNaslov sporočila: My World of dreams   My World of dreams Icon_minitimeTor 2 Mar 2010 - 19:37

No, prejšnji blog sem zaklenila, ker mi je šel preveč na živce, saj je imel čisto malo objav. Sedaj pa sem odprla čisto novega! Sicer je star že nekaj dni, nisem ga hotela prej objavit, da bi videla kako se počutim ob pisanju in seveda.. če bom zdržala vsaj par dni. Smeh Zaenkrat mi gre dobro in upam, da bom tudi naprej tako vztrajala!


Seveda bi bila vesela vsakršnega komentarja, tudi kritike. wink Smile

EDIT:
Blog je zaklenjen za širšo javnost, berejo ga lahko le tisti z dostopom. Tako da - na ZS mi napišite svoj mail in vam pošljem povabilo za branje bloga. :)


Nazadnje urejal/a Lady Em Sob 5 Mar 2011 - 15:37; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




My World of dreams Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My World of dreams   My World of dreams Icon_minitimeSre 25 Avg 2010 - 11:21

rada bi tvoj blog pohvalila Smile

zelo maš lepo urejenega Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

My World of dreams Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My World of dreams   My World of dreams Icon_minitimeSre 25 Avg 2010 - 12:52

Hvala. Smile
Nazaj na vrh Go down
Tanya Bell
Gryfondom, 3. letnik
Gryfondom, 3. letnik
Tanya Bell


Število prispevkov : 394
Age : 26
Registration date : 04/04/2009

My World of dreams Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My World of dreams   My World of dreams Icon_minitimeSre 25 Avg 2010 - 15:45

Kjutiš je <3 <3
Nazaj na vrh Go down
Tiffany Caroline Evans

Tiffany Caroline Evans


Število prispevkov : 49
Kraj : Anglija, Liverpool
Registration date : 23/08/2010

My World of dreams Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My World of dreams   My World of dreams Icon_minitimeSre 25 Avg 2010 - 16:49

Zelo lepo, sploh pa imaš vse zelo urejeno in vse kot je treba. Bravo Aplavz Thumb Up :łoł:
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

My World of dreams Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My World of dreams   My World of dreams Icon_minitimeSre 25 Avg 2010 - 19:15

Urejenost gor ali dol. Wink Men se gre bolj, da pišem take objave, ki jih ljudje radi berejo. Mr. Lightgreen Še pred tem pa za to, da si nabiram besedni zaklad. Mr. Lightgreen

Sploh pa zdaj v kratkem nameravam spremenit temo, ker imam to že preveč dolg in ker je preveč črna. Sedaj pa niso črni časi. :) Prej nasprotno. Mr. Blue

Hvala še vama, Tanya in Tiffany. Mr. Blue
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

My World of dreams Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My World of dreams   My World of dreams Icon_minitimeSob 28 Avg 2010 - 12:08

Js sm se odločila, da blog zaklenem za širšo javnost, ker so nekatere stvari preosebne.

Tisti, ki bi radi dobili dostop do mojega bloga, mi prosim na Zasebno sporočilo pošljite vaš e-mail naslov. Smile

Nekaterim (od tistih, ki imam maile) sem že poslala povabilo za blog, tako da preverite svoj gmail! Mr. Lightgreen
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





My World of dreams Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: My World of dreams   My World of dreams Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
My World of dreams
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» The world we live in

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: Oglaševanje-
Pojdi na: