Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Šola za čarovnike in čarovnice!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na Hogwartsu, najbolj obiskani čarovniški šoli v Sloveniji. Se nam želiš pridružiti?
Registriraj se z imenom in priimkom svojega lika, izpolni prijavo in vstopi v svet čarovnije. :)
Inside the mind of a vampire's tear Stafff10
Točke domov
Drznvraan: 0
Gryfondom: 0
Pihpuff: 0
Spolzgad: 0
Manjše vizualne spremembe.
Ideja in zasnova foruma: Riflora, sidebar by OMG! TORALEE sees a BIRDIE iz Caution 2.0,
hosting by FORUMOTION

 

 Inside the mind of a vampire's tear

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Inside the mind of a vampire's tear Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Inside the mind of a vampire's tear   Inside the mind of a vampire's tear Icon_minitimeNed 13 Sep 2009 - 14:41

Ok, večina folka ki to bere itak ve kdo sem ... in najverjetneje veste tudi, da sem grozno komplicirana oseba s približno 666 osebnostmi. Le te se med sabo zelo rade prepirajo, a ena stvar jih vedno združi. Pisanje.

Posledično jaz veliko pišem. Zgodbe, pesmi, bloge ... mešanica vsega tega, in morda še česa več, se nahaja na moji uradni strani. Stvar je bila ustvarjena zame, ne za folk ki jo obiskuje, zato jo lahko brez problema popljuvate-I don't care. Bila bi zelo vesela kakršnegakoli komentarja, ampak ker vem da je zelo težko napisati par vrstic in izraziti svoje mnenje (yeah, to je bil sarkazem) komentarjev ne bom pričakovala. Raje sem presenečena pozitivno, kot negativno. Najraje pa sploh nisem presenečena, čeprav se mi zdi da je tole pravi čas, da moje pravilo potrdi izjema.

Ampak ker na svojo uradno stran 'pustim' le svoje najbolj pomembne bloge, sem prišla do ugotovitve, da bi bilo super, če bi si ustvarila še svoj blog. Trenutno ima le dva vpisa, ampak prepričana sem, da se bo v kratkem na njem nabralo ogromno krajših in daljših vpisov, polnih jamranja, pretirano dobre volje ... skratka, to je krasen način, da me bolje spoznate. Ampak ker sem prepričana, da je redek folk, ki se mu je sploh tole dalo brati, kaj šele, da bi se vam dalo brati še več mojega nakladanja, tudi tukaj ne pričakujem komentarjev. Jih pa želim ...

Ok, hvala ti, da si tole prebral/a do konca. Pošiljam ti kiss na ličke : D In res bi bilo zakon, če bi kliknil/a na povezavi in povedal/a kaj si misliš Mr Green
I love you, and I hope you love you too.
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

Inside the mind of a vampire's tear Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Inside the mind of a vampire's tear   Inside the mind of a vampire's tear Icon_minitimePon 14 Sep 2009 - 16:42

Super! Se mi je prav zdelo, da boš kmalu ustvarila blog, ja.. Mr. Lightgreen Ga bom spremljala, ja. Mr. Gray
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Inside the mind of a vampire's tear Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Inside the mind of a vampire's tear   Inside the mind of a vampire's tear Icon_minitimePon 14 Sep 2009 - 18:00

Jah well ... moj lajf je fucked up. Nekje pa ja morm jamrat! : P
Hvala Inside the mind of a vampire's tear 82612 There is nothing else to say.
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Inside the mind of a vampire's tear Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Inside the mind of a vampire's tear   Inside the mind of a vampire's tear Icon_minitimeNed 20 Sep 2009 - 13:17

Tole bo zdej zvenelo ful cheap in vse ... ampak, nima veze.

Folk, jz sm *končno* objavila novo poglavje pri zgodbi Black night with green stars in bi vas zelo, zelo, zelo lepo prosila da ga greste prebrat&pokmentirat! Men se namreč zdi, da je krasno uspel ... prosim?

I love you all!
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

Inside the mind of a vampire's tear Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Inside the mind of a vampire's tear   Inside the mind of a vampire's tear Icon_minitimePon 21 Sep 2009 - 19:03

Lori, js obljubim, da bom prebrala, ko bom imela dovolj časa. Bz, da zdele neki nahitr preberem in prav tako na hitro napišem komentar (v unem stilu: sam da je.. kot dela večina folka --> opažam po forumih).

Tako, da lahko pričakuješ vsaj en komentar, ja. Mr. Lightgreen Mr. Lightgreen
Nazaj na vrh Go down
Lady Em
Pomočnica ravnateljice, predstojnica Spolzgada, profesorica astronomije
Lady Em


Število prispevkov : 8991
Registration date : 29/01/2008

Inside the mind of a vampire's tear Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Inside the mind of a vampire's tear   Inside the mind of a vampire's tear Icon_minitimePet 25 Sep 2009 - 15:22

No, danes sem končno imela dovolj časa, da sem še 1x v miru prebrala celo zgodbo. Komentar te že čaka na strani. Mr. Lightgreen Green Smitten In pisanje ti gre res odlično. Green Smitten
Nazaj na vrh Go down
Kyyneleet C. Kinney
Spolzgad, 2. letnik
Spolzgad, 2. letnik
Kyyneleet C. Kinney


Število prispevkov : 5491
Kraj : Malfoys manor
Registration date : 29/01/2008

Inside the mind of a vampire's tear Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Inside the mind of a vampire's tear   Inside the mind of a vampire's tear Icon_minitimePet 25 Sep 2009 - 17:40

Ne moram reči drugega kot ... hvala. Ostalo sem napisala na strani Inside the mind of a vampire's tear 82612
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Inside the mind of a vampire's tear Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Inside the mind of a vampire's tear   Inside the mind of a vampire's tear Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Inside the mind of a vampire's tear
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Ostalo :: Oglaševanje-
Pojdi na: